:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni üyeyim:(
angel16
MRB ARKADAŞLAR YENİ ÜYE OLDUM BURAYA CİCİ BİR SİTEYE BENZİYORSmileAMA BİŞEY BİLMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ????Confusedmiley22:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Hoşgeldiniz adınızı söylermisiniz birde hangi konuda yardım isterseniz ben veya diğer arkadaşlar size elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız.
Ara
angel16
yeni üye olduğum için hiçbirşey bilmiyorum bu site hakkında biraz yardımcı olun yaffffSmile)
Ara
AfrâsyâB
hoşgeldiniz Smile
bende sizin gibiydim ilk zamanlar Smile
yardım elimizden geldikçe hep yaparız
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Peki avatar imza ve diğer tüm ayarları kontrol paneliniz butonundan yaoabilirsiniz resminizi vaya sevdiklerinizin resmini koymak isterseniz Kişisel resimler bölümünü kullanabilirsiniz zaten her konunu altta gitmek istediğiniz kalsörü seçiniz yazısının altındaki kutucuğa bir kez tıkladığınızda karşınıza başlıklar gelecektir orda aradığınız herşeyi bulabilirsiniz mesela forum destek bölümünde her türlü yardım mevcut iyi eğlenceler isminizi söylermisiniz?
Ara
angel16
Ya Ben Bişey Daha Sorcam Acaba Buraya Giriyorum Diye Net Fazla Gelmesin Iş Yerinden Giriyorumda Patronla Papaz OlmayayimSad
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Nete girmekle adsl ise sabit ücret olur fazla gelmez ben yıllardır üyeyim hep aynı geldi forum tamamen ücretsiz arkadaşım.
Ara
speedy_girl
Ho$GeLDiin arKiim SmileSmileSmile
Ara
simla
hoşgeldin canım.keyifli forumlar...
Ara
chatlaq
HoŞ qéLdin anqéL16 =)
bnde 1 snedir üyeyim hiç fazLa paRa geLmedi qéLméz ..Smile
İyi éğLénCéLéR ...! =))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yeni bir Dost:)) Rua 28 985 04-13-2022, Saat: 11:20 AM
Son Yorum: wildfang
  slm arkadaşlar bnde yeni geldmmm baterist 21 866 04-13-2022, Saat: 12:16 AM
  Bugün Yeni Birini Tanıdınız mı? geneçeterekecelele 13 610 04-11-2022, Saat: 03:54 PM
  yeni gelenlerin okuması gereken bı not gökhan_72 22 1,086 04-10-2022, Saat: 06:00 AM
  yeni üyeler biraz bakabilirmi_? Rüya Güzeli 18 1,211 04-10-2022, Saat: 05:10 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:54 AM