:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni üyeyim:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MRB ARKADAŞLAR YENİ ÜYE OLDUM BURAYA CİCİ BİR SİTEYE BENZİYORSmileAMA BİŞEY BİLMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ????Confusedmiley22:
Hoşgeldiniz adınızı söylermisiniz birde hangi konuda yardım isterseniz ben veya diğer arkadaşlar size elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız.
yeni üye olduğum için hiçbirşey bilmiyorum bu site hakkında biraz yardımcı olun yaffffSmile)
hoşgeldiniz Smile
bende sizin gibiydim ilk zamanlar Smile
yardım elimizden geldikçe hep yaparız
Peki avatar imza ve diğer tüm ayarları kontrol paneliniz butonundan yaoabilirsiniz resminizi vaya sevdiklerinizin resmini koymak isterseniz Kişisel resimler bölümünü kullanabilirsiniz zaten her konunu altta gitmek istediğiniz kalsörü seçiniz yazısının altındaki kutucuğa bir kez tıkladığınızda karşınıza başlıklar gelecektir orda aradığınız herşeyi bulabilirsiniz mesela forum destek bölümünde her türlü yardım mevcut iyi eğlenceler isminizi söylermisiniz?
Ya Ben Bişey Daha Sorcam Acaba Buraya Giriyorum Diye Net Fazla Gelmesin Iş Yerinden Giriyorumda Patronla Papaz OlmayayimSad
Nete girmekle adsl ise sabit ücret olur fazla gelmez ben yıllardır üyeyim hep aynı geldi forum tamamen ücretsiz arkadaşım.
Ho$GeLDiin arKiim SmileSmileSmile
hoşgeldin canım.keyifli forumlar...
HoŞ qéLdin anqéL16 =)
bnde 1 snedir üyeyim hiç fazLa paRa geLmedi qéLméz ..Smile
İyi éğLénCéLéR ...! =))
Sayfalar: 1 2