:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeni üyeler biraz bakabilirmi_?
Rüya Güzeli
yeni üyeler bize özel msj göndermeden buraya bakabilirmisiniz...

bazı yeni erkek üyeler daha forumla bile tanışmadan direk kızlara özel msj atarak tanışmak istiyolar we ben bundan çok sıkılıyorum sizden rica ediyorum yapmayın böyle !!!
Ara
carpediem
bu neredeyse her site de var arkadaşım ama yine de buradan yeni üye olan arkadaşlara sesleniyorum lütfen bayan arkadaşlarımızı rahatsız etmeyelim....
Rüya Güzeli
saqol ama ben bu forumu o her siteden saymıyorum Wink bu forum diqer forumlar gibi chat yeri felan deqil diye düşünüyorum
Ara
carpediem
çok haklısın tabiki değil.. bizim sitemiz dostluk,arkadaşlık ve paylaşım sitesi hepimiz burada bir aileyiz bu konu ile ilgileneceğiz...
MorciveT
Bunun bir çare olacağını sanmıyorum Esracım fakat, şunu önerebilirim, size teklif taşıyan ve hoş olmayan tavırlar sergileyen kişileri yasaklı listenize alabilirsiniz...

Sonuçta burası bir arkadaşlık formu ve bazıları acele ediyor olabilir... Bu gibi durumlarda, hoşlanmadığınız teklifler yapan kişileri kara listeye alın derim...
Ara
carpediem
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunun bir çare olacağını sanmıyorum Esracım fakat, şunu önerebilirim, size teklif taşıyan ve hoş olmayan tavırlar sergileyen kişileri yasaklı listenize alabilirsiniz...

Sonuçta burası bir arkadaşlık formu ve bazıları acele ediyor olabilir... Bu gibi durumlarda, hoşlanmadığınız teklifler yapan kişileri kara listeye alın derim...

katılıyorum...Wink
CReATuRE
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunun bir çare olacağını sanmıyorum Esracım fakat, şunu önerebilirim, size teklif taşıyan ve hoş olmayan tavırlar sergileyen kişileri yasaklı listenize alabilirsiniz...

bencede çok haklısın morci kardeş....evet esra bu kişileri yasaklı listene alabilrsin...

bide yeni üye arkadaşlara sesleniyorum ; burası bir dostluk ve aile formudur...tabiki kızlarla yada erkeklerle güzel dostluk ve arkadaşlıklarınız olacaktır ama bunun zamanla olacagınıda bilmeniz gerekir...
Rüya Güzeli
allaha şükürü öle bişi olmadı Big Grin sadece özel msj la kendi sitesini gönderenler olmuştu tenezzül edip bakmamıştım bile Wink
Ara
carpediem
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allaha şükürü öle bişi olmadı Big Grin sadece özel msj la kendi sitesini gönderenler olmuştu tenezzül edip bakmamıştım bile Wink

buna sevindim Big GrinWink
uluulu
Ben Daha Katilali Fazla Olmadi Gerçi Siteyi Incelemekten Mesaj Atmaya Firsat Bulamiyomya Neyse Atanlar Hangi Arada Yapiylar Bunu Helal Olsun Yani şaka Bir Yana Hoş Olmayan şeyler Bunlar Ama Arkadaş Yazmiş Kara Liste Denilen Bir Olay Var Denemek Lazim Ne Diyeyim Saygilar...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yeni bir Dost:)) Rua 28 962 04-13-2022, Saat: 11:20 AM
Son Yorum: wildfang
  slm arkadaşlar bnde yeni geldmmm baterist 21 840 04-13-2022, Saat: 12:16 AM
  Bugün Yeni Birini Tanıdınız mı? geneçeterekecelele 13 578 04-11-2022, Saat: 03:54 PM
  yeni gelenlerin okuması gereken bı not gökhan_72 22 1,064 04-10-2022, Saat: 06:00 AM
  slm yeni dostluklara yelken açtım.. enise 13 607 04-08-2022, Saat: 04:31 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:11 PM