:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CekemeyenLere uyus OLuyorum..
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teveccühün diipte alçakgönüllü olmicam bu defa Big Grin Big Grin Ahahaha kimin arkadaşııımm süper olcas tabii Tongue Smile

Gercekten Mjutevazı OLunamıcak Kadart Supersın..Dost oLarak arkadas oLarak..SmileSmile

Bı kere orgınaLsın..Yanı YaLan DegıL fason Arkadas DegıLsın neysen osun..Yapmacık degılsın..Kendınsın bı kere..SmileSmileDıgerLerı gıbı yuzune dost arkasından dusman olmuyosun..KırıLmasın dıye ıyı konusup arkasından atıp tutmuyosun..Hersey dılının ucunda dogru yada yanlıs kendı bıldıklerını soyluyosun..SmileSmile

KırıLır korkun yok..Bencı degılsın..Bızcısın..SmileSmile SmileSmile Bu yuzdenm cok ıyısın..Ve Arkadas oLarak gordugum bı kac kısıdensın..SmileSmile
Ara
_BarBie_
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gercekten Mjutevazı OLunamıcak Kadart Supersın..Dost oLarak arkadas oLarak..SmileSmile

Bı kere orgınaLsın..Yanı YaLan DegıL fason Arkadas DegıLsın neysen osun..Yapmacık degılsın..Kendınsın bı kere..SmileSmileDıgerLerı gıbı yuzune dost arkasından dusman olmuyosun..KırıLmasın dıye ıyı konusup arkasından atıp tutmuyosun..Hersey dılının ucunda dogru yada yanlıs kendı bıldıklerını soyluyosun..SmileSmile

KırıLır korkun yok..Bencı degılsın..Bızcısın..SmileSmile SmileSmile Bu yuzdenm cok ıyısın..Ve Arkadas oLarak gordugum bı kac kısıdensın..SmileSmile

SmileSmile Tşk ederim sersimSmile ama nasıl bu kadar ii tanıyabildin ona şaşırdım...uzun zaman muhabbet etmişliğimiz pek yok forumda ara ara konustuklarımızdan tanıdıysan beni hemde bu kadar ii bi şekilde Smile tebrik ediorum...Zaman kötüSmile arkadaş die bağrına basacak çok az kişi var hatta yok denecek kadar az ne yazık ki.Beni bu değerli sözlerine layık bulduğun için çok tşk ederim eklicek cümleler kurmak isterdim senin için ama biras orjinallikten çıkar die eklemiorumSmileSmileSmile söylediğin tüm cümleler senin içinde geçerli(benim tarafımdan) Sağ oL... SmileSmile
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmile Tşk ederim sersimSmile ama nasıl bu kadar ii tanıyabildin ona şaşırdım...uzun zaman muhabbet etmişliğimiz pek yok forumda ara ara konustuklarımızdan tanıdıysan beni hemde bu kadar ii bi şekilde Smile tebrik ediorum...Zaman kötüSmile arkadaş die bağrına basacak çok az kişi var hatta yok denecek kadar az ne yazık ki.Beni bu değerli sözlerine layık bulduğun için çok tşk ederim eklicek cümleler kurmak isterdim senin için ama biras orjinallikten çıkar die eklemiorumSmileSmileSmile söylediğin tüm cümleler senin içinde geçerli(benim tarafımdan) Sağ oL... SmileSmile

Bazı YasLar Ve DavranısLar YapıLan HataLar..YasananLar ınsanı oLgunLastırır..Bunu Sebebı odur..ıste..
Evet Cok kısa Surede Bu Kanıya Vardım..Hanı DerLer Yaa ben adamın gozune baktım mı kım oLdugunu Tanırım Dıye..Ben adamın konusmasına bakar..Ne oLdugunu bıLırım Gıbı SaLakca bı Laf etmıcem tabıkı Big Grin

Ve Belkı farkındasındır Cok az konustugum muhabbetım oLan ınsan Var Forumda...Cunku bı cogu yapmacık..Zaten sayıLıdır konustugum.kısı..Sen onLArdan bırısın..SmileSmile

Hanı Bı Soz Vardır ya..

Mu8tLu oLmam ıcın soyLenen yaLandan..uzulmem Icın soyLenen DogruLar daha ıyıdır..

hıc Bı Dogru YaLanLA rKadar Acı Vermez..Ve Hıc Bı yalan DogruALr Kadar MutLu etmez..SmileSmile

Sen hep DogruALrınLa Burdasın..Ve :hep öyLe Ol..SmileSmileSmile
Ara
_BarBie_
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bazı YasLar Ve DavranısLar YapıLan HataLar..YasananLar ınsanı oLgunLastırır..Bunu Sebebı odur..ıste..
Evet Cok kısa Surede Bu Kanıya Vardım..Hanı DerLer Yaa ben adamın gozune baktım mı kım oLdugunu Tanırım Dıye..Ben adamın konusmasına bakar..Ne oLdugunu bıLırım Gıbı SaLakca bı Laf etmıcem tabıkı Big Grin

Ve Belkı farkındasındır Cok az konustugum muhabbetım oLan ınsan Var Forumda...Cunku bı cogu yapmacık..Zaten sayıLıdır konustugum.kısı..Sen onLArdan bırısın..SmileSmile

Hanı Bı Soz Vardır ya..

Mu8tLu oLmam ıcın soyLenen yaLandan..uzulmem Icın soyLenen DogruLar daha ıyıdır..

hıc Bı Dogru YaLanLA rKadar Acı Vermez..Ve Hıc Bı yalan DogruALr Kadar MutLu etmez..SmileSmile

Sen hep DogruALrınLa Burdasın..Ve :hep öyLe Ol..SmileSmileSmile

Gözlerim dolmadı desem yalan olur vallaSmileSmile ne güsel konuşuosun sen böyle SmileSmile
Tşk ederim bu güzel ve anlamlı cümleler için umarım sende hep doğrularınla burda olursun ve hep öyle kalırsınSmileSmile iyi ki tanımışım seni...SmileSmile
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gözlerim dolmadı desem yalan olur vallaSmileSmile ne güsel konuşuosun sen böyle SmileSmile
Tşk ederim bu güzel ve anlamlı cümleler için umarım sende hep doğrularınla burda olursun ve hep öyle kalırsınSmileSmile iyi ki tanımışım seni...SmileSmile

GözLerın Dolması NormaL.HakettıkLerını duyman Kadar guzel bıseey Varmıdır..SmileSmile.. o Kadar Insan Tanıdımm kı..o Kadar aLdatıLdım kı..Artık kımseye guvenıyorum dıyebılırım..Sadece..BenımLe Dogruyu Konusna ıLetısım KurabıLır KaLbın akLımın Kabugunu Sadece..Dobra dobra.olan gercekcı oLanALr..KırabıLır ve Sen kırdın..SneınLe muhabbet Etmek Cok hosuma gıdıyo acıkcası..SmileSmile Hatta ılk Lafı bıLe ben attım Big Grin dusun yanı o kadar DegerLısın

Gercekten degerLısın..SmileSmile
Ara
_BarBie_
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GözLerın Dolması NormaL.HakettıkLerını duyman Kadar guzel bıseey Varmıdır..SmileSmile.. o Kadar Insan Tanıdımm kı..o Kadar aLdatıLdım kı..Artık kımseye guvenıyorum dıyebılırım..Sadece..BenımLe Dogruyu Konusna ıLetısım KurabıLır KaLbın akLımın Kabugunu Sadece..Dobra dobra.olan gercekcı oLanALr..KırabıLır ve Sen kırdın..SneınLe muhabbet Etmek Cok hosuma gıdıyo acıkcası..SmileSmile Hatta ılk Lafı bıLe ben attım Big Grin dusun yanı o kadar DegerLısın

Gercekten degerLısın..SmileSmile

İlk lafı ben attım derken? Smile Ya bence kimyalarımıs birbirini ii çok ii çözüoBig Grin Benimde sennle muhabbet etmek hoşuma gidior.Hatta foruma girdiğim zaman gözlerim seni arıor bu aralar Smile Smile Sende çok değerlisin benim içinSmile
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlk lafı ben attım derken? Smile Ya bence kimyalarımıs birbirini ii çok ii çözüoBig Grin Benimde sennle muhabbet etmek hoşuma gidior.Hatta foruma girdiğim zaman gözlerim seni arıor bu aralar Smile Smile Sende çok değerlisin benim içinSmile
ILk LAfı Attım Derken Zenabıne Zebanın Big GrinBig GrinBig Grin Demısım..Orda BasLadı MuhabbetBig GrinBig GrinBig Grin

HaLa akLımda O gun..Benımde Gozum Senı arıyo..Big GrinBig Grin .BıLmem Ama Sneınle konusurken..Rahatım böle nesElı bıde ZenabınLe..Big Grin

Evet kımYaALrımız uyuyo oLabıLır Ben Su gıbıyım..Her Yere Uyarım Big GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ILk LAfı Attım Derken Zenabıne Zebanın Big GrinBig GrinBig Grin Demısım..Orda BasLadı MuhabbetBig GrinBig GrinBig Grin

HaLa akLımda O gun..Benımde Gozum Senı arıyo..Big GrinBig Grin .BıLmem Ama Sneınle konusurken..Rahatım böle nesElı bıde ZenabınLe..Big Grin

Evet kımYaALrımız uyuyo oLabıLır Ben Su gıbıyım..Her Yere Uyarım Big GrinBig Grin

Sıvı bi maddesn yaniiBig Grin Güzell.Bende burcumun özelliinden dolayı havayım Tongue Tongue Big Grin Bende unutmuorum o anıBig Grin zebaninnBig Grin unutulur mu yaaBig Grin Aylar önce sorsalar seninle böle can cier konusucağımı gülerdimBig Grin AhahahaBig Grin aklıma bile gelmesdii valla nys herşeyde bi hayır vardır derler Big Grin Big Grin ii birisinSmile ve bende çok rahatım seninle konusurken SmileSmile Big Grin
Ara
~uqqaLa~
iLk söyLedikLerine katıLıyorum Serseri =/

üsteLik senin kiminLe konuştuğun veya kime takıLdığın kimseyi iLgiLendirmez kiBig Grin ne zoruna gidip de sana karışabiLirLer kiBig Grin (sevgiln ws. dışında:S) bence çok hakLısın

yne dediğin gibi.. " meyve veren ağaç taşLanır. "
Ara
Seyduna
neyse ben konuyu yanlış anlamışım galibaaaa SmileSmileSadSad kusra bakma atladım hemeenn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  uyuz oluyorum hala yaaa bilgeis 10 803 04-05-2022, Saat: 12:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:55 AM