:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CekemeyenLere uyus OLuyorum..
EndLess
AsLında HıcBırını KaaLe BıLe ALmam ..Laf BıLe SöyLemeye DegmezLer Ama Neyse.. Benı Tanımayan Ama Hakkımda Atıp Tutan Bı Kac Kısıye uyuz.OLuyorum.
AkıLLarı Sıra Ustu kapaLı bana Laf Atan Uc Bes CakaLa Uyus OLuyorum..Daha BenımLe bır Kere BıLe Konusmamıs Ama Sankı Kırk YıLdır Tanıyomus Gıbı Hakkımda hukum veren .uc Bes CakaL var onLara Uyus OLuyorum..Aynaya hayatLarında Bı Kere BıLe Bakmamıs kendı pıslıklerını görmeden ınsanları yargılayan bencıl sadıstlere uyus oluyorum.. Kendını cok buyuk zannedıp aslında acınacak halde olan kolapsyon genclıge uyus oluyorum..

Damarınzıdakı kana kadar pıslıge bulasmıssınız ama benım sözyledıgım bır lafla benı yargılama hukumunu kazandıgınız zannedıyorsunuz yaa..AkıLLı oLun..

Once Benı Tanıyın...Sonra YargıLayın..

Benı Burda yargıLayıp Sonra BenımLe muhattap oLdukLarında yanıLdıkLarını anLıyoLar...

Sıtede Bazen Bı Kac kısıye TakıLıyorumm Yaa ( SpeedygırL TuuBaa PemBe Ve RuzGarguLu )

Benı Sapıkmıs Gıbı Lanse EdenLere uyus OLuyorum...TakıLdıgım kısıLerın Bunu anLAyısLa KarsıLAdıgı HaLde..Dıger KoLpaqsyon gencLıgın bunu dusunememesıne uyus oLuyorum...

Son Sözumu SöyLım..Benı Cekemeyen Ve hasedınden CatLayanLara Uyus OLuyorum..

JoKer Kardesımın Dedıgı Gıbı

[SIZE=5]Benı Cekemıyorsanız Bı Tarfınıza Anten Taktırın..Cool
[/SIZE]
Ara
The jøkéЯ™
Senin söylediqin Her$eye AYnen katılıy0rum Babacan Wink
ßende Aynen UYUZ OLUYORUM.
Ara
Seyduna
GALiba BUrda banada LAF var SmileSmile ....serseri seni tanımaynlar hakkında bayağı bi laf etmişsin ama sen de TAnımadığın kişiler hakkında Ağır konuşmuşsunn sen onları çOK yakından tAnıyomusunki çakal yada sadist diye onları nitelendiriyosun Sen sana yapılmasından uyuz olduğun ŞEYleri burada tanımadığın kişilere yaptığının FARkında deilmisin ??? ayrıca ....seni tanımaynların senin NASıl bi şaka anlayışına sahip olduğunu anlamalarını onalrdan bekleyemessinki ... nerden bilecek senin şaka yaptığıınıı?? ... nEyse sende önce karşındaki iyi tanı sonra yargılama yapp...........!!!!!!!!!!!!!!
Ara
_BarBie_
Smile Elalem ne derse desin hade hade diorum bende serseriSmile takmaya bile değmez Smile Smile
Ara
EndLess
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GALiba BUrda banada LAF var SmileSmile ....serseri seni tanımaynlar hakkında bayağı bi laf etmişsin ama sen de TAnımadığın kişiler hakkında Ağır konuşmuşsunn sen onları çOK yakından tAnıyomusunki çakal yada sadist diye onları nitelendiriyosun Sen sana yapılmasından uyuz olduğun ŞEYleri burada tanımadığın kişilere yaptığının FARkında deilmisin ??? ayrıca ....seni tanımaynların senin NASıl bi şaka anlayışına sahip olduğunu anlamalarını onalrdan bekleyemessinki ... nerden bilecek senin şaka yaptığıınıı?? ... nEyse sende önce karşındaki iyi tanı sonra yargılama yapp...........!!!!!!!!!!!!!!

Sana LAf Yok..Benım SoyLEdıgım FarkLı bısey..SmileSmileSmile

CakaL..Bı terımdır YargıLama Aracı DegıL..Burda San Yada Herhangı bırıne Laf Yok burdakı soz bı butun..Adam tanımadan hukum verıyo hakkımda kımkı..neyı. yargılıyo..Hem mılletle adımın cıkması konusuda tın..

Meyve veren agac TasLanır..SmileSmile
Takmam Bıle..Ben kendımı bıldıkten sonra gerısı hava cıva..SmileSmile Karsımdakı ınsna ıcın uzuluyorum olmayan bısey ıcın tohmet aldtında bırakıyoalr..SmileSmile anLadın..SmileSmile

Sonra geLde duzeLt..DefaLArca..YanLıs anlamaALr yuzune Sevgılımden ayrıldım..anLatabıLıyomuyum..Sadec InsanLara bu sekıLde davranıyorum..SmileSmile
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile Elalem ne derse desin hade hade diorum bende serseriSmile takmaya bile değmez Smile Smile

Aynen Barbıe..Tın Takmam Bıle..SmileSmileSmile

Kım Ne derse..Desın.. Hade Hade Hade...Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Selin :)
ben üstüme alınmıyorumBig GrinBig Grin çünkü ben daha ufaklgımBig Grin
Ara
_BarBie_
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aynen Barbıe..Tın Takmam Bıle..SmileSmileSmile

Kım Ne derse..Desın.. Hade Hade Hade...Big GrinBig GrinBig Grin

Süpersinnn Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Süpersinnn Big Grin Big Grin Big Grin

Sen Daa Supersın Barbıe..Big Grin
Ara
_BarBie_
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen Daa Supersın Barbıe..Big Grin

Teveccühün diipte alçakgönüllü olmicam bu defa Big Grin Big Grin Ahahaha kimin arkadaşııımm süper olcas tabii Tongue Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  uyuz oluyorum hala yaaa bilgeis 10 803 04-05-2022, Saat: 12:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:28 AM