:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_MutLuLuK_
in_love_girl
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN O ?AP?ALLARDANIM. MUTLULU?U AYA?IMA BEKL?YORUM. PEK? NEDEN BU YANLI?. MUTLULU?A NASIL KO?ARAK G?D?L?R? MUTLULUK NED?R? ZENG?NL?K M?, ??HRET M?, YA DA BAS?T ?EYLERDEN M? MUTLU OLMALIYIZ. MUTLU OLDUM DEMEK ???N. (EN AZINDAN B?ZE BAS?T GELEN) BEN BEKLEYECE??M. ?AP?ALIM ??TE NE YAPAYIM? ?U B?R GER?EK MUTLULUK RAHAT VE HUZUR BU D?NYA ???N GE??C? KAVRAMLAR. NE KADAR U?RA?SAN U?RUNDA S?REKL? OLMAZ BUNLAR. GELD? M? G?TMES?N? ?STEMEZ DEM??S?N. BUNU ?STEMEK B?R HATA MI? PAYLA?IM ???N TE?EKK?RLER..........

mutLuLu?u aya??na bekLemek... sence b?yLe geLirmi sana.. Baz? ?eyLer i?in ?aba sarfetmek gerekir..

mutLuLuk geLip ge?ici demi?sin...Hayatta geLip ge?ici.. o zaman niye ya??yoruz ??
B?yLe d???nceLerLe hayat ge?ermi...
Ara
isyanbitmez
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mutLuLu?u aya??na bekLemek... sence b?yLe geLirmi sana.. Baz? ?eyLer i?in ?aba sarfetmek gerekir..

mutLuLuk geLip ge?ici demi?sin...Hayatta geLip ge?ici.. o zaman niye ya??yoruz ??
B?yLe d???nceLerLe hayat ge?ermi...
MUTLULUK FORM?L K?TABI YOK. MUTLULUK BEKLEME ?LE GELMEYEB?LECE?? ORANDA ?ABA SARFETME ?LE DE GELMEYEB?L?R. BU BAKIMDAN BO? U?RA?LARA G?RMEK GEREKS?Z.

MUTLULUK GEL?P GE??C? DED?M. HAYAT GEL?P GE??C? DEM??S?N. AMA B?R MANTIK HATASI YAPMI?SIN! BEN MUTLULUK GEL?P GE??C? DED???MDE ONU GE??C? DE OLSA ?STEM?YORUM DEMED?M. HAYAT ???NDE GEL?P GE??C? DE OLSA ONU DA ?ST?YORUM. BU A?IDAN G?R?RSEN. O ZAMAN N?YE YA?IYORUZ VE B?YLE D???NCELERLE HAYAT GE?ER M? SORULARININ ANLAMSIZLI?INI G?R?RS?N. Y?NE DE CEVAP VERMEK GEREK?RSE HERKES B?R AMA? ???N YA?AR YA DA AMA?SIZ. BEN?M SORUNUM DE??L.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 03:15 PM