:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: _MutLuLuK_
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Hani bi yaz ak?am? ?rperirsiniz birden.. G?z?n?z daLar y?ld?zlara,bi anda hissedersiniz daha ?nce hi? hissetmedi?iniz o duyguyu.. Anlars?n?z yakla?m??t?r.. Anlars?n?z anlars?n?zda anlamamazl?ktan geldi?iniz i?in herseferinde ka??r?rs?n?z elinizden o koskocaman mutluluklar?...

Y?ld?zlara anlat?rs?n?z derdinizi... Sanki duyacakLarm?? gibi..
Y?ld?zlardan dilersiniz dileklerinizi... Sanki ger?ekle?ecekmi? gibi...

Hayat?n haz?rLad??? ilk oyuna d??ersiniz farketmeden.. Bidaha toparLayamass?n?z kendinizi zaten...
Beklersiniz bilmeden o an?n geri gelmesini... Beklersiniz beklersinizde hi? bi?ey yapmass?n?z beklerken.. G?kten para ya?ar gibi ya?mas?n? bekLersiniz mutlulu?un..
?lk d?nyaya geldi?iniz andan itibaren ba?layan bi muhta?l?k vard?r damarlar?n?zda..
Her?eyin aya??n?za gelmesini beklersiniz,her?eyin haz?r..
Baz?Lar? ger?ekLe?ir b?yle .. Peki ya ger?ekle?meyenler_?
Baz? ?ap?allarda mutlulu?u bekler aya??na.. Sanki hizmet?isi,sanki k?Lesiymi? gibi.. Bi ?m?r boyu onLa kaLs?n ister geLince.. Hi? mutsuz oLmamay? bekLer...

Bekler beklerdee daha ?oooooooooooook bekLer ...Big Grin
Elİne SaĞlik GÜzel OlmuŞ TeŞekkÜr Ederİm
Ben tşk ederim...
yüreğine sağlık Wink
saoL...

seninde..

Firari Fırtına

Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
saoL canım...
BEN O ?AP?ALLARDANIM. MUTLULU?U AYA?IMA BEKL?YORUM. PEK? NEDEN BU YANLI?. MUTLULU?A NASIL KO?ARAK G?D?L?R? MUTLULUK NED?R? ZENG?NL?K M?, ??HRET M?, YA DA BAS?T ?EYLERDEN M? MUTLU OLMALIYIZ. MUTLU OLDUM DEMEK ???N. (EN AZINDAN B?ZE BAS?T GELEN) BEN BEKLEYECE??M. ?AP?ALIM ??TE NE YAPAYIM? ?U B?R GER?EK MUTLULUK RAHAT VE HUZUR BU D?NYA ???N GE??C? KAVRAMLAR. NE KADAR U?RA?SAN U?RUNDA S?REKL? OLMAZ BUNLAR. GELD? M? G?TMES?N? ?STEMEZ DEM??S?N. BUNU ?STEMEK B?R HATA MI? PAYLA?IM ???N TE?EKK?RLER..........
TeşekkürLer
Teşekürler arkadaşım....
...............................
Mutluluk insanın yüreğinde...
Bakmaya bilenler onu doyasıya yaşar...
Sayfalar: 1 2