:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_MutLuLuK_
in_love_girl
Hani bi yaz ak?am? ?rperirsiniz birden.. G?z?n?z daLar y?ld?zlara,bi anda hissedersiniz daha ?nce hi? hissetmedi?iniz o duyguyu.. Anlars?n?z yakla?m??t?r.. Anlars?n?z anlars?n?zda anlamamazl?ktan geldi?iniz i?in herseferinde ka??r?rs?n?z elinizden o koskocaman mutluluklar?...

Y?ld?zlara anlat?rs?n?z derdinizi... Sanki duyacakLarm?? gibi..
Y?ld?zlardan dilersiniz dileklerinizi... Sanki ger?ekle?ecekmi? gibi...

Hayat?n haz?rLad??? ilk oyuna d??ersiniz farketmeden.. Bidaha toparLayamass?n?z kendinizi zaten...
Beklersiniz bilmeden o an?n geri gelmesini... Beklersiniz beklersinizde hi? bi?ey yapmass?n?z beklerken.. G?kten para ya?ar gibi ya?mas?n? bekLersiniz mutlulu?un..
?lk d?nyaya geldi?iniz andan itibaren ba?layan bi muhta?l?k vard?r damarlar?n?zda..
Her?eyin aya??n?za gelmesini beklersiniz,her?eyin haz?r..
Baz?Lar? ger?ekLe?ir b?yle .. Peki ya ger?ekle?meyenler_?
Baz? ?ap?allarda mutlulu?u bekler aya??na.. Sanki hizmet?isi,sanki k?Lesiymi? gibi.. Bi ?m?r boyu onLa kaLs?n ister geLince.. Hi? mutsuz oLmamay? bekLer...

Bekler beklerdee daha ?oooooooooooook bekLer ...Big Grin
Ara
YARGIÇ
Elİne SaĞlik GÜzel OlmuŞ TeŞekkÜr Ederİm
Ara
in_love_girl
Ben tşk ederim...
Ara
PunisheR
yüreğine sağlık Wink
Ara
in_love_girl
saoL...

seninde..
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
in_love_girl
saoL canım...
Ara
isyanbitmez
BEN O ?AP?ALLARDANIM. MUTLULU?U AYA?IMA BEKL?YORUM. PEK? NEDEN BU YANLI?. MUTLULU?A NASIL KO?ARAK G?D?L?R? MUTLULUK NED?R? ZENG?NL?K M?, ??HRET M?, YA DA BAS?T ?EYLERDEN M? MUTLU OLMALIYIZ. MUTLU OLDUM DEMEK ???N. (EN AZINDAN B?ZE BAS?T GELEN) BEN BEKLEYECE??M. ?AP?ALIM ??TE NE YAPAYIM? ?U B?R GER?EK MUTLULUK RAHAT VE HUZUR BU D?NYA ???N GE??C? KAVRAMLAR. NE KADAR U?RA?SAN U?RUNDA S?REKL? OLMAZ BUNLAR. GELD? M? G?TMES?N? ?STEMEZ DEM??S?N. BUNU ?STEMEK B?R HATA MI? PAYLA?IM ???N TE?EKK?RLER..........
RomantiK_Genç
TeşekkürLer
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım....
...............................
Mutluluk insanın yüreğinde...
Bakmaya bilenler onu doyasıya yaşar...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:46 PM