:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasamak Istemiom artik:(:(:(
BiRiciGim
yanlis anlasilmicaksin ablacim kardesimin birisini kayip etim zaten digeride hastanede bosver ablacim ya konusmak istemiyorum bu konuyu dogru hayata küstüm evett lütfen kimse yazmasin bi daha bu konuyaSad
Ara
BiRiciGim
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:azracım herşeyden önce insanlıa yakışmıoo bu
sölemler yaşamakta allhımızın bizlere verdii bi
nimettir buna isyan etmek deil şükretmek yakışır
hayat insana herzamn istedigini vermio be azra
sen kişiliginle insanlıgınla inanmışlıgınla hayattan
umdunu deil buldunla mutlu ol o iki güsel evladın
içinde dimdik olki senin nasıl bir anne oldugunu
anlasınlar annatsınlar sen zaten mutlulugun enbüyügünü
yaşamıssın evlatlarının olumuyla onlara layık bir anne ol yeter
bırak hayat oldugu gibi aksın sen ona ayak uydurki kendini
bişi sanmasın anlştık dimi azraa..Sad ya arkadaş nie böle konuşup
beni bu duygusallık moduna sokarsınız annamıyorum yaaa alla alla ya
sinirlendim hop hop oldum yavvvss..Big GrinBig Grin
dogru atilla mutlugun en büyügünü yasadim iki tane dünya güzeli cucugum var ama mutlugu ne kadar yasadisamda kayip ediyorum herseyi geri sevdiklerimi mesela daha kayip etim cok sey var ama ben bunu söyledim insan bir anlik mutlu oluyor ben bi anlik olmadim hep mutluydum hep sükür etim allahim sen büyüksün bana iki tane dünya güzeli cucuk verdin ben senden daha ne isteyim diye hic birsey istemiyordum ama simdi sadece canimi almasini istiyorum billiyorum bu konuyu acmak bana hic yakismadi ama ben kendimde deglim gün gectikce degsiyorum cok tuaf oluyorum söyle bi bakiyorum pencereden insanlar elle elle koll kolla geziyor güluyorlar bazilerise agliyor mutsuz ben buna isyan ediyorum keske keske herkez gülebilse keske hic mutsuzluk aci olmaza bu dünyada neyse icinizi karaltmayim kusura bakmayin...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla lütfen yaa ben sana her defasında söylüyorum litfen çocuklarını bir düşün sadece kendin ve onlar için hayatla barışık olmaya çalış kendini toparlayabilirsin ben sende o gücü hissediyorum.
Ara
karlina
Niye ağlıyorsun ki Sad: Sad:
Ara
karlina
Bu arada selam :$ :$
Ara
BiRiciGim
niye agladimimi konun basini okursan anlarsin belki
Ara
karlina
Hiç birşey için isyan etme! Smile
Ara
karlina
Okudum yazıyı... !
Ara
BiRiciGim
anladina sevindim..
Ara
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:deniz kimse yakistiramiyor bana ama öyle insan hayatan bikiyor hergün bi darbeyle daha vürüluyorsun nasil anlatsam bi galleye top atmak gibi ayni goll atmak gibi herkez hergün bitane goll atiyor bana belki komik gelicek anlatim ama öyle kimse anlamiyor icimdeki aci ta bogazimi yakiyor damla damla akiyor resmen cucuklarimida asla birakmak istemiyorum onlarida canimdan cok seviyorum offfSadSadSadSad kafam cok karisik yaSadSadSadSad

ya takma hayatı kafana hayatı takarsan hayata küsersin iyi yanları olduğunu düşün hayatı doya doya yaşa eğre bir erkek içinse bu hiç yapma değmez bile
çünkü önün de geleceğin var çocuklarının gelecekelrini göreceksin ama cidden yakışmıyo sana bir anneye hiç yakışmıyo böyle konu açamak
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  saclarım yok artık blue_belial 28 1,809 04-08-2022, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: wildfang
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,629 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,545 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  İtiraf ediyorum artık yaşamak istemiyorum. *Asİ-yÜrEk* 58 2,715 03-22-2008, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: piko
  Itiraf Ediyorum Artik Dayanacak Gücüm Kalmadi *Asİ-yÜrEk* 3 527 03-03-2008, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: GizLiDüŞž

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:24 PM