:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasamak Istemiom artik:(:(:(
BiRiciGim
yasamak istemiom artikSadSad
hic birseyden zevk alamiyorum hersey ters gidiyor:SSadSadSad:'(
biktim artik herseyin ters gitmesinden herkezin beni yanlis anlamasindan ve hep sevdiklerimi kayip etmekten ve onlari mutsuz göremekten biktimSadSadSad neden hep ben niye hep ben sevdiklerimi kayip ediyorum yada onlari üzgün göruyorumSadSadSadSadSadSad
planladim seylerin hepsi ters gidiyor yada olmuyorSad hep aci hep keder :S benim yüregim yaniyor artikSadSadSad kalbimse yerinden firlicakSadSadSad
bazen kendime su soruyu soruyorum niye yasiyorum ben kimin icin yasiyorum? niye dünyaya geldim benSadSadSadSad
offf biktim icimden sürekli off cekmek geliyor:'(
ve delice aglamak geliyor bagira bagiraSadSadSadSad
Ara
AfrâsyâB
kimin icin yasiyorum

çocukların için yaşa bari en azından dimi Smile
Ara
BiRiciGim
onlarda olmaza hic yasamak istemiyorum amaSadSadSadSad
Ara
AfrâsyâB
bi laf vardı allahtan sağlık iste mal iste mülk iste ama asla ölüm isteme diye geldiysen hayata yaşıcaksın...
Ara
CReATuRE
Sakın ha yaşamak istemiyorum deme...Bende bir kere o hataya düştüm ama insan yaşayınca hayatın değerini anlıyor...En küçük şeylerde bile insanın aklına belki o olay geliyor ama saçmasapan bir düşünce olduğunu kafası yerine gelince anlıyor...Azra aslında seni çok iyi anlıyorum yaşında çok genç ve daha önünde çok güzel günlerin var...Hayata sımsıkı sarılman gerek hiç yoktan çocuğun için bunu yapman gerek...Bunun için senin mutlu olman için elimden geleni yapmaya hazırım ve her zaman her dakika hatta her saniye yanındayım...Yeterki sen üzülme ve hep bizimle kal mutlu ol...
Resimler&Hayaller
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yasamak istemiom artikSadSad
hic birseyden zevk alamiyorum hersey ters gidiyor:SSadSadSad:'(
biktim artik herseyin ters gitmesinden herkezin beni yanlis anlamasindan ve hep sevdiklerimi kayip etmekten ve onlari mutsuz göremekten biktimSadSadSad neden hep ben niye hep ben sevdiklerimi kayip ediyorum yada onlari üzgün göruyorumSadSadSadSadSadSad
planladim seylerin hepsi ters gidiyor yada olmuyorSad hep aci hep keder :S benim yüregim yaniyor artikSadSadSad kalbimse yerinden firlicakSadSadSad
bazen kendime su soruyu soruyorum niye yasiyorum ben kimin icin yasiyorum? niye dünyaya geldim benSadSadSadSad
offf biktim icimden sürekli off cekmek geliyor:'(
ve delice aglamak geliyor bagira bagiraSadSadSadSad

Sevgili arkadaşım malesef bu hayat böyle,yaşıyorsak acısıyla tatlısıyla katlanıcaz.Biliyorum biz ne kadar birşeyler söylesekte belki anlamaz bunu ruh halin ve bedenin.Çünkü bende çoğu zaman senin bu yaşadıklarını yaşıyorum aynı sözleri söylüyorum.Ama anlıyorum ki bu dünyadaki en büyük yanlıs yüce yaradanımıza,onun yarattığu bu bedene asi gelmektir.Sana bir tavsiye böyle zamanlarda Allah' a sığın,dua et eminim huzurlu hissedeceksin kendini.Şunuda unutmaki beterin beteri vardır,bizden ne kötü durumlarda olanlar var.Allah'a emanet ol...
Ara
speedy_girl
$U aN MUaLLaKtaSıN v€ DuYguLaRıN kaRma KArI$ıK ... oLuR ßöL€ aMA haYAtIn ßU aCıMaSızLıÄžıNA y€N!k Dü$M€ cNm €N AzıNdaN haYAta G€t!RD!Äž!n O Saß! !Ç!n MüCAd€L€n! V€r OnUn s€Nd€N ßa$kA sArILaCAğI daLı YoK !!! haYaT aCıMaSıZ ß!zL€rD€ ßU aCıMAsIz HAyaTıN F€rTL€r!y!Z $üP€s!Z . sIkMa CaNıNı Güz€L aRkAdA$ıM €N kIsA sÜr€D€ ßu SıKıNtInI , Dü$üNc€N! AtLaTmaN d!L€ğ!YL€ ... uNuTmA haYAta GüL€rS€n OnU ya$AnaCAk HaL€ g€T!R!Rs!N SmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sakın ha yaşamak istemiyorum deme...Bende bir kere o hataya düştüm ama insan yaşayınca hayatın değerini anlıyor...En küçük şeylerde bile insanın aklına belki o olay geliyor ama saçmasapan bir düşünce olduğunu kafası yerine gelince anlıyor...Azra aslında seni çok iyi anlıyorum yaşında çok genç ve daha önünde çok güzel günlerin var...Hayata sımsıkı sarılman gerek hiç yoktan çocuğun için bunu yapman gerek...Bunun için senin mutlu olman için elimden geleni yapmaya hazırım ve her zaman her dakika hatta her saniye yanındayım...Yeterki sen üzülme ve hep bizimle kal mutlu ol...
Tesekürler aziz ama billmiyorum karma karisik hersey ve hep kötü seyler göruyorum bunalimdaydim resmen birden bire hersey degisti hersey ters gidiyor:S:S billmiyorum iste ama tek billdim sey var oda ölmek istedim hemde cok ölmeyi cok istiyorum bu hayat zevk vermiyor artik.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimin icin yasiyorum

çocukların için yaşa bari en azından dimi Smile

Abla bende Gökhanın dediği gibi düşünüyorum.
Ara
BiRiciGim
billmiyorum ablacim bunaldimdayim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  saclarım yok artık blue_belial 28 1,809 04-08-2022, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: wildfang
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,629 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,546 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  İtiraf ediyorum artık yaşamak istemiyorum. *Asİ-yÜrEk* 58 2,716 03-22-2008, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: piko
  Itiraf Ediyorum Artik Dayanacak Gücüm Kalmadi *Asİ-yÜrEk* 3 527 03-03-2008, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: GizLiDüŞž

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:11 PM