:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasamak Istemiom artik:(:(:(
*Asİ-yÜrEk*
Abla yapma ne olur yaa bak burda seni seven insan çok seni kimsenin sevmediğini düşünme bak ne olursa olsun herşey bir gün zamanla düzelir bir zamanlar bende bunalım geçirdim ama bak herşey düzeldi lütfen bir daha ölümden filan bahsetme.bu konuyu okuyunca sanki içime bıçak saplandı gibi oldum.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya bi insan zaten ne icin yasarki zaten hayata birileri icin yasamaya gonderilmedik oncelikle bunun bilincinde olmamiz lazim ve unutma biz burda bir imtihan icin variz ve hayat dikenli bir tarla elbette yururken bazen canimiz yanicak elbette kaniyacagiz ama sonucta bu tarlanin bi sonu var en guzel sekilde o sona gelebilmek onemli olan biz fanideyiz unutma gercekle yuzyuze geldigimiz gunde rabbim hesabini sormazmi ben sana emanet verdim cocuklarini verdim ama sen olmeyi dusundun lutfen yasama dort elle saril ve allahtan baska kimseden medet umma Wink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bi insan zaten ne icin yasarki zaten hayata birileri icin yasamaya gonderilmedik oncelikle bunun bilincinde olmamiz lazim ve unutma biz burda bir imtihan icin variz ve hayat dikenli bir tarla elbette yururken bazen canimiz yanicak elbette kaniyacagiz ama sonucta bu tarlanin bi sonu var en guzel sekilde o sona gelebilmek onemli olan biz fanideyiz unutma gercekle yuzyuze geldigimiz gunde rabbim hesabini sormazmi ben sana emanet verdim cocuklarini verdim ama sen olmeyi dusundun lutfen yasama dort elle saril ve allahtan baska kimseden medet umma Wink

benC€de Smile Smile
Ara
EndLess
BNana ölmnek ıcın uc neden söleyebılır mısınız...SmileSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bak abla Allah bu canı bize emenet olarak vermiş birgün gelecek alacak ama o istemeden sen ölmek istersen bu büyük bir günaha haşa Allaha isyan demektir lütfen iyi düşün.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak abla Allah bu canı bize emenet olarak vermiş birgün gelecek alacak ama o istemeden sen ölmek istersen bu büyük bir günaha haşa Allaha isyan demektir lütfen iyi düşün.
.

n€ ya sanki kiz hemen intihar edioda dur dio Big Grin
Ara
BiRiciGim
tesekürler ezgiSmile benim kafam cok karisik naptimi ne istedimi billlmiyorum tek sey billiyom bu hayatin artik tadi olmadi hafizasini kayip etmis insan gibiyim deli gibiyim icimden hickira hickira bagira bagira aglamak geliyor ve karanlikta oturmak serseri sana 3 degil istersen yüz neden bile söyleyebilirim bi kac neden belirtim zaten..
bana suanda iki iki kac eder diye sorsaniz cevapliyamam bile kafam yerinde degil sanki kafami kesmisler gibi bedenimden ayri gibi kalbimde yüregimdi bi aci var ta bogazimi bile yakan icimi yakip kavuruyor ve beni kimse anlamiyor billiyorum cucuklarim icin yasamaliyim hayata sarilmaliyim istiyorum hemde cok ama yapamiyorum sanki beni birileri zorluyor duygularim darma dagin suanda mutlumuyum üzgünmuyum hic birsey billmiyorum ve anlamiyorum
ve kendimden cok utaniyorum ya 20 yasindayim ve deliden bi farkim yok...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla ne olur yaaaaa yeter artık bak üzüntüden kalbim sıkıştı lütfen.
Ara
BiRiciGim
bosverr beni ablacim sen...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla öz ablamı boşveririm ama seni asla.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  saclarım yok artık blue_belial 28 1,809 04-08-2022, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: wildfang
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,629 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,546 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  İtiraf ediyorum artık yaşamak istemiyorum. *Asİ-yÜrEk* 58 2,716 03-22-2008, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: piko
  Itiraf Ediyorum Artik Dayanacak Gücüm Kalmadi *Asİ-yÜrEk* 3 527 03-03-2008, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: GizLiDüŞž

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:08 PM