:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KosKocamaN Bi HayaT
in_love_girl
melcompugrn9.jpg

SiL siL bitiremiyorum çaresizLiğimi.. Ne yazmaya kaLemLer yetiyor,,nede okumaya gözLer.. Ben yettirdim hepsini . Hem yazdım hem okudum. Ama dedimya şimdi siLemiyorum ... Herbir harfi acı acı batıyor kaLbime.Herbir hecesi,herbir keLimesi.. CümLelere sakLadım anLamLarımı.. öyLe karışıkLarki.. AnLatamıyorum... AnLatıyorum asLındada,,anlattırmıyorum...

Hayat bi tabLo oLmuş koymuşLar daha dünyaya merhaba dediğim ilk an gözümün önüne.. o zmnLar bombo$tu tabLom..Şimdiyse yer yok yeni bi kareye.. iLk yaptığımız kareden belli zaten hayatın devamı.. ''acı'' diye bi sembol oluşturmup koymuşum tam ortasına.. Yanına hayata geLmenin sevinciyLemi artık nesiyLe biLinmez bi ''gözyaşı''... Ardından değişmiş herkes için dewamı.. Kimi meLeğinin şefkatini,sevgisini buLmuş.. Kimiyse soğuk odaLarda çaresizLiği.. Tıpkı benim gibi...

Bi mum gibi eriyorum yavaş yavaş.. Yaşamadığım ne acı kaLdı bu yaşımda ne koskocaman sevda.. HeLe o sonu geLmeyen özLemLer,,ümitsizlikler ve en kötüsüde o başına başına çakıLan çaresizLikLer.. AnLamıyorLar değiLmi.. AnLamıyorLar yaşadıkLarını,,çektikLerini.. Bi oyun gibi geLir hayat küçük bi çocukken derLerya YALAN !!! En acı gerçekLeri öğreniyorsun küçücükken. En ağır sevgiLeri,,en ağır özLemLeri.. Daha sonra anLıyorsun bu hayat çekiLmez böyLe,,bitmez , bitiriLmez.. Sonrasıda zaten hep çocukLuğun göLgesinde onun izLeriyLe geçiyor,,yawaş yawaş bitiriLiyor,,usul usul acılarla,,sindire sindire...
Dedim ya siLemiyorum daha bu yaşta çaresizLikLerimi.. Önünmde bu yaşLarımın göLgesinde geçiriLecek koskocaman bi hayat var daha .. öyLesine eksiğimki ,, hemde nedensiz.. Boşwer be canım eninde sonunda geçmeyecekmi bunLarda varsın siLinmesin,,Yaşarız biz böyLe.. aLışığız nede oLsa değiLmi_?

//-AyLiN-//
Ara
in_love_girl
Yaşamak ağır,çok ağır...
Yaşa yaşayabiLdiğin kadar...
Bitmeden,,tükenmeden umutLarın..
Büyü büyüyebiLdiğin kadar...
Ara
angel_n
cnm hayat hertürlü acımazsızlığına rağmen güzel.daha şimdiden karamsarlığa düşersen olurmu?yaşa herşeyi doyasıya...
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
in_love_girl
tşkLer okuduuunus içn...
Ara
Firari Fırtına
Resim çok hoşuma gitti ...
in_love_girl
Beyendiğine sewindim canım...
Ara
Firari Fırtına
Bende sevindiğine sevindim Smile
in_love_girl
ben sewindiğime sewindiğine sewindim... Big GrinBig Grin
Ara
Masal_yuzLu
tşkler süpersin..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat... ZeNiTH 6 851 04-14-2022, Saat: 07:39 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayat Yine Bana Yalan Söyledi Firari Fırtına 23 1,614 04-10-2022, Saat: 02:45 AM
  hayat bize mutlu olmak hakk?n? tan?mad? bilgeis 2 528 04-07-2022, Saat: 11:03 AM
  Manuel Hayat ... !!! Firari Fırtına 9 891 08-16-2008, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Darbe Etkili Hayat Firari Fırtına 11 1,302 07-19-2008, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:22 PM