:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayat Yine Bana Yalan Söyledi
Firari Fırtına
Gerçekci olmak zorundayız dimi ... !!!

Bu kaçıncı yıkılışlar böyle , yazık değilmi bu yüreğe . Kendinle baş başa kaldığında bile , düşünmen yeterli olacak anlayacaksın beni , oysa sen , sen hayatın yalanın bir parçasısın . Evet Hayat yine oynuyor oyununu ama yenilmekmi asla bee asla .

Gözlerine sor beni , yokluğunda neler oldu acaba . Ömrüm tükendimi yoksa senle olan bu yalanlar devammı etti . Hazırlan bari gitmeye , herzamanki gibi düşüncesiz halinle ve arkana bakmadan yalancı baharlarda yok ol . Şahidler huzurunda sen gibi hayatı yaşamak istemiyorum sende isteme olurmu .

Hayat ın bu alanını yaşamaktansa sevmemeyi eylerim . Git başımdan işim var benim ...

Sevg ...
YARGIÇ
Oysa pembe düşlerimiz vardı bizim el ele tutuşup ağlayacaktık geçip giden zamanın hançer yarası yanlızlığına şimdi sen orada ben burada ağlıyoruz hayatın bizden çaldığı tertemiz sevdamıza...Yalan büyükte olsa küçükte olsa yine kim vurduya gitti aşklar be Fırtına...
Görüşmeyeli uzun zaman oldu hoşgeldin....
Ara
Firari Fırtına
Hoş Bulduk Yargıç Efendi ...

Lakin hayatımız bir değirmen misali dönüyor duruyor , bizler ise döne döne bir hal olduk gibi . Kim vurduya gitmesin sevdalar , seviyorsan sahip çıkmalısın almalısın o senin hakkın diyelim . Emek ister sevgi biliyorsun , birde YÜREK ...

Sevg ...
€BeRimSin
Acımasız Hayat İşte SoÄžuk Ve ZaLim...
YARGIÇ
FırTına GönüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoş Bulduk Yargıç Efendi ...

Lakin hayatımız bir değirmen misali dönüyor duruyor , bizler ise döne döne bir hal olduk gibi . Kim vurduya gitmesin sevdalar , seviyorsan sahip çıkmalısın almalısın o senin hakkın diyelim . Emek ister sevgi biliyorsun , birde YÜREK ...

Sevg ...

Eyvallah Fırtınacım seni tekrar görmek güzel özlemişiz yahu....
Sen ve güzel sözlerin Fırtına arayı bu kadar açma lütfen olmuyor...
Ara
Firari Fırtına
Bazı günler vardır insanın hayatında , deli gibi çoşarsın bir süre , sonrasında hüzunlar ve o bitmeyen acı . Ayrılıklar ardı ardına yaşanırken benliğinde bazende yaşarken ölüyorsun . İşte o zaman aralığında yok olmaların tadı tuzu kalmıyor , birde o yoksa .

Sevg ...
Firari Fırtına
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Acımasız Hayat İşte SoÄžuk Ve ZaLim...

Hayata kafa tutanlardanım .. Takıl bana güzel yürekli insan ...

Sevg ...
YARGIÇ
FırTına GönüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bazı günler vardır insanın hayatında , deli gibi çoşarsın bir süre , sonrasında hüzunlar ve o bitmeyen acı . Ayrılıklar ardı ardına yaşanırken benliğinde bazende yaşarken ölüyorsun . İşte o zaman aralığında yok olmaların tadı tuzu kalmıyor , birde o yoksa .

Sevg ...

Sanırım aynı zaman dilimlerini paylaşıyoruz bu aralar...
Ara
Firari Fırtına
+1
+1
+1

Sevg ...
::CESMİNAZ::
bütün yıkılışlar acıdır,ölüm yıkılıştır,aşk yıkılştır..umutsuzluk yıkılıştır....ve ölüm ve aşk ve ümitsizlik acıdır..ama hiçbiri bi koca çınarın yıkılışı kadar acı deildir..
çünkü bütün çınarlar,kendileriyle birlikte güveni yıkarlar..onuru,,umudu,,erdemi yıkarlar,,gücü,tarihi,geleceğide yıkarlar..çınarların yıkılışı geçici deildir,unutulmaz iz bırakır ve yaralar.....anıları,hasreti ve türküleri kalır geride!!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat... ZeNiTH 6 841 04-14-2022, Saat: 07:39 AM
Son Yorum: wildfang
  hayat bize mutlu olmak hakk?n? tan?mad? bilgeis 2 524 04-07-2022, Saat: 11:03 AM
  bana bir?eyler s?yle bilgeis 9 555 04-05-2022, Saat: 03:53 PM
  Bir Yalan Yoku?u Firari Fırtına 6 788 04-05-2022, Saat: 07:34 AM
  sadakat yalan olmu?....... bilgeis 2 600 04-04-2022, Saat: 01:43 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:07 PM