:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaç kişi yapar bilmem amaa...
AfrâsyâB
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu zamana kadar çokk laf yedimm ama bu sefer çok fazla ağır geldii sadece bana değil anneme babamada laf söyledii benii pislik sokak .... yaptı nerdeysee halbuki sadece amcamın oğlu ve yengemle yemeğe gitmiştim sizce doğru bi laf mı ediyo yaniii yılbaşı gecesi evde oturmak istemedim sadece onlarrla takıldım vee onlarada söylemek istemedim kıskanıyolar sonraa durum bu iştee haksızdıı herşeyiylee been sinirlendiğimde ya döverim ya söverim bu sefer fazlaca sıktım kendimi vee dışarıya ağlayarak attım tüm sinirimii hiç bişey demedimm çıktım gittim öyle iştee kırdığımı sanmıyorum ama ben çok kırıldım
benim dede de aynı böle daha beter şeyler duymuşluğum var.
neyse merve sen mutlu ol sağlıklı ol salla gerisini Smile
Ara
kı@ymı@k=)
Hallettim Bu Meseleyii Ne Düşünüyosam Ağzini Bantladim Ve Söyledimm O Sadece Dinlediii Aklimda Ne Var Ne Yok Kustum üstünee Ağladii Ağladii Sonrada özür Diledii Ama Napilir Bilmem
Ara
Yenemuko
konu ne olursa olsun sonuçta o bir haladır o bir büyüktür büyüklerde birgün hata yapabilir ama inan halan senin kötülüğünü istemediği için böyle bişey yapmıştır bence onu reddetmek yerine zamana bırakmalısın zaman herşey ilacıdır
Ara
speedy_girl
MerVe'cim ßiTaNem üzMe KenDini . Üç GünLüK HaYaT ; İNSANLar NeDen ßu DenLi Kırıcı ve Yıpratıcı OLaßiLiyorLar anLa$ıLır Gißi DeiL ... ßazen €n ßüyük TepKi SusmaKTır Smile €n iyisini ßiLirsin Cnm Smile
Ara
kı@ymı@k=)
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MerVe'cim ßiTaNem üzMe KenDini . Üç GünLüK HaYaT ; İNSANLar NeDen ßu DenLi Kırıcı ve Yıpratıcı OLaßiLiyorLar anLa$ıLır Gißi DeiL ... ßazen €n ßüyük TepKi SusmaKTır Smile €n iyisini ßiLirsin Cnm Smile

ablacım ben diyeceğimi dedim zaten artık gerisini o düşünsün davranışlarına çeki düzen versinn onuda ben öğretecek değilim
Ara
history
Aile ilişkilerinde zaman zaman bu tür hoş olmayan durumlar ortaya çıkabiliyor.Stratejiyi siz belirlemelisiniz, zaman en iyi ilaçtır.:$
Ara
nurişş
valla reddecek kadar olayın ne olduğuna bağlı birde insanlar sinirliyken ağzından çıkanı bilmezler bunu da unutmamak gerekir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İtiraf mı? bilmem.. # Pè®iM§ii # 15 1,591 04-09-2011, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  zor olduu amaa... kı@ymı@k=) 40 2,548 06-22-2008, Saat: 04:12 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  daha martada var amaa :D kı@ymı@k=) 51 2,387 02-21-2008, Saat: 11:47 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:37 AM