:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
daha martada var amaa :D
kı@ymı@k=)
yaa bizim kedilerr süreklii miyavlıyooo çöpte evin önünde mırr mırrr mırrrrr uyutmuyolar yaa kafalarına portakal fırlattım ALLAH günah yazmaz umarım bunlara mart erken vurdu galibaa yaa işim kötüü öff
Ara
The jøkéЯ™
Oohoo Bizim burda Bütün kediLer HamiLe Big Grin siizn ordakiLer qec biLe kaLmı$ Big Grin
Ara
Resimler&Hayaller
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oohoo Bizim burda Bütün kediLer HamiLe Big Grin siizn ordakiLer qec biLe kaLmı$ Big Grin

Katılıyorum kardesıme özellikle bizim iş yeriBig Grin
Ara
AfrâsyâB
işyeri nasıl bi iş yeri Big GrinBig GrinBig Grin
bizim kediler ağustosta deliriyor bağırıyom mart geçti sizin azgınlığınız geçmedi diye Big GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oohoo Bizim burda Bütün kediLer HamiLe Big Grin siizn ordakiLer qec biLe kaLmı$ Big Grin

ay çok güldüm yaa sağol valla Big GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim:
Ara
kı@ymı@k=)
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işyeri nasıl bi iş yeri Big GrinBig GrinBig Grin
bizim kediler ağustosta deliriyor bağırıyom mart geçti sizin azgınlığınız geçmedi diye Big GrinBig Grin

sizinn kediler kutupları karıştırmışşş bizdee şubatta başlıyoo marttada devam ediyoo sizinkiiler güneyin mevsimlerine göre kuzeydee yaşıyolarr ordada ağustos eylül arasıdıırr Big Grin
Ara
AfrâsyâB
iş yeri adı altında kedi üretim merkezi Big GrinBig Grin
(masaj salonu adı altında ) haber özelden alıntı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tongue
Ara
AfrâsyâB
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizinn kediler kutupları karıştırmışşş bizdee şubatta başlıyoo marttada devam ediyoo sizinkiiler güneyin mevsimlerine göre kuzeydee yaşıyolarr ordada ağustos eylül arasıdıırr Big Grin
bizim kediler çok değişik gözlük takan varya Big Grin
aile planlaması yapıyolar bide o avr Big Grin
Ara
Resimler&Hayaller
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işyeri nasıl bi iş yeri Big GrinBig GrinBig Grin

Ya sorma iş yerinin bahçesi diyelim suna bırde içerimi alıcaz azgınlarıBig Grin
Zaten geçen gün bir baktım dışardan sesler geliyo,camdan dışarı kafamı uzattım noluyo diye,bizim liseli kardeslerımız almıs eline telefonu çekim yapıyolar,ne çekımı yaptıgını siz düşününBig Grin yanlarında da kızlar felan ,Maşallah dedim keyifler yerinde hepinizin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 433 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Biraz daha Utandım... Orhan'ca 3 900 03-28-2011, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: MeLeksi
  zor olduu amaa... kı@ymı@k=) 40 2,556 06-22-2008, Saat: 04:12 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  kaç kişi yapar bilmem amaa... kı@ymı@k=) 26 1,510 04-20-2008, Saat: 01:03 PM
Son Yorum: nurişş
  İşte Bir İtiraf Daha *Asİ-yÜrEk* 24 1,301 04-09-2008, Saat: 01:16 PM