:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaç kişi yapar bilmem amaa...
kı@ymı@k=)
bugün halamı halalıktan reddettim hayatımın en berbat gününü yaşattı ve demediğini bırakmadıı ve bana hayatın iki yüzünüde gösterdi sağolsun ben canımda bir parça derken o bana sokaktaki taşa verdiği değeri vermemişş bunuda öğretti vee artıkk onla işim yokk sizcee yanlış mı yapıyorum yaa
Ara
AfrâsyâB
benim dedem daha beter laflar söylüyo neler neler söylüyo :S ama yinede dede
Ara
kı@ymı@k=)
dede yaşlıdıır bişey demezsin ama bu öyle değilki benim babaannemde öyle konuşuur ama dokunmaz bana çünküü alınganlık dönemleri çocuksu dönemlerii ama bu olay başkaa
Ara
AfrâsyâB
hmm tabi bilemeyiz konunun derinliklerini
Ara
CaNaT
Gökhanında dediği gibi konuyu bilemediğimiz için bi yorum yapmak doğru olmaz
ama sen onun söylediklerinde haksız olduğunu biliyorsan sorunda yok ona
söyledikleri şeyler için pişman olmasını sağlaman reddetmekten daha iyidir bence tabi bunu yaparkende sen kırıcı davranışlar sergilememelisin
Ara
djseninim
benim dayım bi kere çok kızdırmıstım sokakta bana demediğini bırakmadı şerefsizinden tut taa eheheBig Grin ama şimdi hala çok seviom çok da ii anlaşıoz hatta telelfon ve sinema sözü verdi bana şimdi bence bi daha düşünBig Grin
Ara
*AnGeL_GirL*
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bugün halamı halalıktan reddettim hayatımın en berbat gününü yaşattı ve demediğini bırakmadıı ve bana hayatın iki yüzünüde gösterdi sağolsun ben canımda bir parça derken o bana sokaktaki taşa verdiği değeri vermemişş bunuda öğretti vee artıkk onla işim yokk sizcee yanlış mı yapıyorum yaa

belki ama ben beni üzenleri çabucak hayatımdan çıkarıyorum yanlış birşey ama bana niye zarar vermelerine izin vereyim ki en yakınım bile olsa
Ara
*AnGeL_GirL*
:--/:--/:--/
Ara
*AnGeL_GirL*
arana mesafede koyabilirsin
Ara
AfrâsyâB
dedemle 3,5 yıldan beri görüşmüyordum bayramda gittim elini öptüm ama birdaha gitmem :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İtiraf mı? bilmem.. # Pè®iM§ii # 15 1,591 04-09-2011, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  zor olduu amaa... kı@ymı@k=) 40 2,548 06-22-2008, Saat: 04:12 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  daha martada var amaa :D kı@ymı@k=) 51 2,388 02-21-2008, Saat: 11:47 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:50 PM