:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaç kişi yapar bilmem amaa...
ѕqρα кJмя
haLan üzüLsün takma Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gökhanında dediği gibi konuyu bilemediğimiz için bi yorum yapmak doğru olmaz
ama sen onun söylediklerinde haksız olduğunu biliyorsan sorunda yok ona
söyledikleri şeyler için pişman olmasını sağlaman reddetmekten daha iyidir bence tabi bunu yaparkende sen kırıcı davranışlar sergilememelisin

bu zamana kadar çokk laf yedimm ama bu sefer çok fazla ağır geldii sadece bana değil anneme babamada laf söyledii benii pislik sokak .... yaptı nerdeysee halbuki sadece amcamın oğlu ve yengemle yemeğe gitmiştim sizce doğru bi laf mı ediyo yaniii yılbaşı gecesi evde oturmak istemedim sadece onlarrla takıldım vee onlarada söylemek istemedim kıskanıyolar sonraa durum bu iştee haksızdıı herşeyiylee been sinirlendiğimde ya döverim ya söverim bu sefer fazlaca sıktım kendimi vee dışarıya ağlayarak attım tüm sinirimii hiç bişey demedimm çıktım gittim öyle iştee kırdığımı sanmıyorum ama ben çok kırıldım
Ara
kı@ymı@k=)
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim dayım bi kere çok kızdırmıstım sokakta bana demediğini bırakmadı şerefsizinden tut taa eheheBig Grin ama şimdi hala çok seviom çok da ii anlaşıoz hatta telelfon ve sinema sözü verdi bana şimdi bence bi daha düşünBig Grin

canım benim ben halamdan güler yüzü en son 8 yaşımdayken gördüm aynı şeyler değil ben halamı yolda görüp nasılsın hala dediğimde suratıma bile bakmaz yanii senin dayın gibi değilll her türlü ortamda her ttürlü şeyi söylerr ben anlaşamıyorum onunla oda benimlee
Ara
kı@ymı@k=)
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haLan üzüLsün takma Big Grin

takmamam gerekiyo zatennn sağol yaa seni gördümü neşeleniyorum zaten Big GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
o zmn ben sana resmimi yolim Big Grin

bak bak neşelen :yikildim:
Ara
kı@ymı@k=)
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zmn ben sana resmimi yolim Big Grin

bak bak neşelen :yikildim:

sağolll yazdıklarınıı görüncedee yeterlii oluyoo Big Grin
Ara
..TuuCe..
büyük yine büyüktür.ne olursa olsun saygıyı bırakmamak gerekir.sınırlarını cok zorluyosa sus,cevap verme,yada o ortamdan cık git.ama agzımızdan bişeyler cıktıktan snra geri alamayızz..haliyle onlar biraz daha alıngan oluyolar..
tabiki konunun derinliğini bilmioruz ama umarm dogrusunu yapıosundurr Smile
Ara
ѕqρα кJмя
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağolll yazdıklarınıı görüncedee yeterlii oluyoo Big Grin

pki o zmN =)
Ara
chatlaq
Hmm Anladım Cnm ya O zaman sen sonuna dek haklısın Biraz Zor bir durum açıkcası ama İstediğin kişiyLe gidersin annen olsa birşey demiyeceğimde...Hem Onun O derece Bir Lafı deme hakkıda yok Ama sen genede çok karşı gelme evlerine falan gitmezsin istersen geldiğindede birşey yapmazsın bilgisayarda takılırsın falan Takma Kafana ya ve üzüLme ......!
Ara
kı@ymı@k=)
ben kendisi yokken gidiyorum babaannemle yaşıyoda babaannemigörmeye gdiyorum o bize gelemez yılda bir belki oo hakkınıda doldurduuu neyse zaten umrumda değil artıkk
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İtiraf mı? bilmem.. # Pè®iM§ii # 15 1,591 04-09-2011, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  zor olduu amaa... kı@ymı@k=) 40 2,548 06-22-2008, Saat: 04:12 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  daha martada var amaa :D kı@ymı@k=) 51 2,387 02-21-2008, Saat: 11:47 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:41 PM