:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Köpeklerin ezana tepkisi
AfrâsyâB
hala taş aıyo bak Big Grin
Ara
BiRiciGim
yaaBig GrinBig GrinBig Grin tas mi atiyomm allahimmBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
sustum zaten birdaha bişey demiceğim Smile
Ara
c.uslu
arkadaşlar tartışmanızı böldüm ama şu köpeklerin ezana tepkisiyle ilgili bişi dicem köpekler ezandan korkmuyorlar onlar ölülerin neler çektiklerini ezan okunurken görebiliolar yani yer altındaki olanları kabir azabını köpekler ezan okunurken görüyolar tepkileri bu yüzden ezandan değil insanların sonundan korkuyorlar
Ara
BiRiciGim
Big Grin boll cnm zaten o artik birsey demicekmis bende demicemBig Grin yaptin yorum süperdi bunu billmiyordum sagol.
Ara
AfrâsyâB
c.uslu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar tartışmanızı böldüm ama şu köpeklerin ezana tepkisiyle ilgili bişi dicem köpekler ezandan korkmuyorlar onlar ölülerin neler çektiklerini ezan okunurken görebiliolar yani yer altındaki olanları kabir azabını köpekler ezan okunurken görüyolar tepkileri bu yüzden ezandan değil insanların sonundan korkuyorlar
ben inanmıyorum buna
Ara
c.uslu
neden inanmıosun ki hiç köpek olmadık bunun gerçek olup olmadığını bilemeyiz sadece ALLAH onlara gösterdiğini biliyorum bunun dışında mesela kurbanlıklara ölmeden bi hafta önce bıçak gösterilio ALLAH hayvanlar bunları bize anlatmamaları için bisimle konuşamıolar Hz.süleymanla konuşuolardı belki bu köpeklerin tepkisinin ne olduğunu o zmndan biliyoruzdur bence böle düşünmeli ayrıca yozgat güzeli sende saol cnm
Ara
BiRiciGim
birsey degil cnm gökhan bence sende inan derim ana inanmak zorunda degilsin allahin büyüklügü iste.
Ara
AfrâsyâB
bende biliyorum 3 harflileri gördüklerini ama
senin dediklerine inanmıyorum ilk dediklerine buda benim düşüncem saygı gösterin LÜTFEN
Ara
c.uslu
yalnız ben 3 harflileri gördüklerini sölemedim bi yanlış anlama oldu sanırım ben ölülerin kabir azabını gördüklerini söledim köpekler 3 harfli felan görmüo ölüleri görüo yani günahkarların çektiği azabı tabiki snn kararınada saygı duymalıyız ama bence önce doğrusu sölenmeli ikna olmassan sen yine kararında dur
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu kÖpekLerin SahipLeri ArıZa :D The jøkéЯ™ 8 678 12-16-2008, Saat: 07:29 PM
Son Yorum: nesil!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:39 AM