:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Köpeklerin ezana tepkisi
BiRiciGim
Ben Cok Etkilendim Sizlen Paylasmak Istedim.

http://de.youtube.com/watch?v=bG78PembN_Q&feature=related

Iyi Seyirler..
Ara
AfrâsyâB
korkuyolar görmüyomusunuz nasıl kalkıyolar ama oradaki yorumlara koptum Big Grin
Ara
BiRiciGim
:yikildim: tek sen kopmadin gökhan bende koptumBig GrinBig Grin evet köpekler bile ezandan korkuyorBig Grin
Ara
AfrâsyâB
çok komiksin ben ciddi bişey diyorum sen orada ezan duymuyosun Smile
Ara
BiRiciGim
tabi sen gene olayi ters tarafindan anlayip olay cikaricaksin ama bu seferde avucunu yalllicaksin gökhancim!!! ben yorumlara koptum ezana degil bende insanim ezana savgim var!!!orasini merak etme sen!! hem cidi birsey diyosanda neden gülücücükler yorumluyorsun?
Ara
AfrâsyâB
hem ciddi bişey diyip gülemezmi insan yassağ mı var Smile sana ne istediğim yorumu yapmaya hakkımda var Smile
Ara
BiRiciGim
sana yazak var filan demedim gökhancim hep benim konuma yapiyorsun bunu yorum yaz ama kavga cikarma sen hep kavga cikarmayi istiyorsun ilahki huzursuzluk yaraticaksin yoksa duramiyorsun benim bozuldum nokta bu hem cidi birsey diyipte gülmem dogruda degil karsindaki seni cidiye almazda ondan!!!
Ara
AfrâsyâB
beni ciddiye alıcak insanı benim ciddiye almam lazım ok Wink sen beni ciddiye alıcam diye düşünme Smile
Ara
BiRiciGim
ayy sanki can atiyorduk gökhan beni cidiye alicak diye ben ne diyom sen ne diyosun yaa sachmaliyorsun ama oturupta aglicak deglim gökhan beni cidiye almiyor diye Smile
Ara
AfrâsyâB
arı vız vız vız arı vız vız vız
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu kÖpekLerin SahipLeri ArıZa :D The jøkéЯ™ 8 678 12-16-2008, Saat: 07:29 PM
Son Yorum: nesil!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:30 AM