:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Köpeklerin ezana tepkisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Ben Cok Etkilendim Sizlen Paylasmak Istedim.

http://de.youtube.com/watch?v=bG78PembN_Q&feature=related

Iyi Seyirler..
korkuyolar görmüyomusunuz nasıl kalkıyolar ama oradaki yorumlara koptum Big Grin
:yikildim: tek sen kopmadin gökhan bende koptumBig GrinBig Grin evet köpekler bile ezandan korkuyorBig Grin
çok komiksin ben ciddi bişey diyorum sen orada ezan duymuyosun Smile
tabi sen gene olayi ters tarafindan anlayip olay cikaricaksin ama bu seferde avucunu yalllicaksin gökhancim!!! ben yorumlara koptum ezana degil bende insanim ezana savgim var!!!orasini merak etme sen!! hem cidi birsey diyosanda neden gülücücükler yorumluyorsun?
hem ciddi bişey diyip gülemezmi insan yassağ mı var Smile sana ne istediğim yorumu yapmaya hakkımda var Smile
sana yazak var filan demedim gökhancim hep benim konuma yapiyorsun bunu yorum yaz ama kavga cikarma sen hep kavga cikarmayi istiyorsun ilahki huzursuzluk yaraticaksin yoksa duramiyorsun benim bozuldum nokta bu hem cidi birsey diyipte gülmem dogruda degil karsindaki seni cidiye almazda ondan!!!
beni ciddiye alıcak insanı benim ciddiye almam lazım ok Wink sen beni ciddiye alıcam diye düşünme Smile
ayy sanki can atiyorduk gökhan beni cidiye alicak diye ben ne diyom sen ne diyosun yaa sachmaliyorsun ama oturupta aglicak deglim gökhan beni cidiye almiyor diye Smile
arı vız vız vız arı vız vız vız
Sayfalar: 1 2 3 4