:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir itirafta benden olsun...
kı@ymı@k=)
NıHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar beni kötü adam olarak nitelendirmeyin ya Sad gerçekten bu denli birşey anca başa gelince anlaşılıyor. Diğer türlü dışarıdan biri olaya baktığında çok farklı anlayabiliyor. Bir de şunu belirteyim; bir yanlıştan ne kadar çabuk dönülürse her iki taraf için okadar iyi bence. Önümüzde bir çok örnek var. Mesela 20 yıl 25 yıl evli kalan insanlar neden boşanıor hiç düşündünüz mü ? Yıllarca mutsuz yaşamaktansa kısa bir süre (20 yıla göre kısaSmile ) mutsuz olmayı tercih edebiliyoruz. Unutmayın ki hayatımızda her beraber olduğumuz insan doğru insan olmayabiliyor. Öyle olsaydı liseyi bitiren hemen hemen herkes evlenir, hayatını kurar, üniversiteyede çoluk çocuk sahibi olarak giderdi Smile

Ayrılma kararı aldıktan sonra ne kadar ertelesek te ilişki çoktan bitmiş oluyor.

Birde karşınızda ayrılmayı kabul etmeyen birini düşünün... Defalarca bu konuyu ona açın ve ayrılmak istediğinizi söyleyin. Ya istemezse ??

Bunları bir düşünün arkadaşlar. Eminim bir çoğunuzun başından geçen şeyler bunlar...

çok haklısınnn gerekiyosaa yapıcaksınn elinden gelenin en iyisiniii hee anlamıyomuu o zamann onu düşünmeden ardınada bakmadann sertçe çıkıp gidiceksinn tabikide yinee bencee
Ara
"Nı@HaT"
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok haklısınnn gerekiyosaa yapıcaksınn elinden gelenin en iyisiniii hee anlamıyomuu o zamann onu düşünmeden ardınada bakmadann sertçe çıkıp gidiceksinn tabikide yinee bencee

yani.. iş bu noktaya geldikten sonra herşeyi göze almış oluyorsun...
Ara
HIÇKIRIK
ya yanlış yapmışsın gerçeği söyleseydin daha iyi olurdu
ben bu ilişkiden sıkıldım ayrılalım deseydin keşke
şimdi doğru direk git öyle de bakalıBig Grin bana alınmayın ben böyleyim bir şakadırBig Grin
Ara
"Nı@HaT"
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya yanlış yapmışsın gerçeği söyleseydin daha iyi olurdu
ben bu ilişkiden sıkıldım ayrılalım deseydin keşke
şimdi doğru direk git öyle de bakalıBig Grin bana alınmayın ben böyleyim bir şakadırBig Grin

daha önce denendi Big Grin ayrıca alınmadım :yikildim:
Ara
HIÇKIRIK
bilmem alınanlar varda ondan diyorumBig Grin
Ara
"Nı@HaT"
yok yaaf ben alınmam Big Grin n.p Smile
Ara
HIÇKIRIK
tamam anladım alıgan değilsin Big Grin
Ara
"Nı@HaT"
Big Grin ozaman bu bahaneyle herkesin yeni yılını kutlim buradan Tongue
Ara
BeLaLiiM
biktiysan bitirmesi ikiniz icinde en hayirlisi ama aldattim diye ayrilmisin kiza ii koymustur yaw Smile
Ara
kı@ymı@k=)
hayat şartları bazen gerektiriyoo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 413 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  Uzak olsun hersey DOSTUM sen ol yanimda yeter!! SessizRüzgar 2 594 04-14-2022, Saat: 02:35 AM
  Onu tanıdığım güne lanet olsun.... CReATuRE 14 1,236 04-13-2022, Saat: 11:18 AM
  bi itirafta benden KoRSaN 19 1,343 04-11-2022, Saat: 09:49 PM
  bende bi itirafta bulunayım bari brontozor 3 741 03-17-2011, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: brontozor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:44 AM