:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onu tanıdığım güne lanet olsun....
CReATuRE
artık bu satırların burada olması gerekmiyor...çünkü bunu birisi için yazmıştım o kişiş bunu kendisi buraya yazamadı ben kendi adıma ayzdım o ise sadece yorumları okudu... yorumlarınız için tşk arkadaşlar... WinkWinkWinkWink
blue_belial
Takma kafanı kardesım.
eger kafana takacak bırı olacaksa. o taktıgın kısı buna degsın en azından.
ask ugruna acı cekmek bıle guzeldır ama. ortada ask olmadıgı ıcın kafaya takılcak ve bu kadar ıcerlenecek bısey yok.
+ kendı adıma soyleyeyım, burda kımın ne oldugunu, neler yaptıgını, nası bı karaktere sahıp oldugunu (veya olmadıgını!) bılıyorum.
kımse senı baskalarının fıkırlerıyle yargılayamaz zaten. + hata yapmayan kımse yok. olamazda zaten.
ıns hayırlısı olur.
ROSE
bence Her Ne Olursa Olsun Yinede Yaşanmişliklarinizin Adina Lanet Etmeye Karşiyim Ben Aziz..neden Mi Madem Başlarken Herşey Gözümüzde Iyi ,bulutlarin üzerindeyiz..ama Neden Illaki Bir Kötü Olay Sonucunda Hemen Lanet Ederiz..sen Hakli Ol Yada O Hakli Olsun Farketmez Benim Gözümde ..

nasil Bi Anda Bizim Gözümüzde Değerleri Varsa Sevdiğimiz Insanlarin..bi Anda Böyle Kolay Olmamali Lanet Okumak..bunlar Benim Kendi Düşüncem Bana Istersen Kizabilirsin..tabi Sizin Aranizda Olanlari Geçen Herşeyi Ben Bilemem ..sadece Ben Bişeyler Söylemek Istedim ..

HATASIZ KUL OLMAZ SEN YADA BEN YADA BAŞKASI.YERİ GELDİÄžİNDE İNSANLARI HATALARIYLADA KABUL ETMEYİ BİLDİK..AMA YİNEDE DURUMUNUZU BİLMEDİÄžİM İÇİN FAZLA BİŞEY DEMEK İSTEMİYORUM..

şunda Sana Hak Veriyorum Keşke Dememek Için Iki Kere Düşünmeye..
Ara
CReATuRE
dediğim gibi bazıları beni suçlu buluyor...ama umrumda değil ben kendimi biliyorum şuan öyle bir durumdayım ki anlatamam...yemin ederim hayatımda bu kadar sinirlenmedim...ya bir insanı seversin ama bakarsınki olmuyor bitirirsin...

bende o kişinin yaptıklarından soğudum hareketlerinden soğudum yani buda bir neden değilmidir...zorla güzellik olmaz...ben o kişiyi seviyorum diyipte kandıramazmıydım kullanamazmıydım ?

şuan bile seviyorm diyip istediklerimi yaptırıdım...ama o kadar basit bir kişiliğim yok...Allaha şükür alnım açık...

şuda varki hayatıma giren kim olursa olsun yaptıklarım hep benimle özel kaldı çünkü karşımdaki insanın gururunu ve şerefini düşündüm...ama göüryorum ki o kişi bunları düşünmemiş...neyse ben kafayı yemek üzereyim ne yapacagımı bilmiyorum korkuyorum birine zarar verecem die...
CReATuRE
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence Her Ne Olursa Olsun Yinede Yaşanmişliklarinizin Adina Lanet Etmeye Karşiyim Ben Aziz..neden Mi Madem Başlarken Herşey Gözümüzde Iyi ,bulutlarin üzerindeyiz..ama Neden Illaki Bir Kötü Olay Sonucunda Hemen Lanet Ederiz..sen Hakli Ol Yada O Hakli Olsun Farketmez Benim Gözümde ..

nasil Bi Anda Bizim Gözümüzde Değerleri Varsa Sevdiğimiz Insanlarin..bi Anda Böyle Kolay Olmamali Lanet Okumak..bunlar Benim Kendi Düşüncem Bana Istersen Kizabilirsin..tabi Sizin Aranizda Olanlari Geçen Herşeyi Ben Bilemem ..sadece Ben Bişeyler Söylemek Istedim ..

HATASIZ KUL OLMAZ SEN YADA BEN YADA BAŞKASI.YERİ GELDİÄžİNDE İNSANLARI HATALARIYLADA KABUL ETMEYİ BİLDİK..AMA YİNEDE DURUMUNUZU BİLMEDİÄžİM İÇİN FAZLA BİŞEY DEMEK İSTEMİYORUM..

şunda Sana Hak Veriyorum Keşke Dememek Için Iki Kere Düşünmeye..

rose galiba dedikelrimi yanlış anladın yada ben tam anlatamadım duygularımı...ben kendime lanet ediyorum...

yani demek istediğimin onlka ilgisi yok zaten o kişiye neden lanet edeyim ki sennde dediğin gibi başlarken güzeldide şimdimi o kötü oldu...ben kötü oldu demedim sadece ben onunla tanıştığım o güne lanet ettim keşke tanışmasaydım dedim....umarum anlatabilmişimdir...şimdi o kadar çok doluyum ki ne dediğimi ne yazdığımı bende bilmiyorum...
ciciKIS
[b]keşke Insanlarin Diğer Yüzlerini Daha Sonradan Deilde Başta Görebilsek üzüldüm Inşallah Hayirlisi Olur Senin Için..demekki Verdiğin Değeri Haketmeyen Biriymiş O ...
[/b]
Ara
ROSE
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rose galiba dedikelrimi yanlış anladın yada ben tam anlatamadım duygularımı...ben kendime lanet ediyorum...

yani demek istediğimin onlka ilgisi yok zaten o kişiye neden lanet edeyim ki sennde dediğin gibi başlarken güzeldide şimdimi o kötü oldu...ben kötü oldu demedim sadece ben onunla tanıştığım o güne lanet ettim keşke tanışmasaydım dedim....umarum anlatabilmişimdir...şimdi o kadar çok doluyum ki ne dediğimi ne yazdığımı bende bilmiyorum...
peki senin dediğin gibi olsun ..ben yanlış anladım yada seninde dediğin gibi sen tam anlatamadın duygularını...sustum....aklın karışık belli umarım düzelir zamana bırak sana başka bişey diyemem zaten bende...
Ara
€BeRimSin
Ayrı dünyaların birleştiği keder durağıdır gece, Hep aynı hüzünler yaşatır koynunda, Umutları saklar karanlığına güvenerek, Aşkın telaşına düşenleri çekiverir dipsiz kuyularına...
Ayrılığın sebep olduğu yalnızlık, Acının ibresini biraz daha yükseltir. Güzel yaşanmışlıklar canlanır bir an, Sonra hüzne bürür hatıralar, gözler nehre dönüşür...

Her insan gecede bulur doğrularını, Karanlıkta yüzleştiği kişi kendisidir. Başka bir bedenin derdine düşmektense, Kendi derdinin ortağı olur...

İnşallah hakkında hayırlısı olur...
CReATuRE
hakkımda hayırlııs oldu be hasan....artık kafaya takmıyorum....iyiki böyle oldu böyle olması gerekiyodu....
Rüya Güzeli
B€nc€d€ [email=h@k]hak[/email] etmemiş ama b€nce sen üzülm€m€li$in o kayb€tti s€n d€qil
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzak olsun hersey DOSTUM sen ol yanimda yeter!! SessizRüzgar 2 590 04-14-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  yeni bir başlangıç olsun... Destina_vbulletin3_import4576 2 582 05-23-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  Bir itirafta benden olsun... "Nı@HaT" 34 1,983 01-03-2008, Saat: 08:53 PM
Son Yorum: "Nı@HaT"
  bu GuNe KaDaR kac kısıyle cıktınız..! ..SaRiSiN_GuZeLi.. 9 736 09-24-2007, Saat: 02:00 PM
Son Yorum: korkusuz
  bu GuNe KaDaR kac kısıyle cıktınız..! ..SaRiSiN_GuZeLi.. 40 2,222 08-28-2007, Saat: 07:09 PM
Son Yorum: _AyLin_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:37 AM