:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir itirafta benden olsun...
"Nı@HaT"
itiraf ediyorum; aylardır çıktığım kıza aldatmadığım halde, ayrılmak için yalan söyledim Big Grin
Ara
aMyLee
iyi yapmıssnSad
Ara
"Nı@HaT"
aslında ii yaptım..hatta iyilik yaptım.. Kendime ama Big Grin ya wlla aşk bıkkınlık derecesine gelince son vermek gerekiyor..
Ara
AfrâsyâB
en iyisini yapmışsın dostum Wink
Ara
aMyLee
NıHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında ii yaptım..hatta iyilik yaptım.. Kendime ama Big Grin ya wlla aşk bıkkınlık derecesine gelince son vermek gerekiyor..

sence senin ki gerçkten aşk mı ? Sad
Ara
PCKoPaT
Ahhahah SüperSin Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
nurişş
gerçekten aşık olsaydın onu kaybetmek istemezdin sen ayrılmak için kıza yalan söylüyorsun kızı kandırıyosun Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
yorumsuz ....
Ara
konyArnhem
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sence senin ki gerçkten aşk mı ? Sad

Katiliyorum!!!
Arkadaslar lütfen gercekten asik olmadan bi iliskiye baslamayin.. Lütfen karsinizdakilerin duygularini biraz daha düsünün Sad
Ara
"Nı@HaT"
arkadaşlar durun bi dinleyin ya Sad Bakın verdiğim değeri bilemezsiniz.. Ama bazı şeyler bir müddet sonra çözülemez hale geliyor. Belki ayrılış tarzım iyi değil ancak mecburdum ve öylesine de ayrılacak bir insan değilim. Sadece karşımdaki insan tarafından affedilmeyen bir hata yapmalıydım ki ayrılayım...

Asla ve asla kimsenin duygularıyla oynamam Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 402 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  Uzak olsun hersey DOSTUM sen ol yanimda yeter!! SessizRüzgar 2 588 04-14-2022, Saat: 02:35 AM
  Onu tanıdığım güne lanet olsun.... CReATuRE 14 1,227 04-13-2022, Saat: 11:18 AM
  bi itirafta benden KoRSaN 19 1,334 04-11-2022, Saat: 09:49 PM
  bende bi itirafta bulunayım bari brontozor 3 736 03-17-2011, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: brontozor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:56 AM