:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir itirafta benden olsun...
ÐŽeşaren
Keşke açık açık söylemeyi tercih etseydin güzel arkadaşım ..

Neyse ki olan olmuş, hayırlısı ne diyim ..
Ara
djseninim
yapmayın yaa su an bende böle bi karısık durumdayım ne kdr acı bişey kafanız basmıomu yaaBig Grin
Ara
aMyLee
NıHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar durun bi dinleyin ya Sad Bakın verdiğim değeri bilemezsiniz.. Ama bazı şeyler bir müddet sonra çözülemez hale geliyor. Belki ayrılış tarzım iyi değil ancak mecburdum ve öylesine de ayrılacak bir insan değilim. Sadece karşımdaki insan tarafından affedilmeyen bir hata yapmalıydım ki ayrılayım...

Asla ve asla kimsenin duygularıyla oynamam Wink

acık acık konuş kıznan nie böLe konuşupta kızın gruruyLa oynuyosun Sad:

Sadece karşımdaki insan tarafından affedilmeyen bir hata yapmalıydım ki ayrılayım... bu düşüncende çok yaLnışş .. sadece üzüLüyorum böLe konuştuğun içinn ..Sad
Ara
gULSHEn
kızlara katılıyorum söylenecek herşeyi sölemişler yazık keşki yapmasaydın...
Ara
*AnGeL_GirL*
yazık valla kıza
Ara
AfrâsyâB
arkandayım koçum yürü beeeee Big Grin

şaka bitarafa ayıp etmişsin
Ara
kı@ymı@k=)
çokk güzel yapmışsınn yürekten kutluyorummm hee derselerkii sen kendine yapıldığını düşünsene oluur hemen düşünimmm ben zaten hissederimm sevip sevmediğini sıkıldığını bunaldığını yeterkiii gözlerindee bi his göriimm o demeden ben ayrılırımm amaa fazlaa sevgi bi yerden sonra bayıyo yaa o öylee severkenn onaa bıktığını bunaldığınıda diyemiyosunn mecburen yalanlar çıkıyo ortayaa aslında yaparken bilee onu düşünüyosunn
Ara
GCLRNFNS
pişkin adamm seniii...Smile
Ara
"Nı@HaT"
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:acık acık konuş kıznan nie böLe konuşupta kızın gruruyLa oynuyosun Sad:

Sadece karşımdaki insan tarafından affedilmeyen bir hata yapmalıydım ki ayrılayım... bu düşüncende çok yaLnışş .. sadece üzüLüyorum böLe konuştuğun içinn ..Sad

arkadaşlar beni kötü adam olarak nitelendirmeyin ya Sad gerçekten bu denli birşey anca başa gelince anlaşılıyor. Diğer türlü dışarıdan biri olaya baktığında çok farklı anlayabiliyor. Bir de şunu belirteyim; bir yanlıştan ne kadar çabuk dönülürse her iki taraf için okadar iyi bence. Önümüzde bir çok örnek var. Mesela 20 yıl 25 yıl evli kalan insanlar neden boşanıor hiç düşündünüz mü ? Yıllarca mutsuz yaşamaktansa kısa bir süre (20 yıla göre kısaSmile ) mutsuz olmayı tercih edebiliyoruz. Unutmayın ki hayatımızda her beraber olduğumuz insan doğru insan olmayabiliyor. Öyle olsaydı liseyi bitiren hemen hemen herkes evlenir, hayatını kurar, üniversiteyede çoluk çocuk sahibi olarak giderdi Smile

Ayrılma kararı aldıktan sonra ne kadar ertelesek te ilişki çoktan bitmiş oluyor.

Birde karşınızda ayrılmayı kabul etmeyen birini düşünün... Defalarca bu konuyu ona açın ve ayrılmak istediğinizi söyleyin. Ya istemezse ??

Bunları bir düşünün arkadaşlar. Eminim bir çoğunuzun başından geçen şeyler bunlar...
Ara
aMyLee
nese arkadaşım bişiyy demiorumm Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 413 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  Uzak olsun hersey DOSTUM sen ol yanimda yeter!! SessizRüzgar 2 594 04-14-2022, Saat: 02:35 AM
  Onu tanıdığım güne lanet olsun.... CReATuRE 14 1,236 04-13-2022, Saat: 11:18 AM
  bi itirafta benden KoRSaN 19 1,343 04-11-2022, Saat: 09:49 PM
  bende bi itirafta bulunayım bari brontozor 3 741 03-17-2011, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: brontozor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 10:11 AM