:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte FB İşte Rezillikleri Kapak Olsun Fenerlilere
_Nymph_
yaaa böle saçmasapan konular açıo bazı kendini bilmezler sonrada biz bişi diince olay oluyo Big Grin şakamı bu yaa =) Smile SAYGIDA KARŞILIKLIDIR Wink
Ara
GCLRNFNS
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben acsam bu konuyu direk kitlenirdi yazılar silinirdi vs

ama nse

bak negüsel söylüyosun ben açsam editlenir silinirdi diye
oysa seni çok kez uyardım sevinceksen adam gibi sevin
kimseye sataşmadan kimseyi tahrik etmeden hayatında
maça gitmemişssindir belkide burda ahklam kesiyosun
ama inan bana yakınlarımda biryerlerde deilsin saçmalıklarınla
beni delirttin bide akıllı uslu olmayı denesen sorun çıkmıycak
ama nerdeee boyundan büyük laflar ediyosun mert saygılı ol sevgi
görürsün belkii....
Ara
GCLRNFNS
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:atilla abi beşiktaşlı duruşunu çok iyi bilirsin abi sen böyle konular açma ne başkası rencide olsun nede söylenenlerden sen rencide ol abi saygılarımla Smile

olmuyo gökanım olmuyo çoluk çocukla ugraşılmıyo
ben rencide olmam sadece kızarsam çok kötü olur
ve kızdımda......
Ara
AfrâsyâB
aman abi kızma kızılcak bişey yok
Ara
GCLRNFNS
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa böle saçmasapan konular açıo bazı kendini bilmezler sonrada biz bişi diince olay oluyo Big Grin şakamı bu yaa =) Smile SAYGIDA KARŞILIKLIDIR Wink

yaşından ve boyundan büyük laflar
ediyosun akıllı ol söledigin şeyler için
pişman olursun umarım annadın sen...
Ara
CaNaT
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ercan konu başlığını bi kere daha düşünmek gerek sanırım??
bu kelimeyi belki biçok kişi günlük hayatında kullanıo ama dogru diil ve tamamen tahrik edici..!

evet haklısın belki tuğçe belki biraz fazla bir laf ama burada herkeze çocuk gibi şu
kelimeyi kullanma bu kelimeyi kullanma deyip mesajları editlemekte çok hoş değil
burada herkez aklı başında bildiğim kadarıyla neyin ne olduğunu herkez çok iyi biliyor
burada sadece tanju nun atilla nın yada birbaşkasının kullandığına değil aynı
şekilde mertin kullandığı bir çok kelimede tahrik edici inceden laf sokmalar bunlarıda okuyor görüyoruz hep söylüyorum bazı şeyleri artık kendi kafalarında da kurmaları gerek karşınızdakinin düşmanınız değil aynı ortamı paylaştığınız arkadaşınız olduğunu unutmayın yeterki .

bazı arkadaşlar ezik lafından tahrik olduğunu söylüyor olabilir doğrudurda

' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanırım beyin(!) yetersizLiği cekiyoruz Big Grin

hı?

ezik lafından gocunan biri bana sakın böyle bir ifadede kullanmasın bu tür atışmalar olsun
olmasında demem ama bununda bir adabı olsa herkez için daha iyi olur.
Beni bu konuda o kelimeyi editleyin bu başlığı kaldırın benim konum olsa
kilitlenirdi demeden önce sizde bir kendinize göz atın isterseniz.
Bu güne kadar kimsenin konusunun silindiğini sanmıyorum kilitlenmiştir doğrudur.
Eminim kilitlenmesinin baş faktörlerinden biri de burada bulunan kişilerdir değil mi ? Yani oda karşılıklı hakaretler ve tahrikler yüzününden ..
Ara
_Nymph_
yaşından ve boyundan büyük laflar
ediyosun akıllı ol söledigin şeyler için
pişman olursun umarım annadın sen...

// SANANE. =) NEZAMAN NERDE NASI KONUŞCAIMI SENDEN ÖÖRENME GİBİ Bİ AMACIM YOK.! PİŞMAN OLCAIM BİŞEY YOK..=) AKILLIYIM BEN YETERİNCE Wink SNDE LAFLARINA DİKKAT ET ! YAŞLA OLMUYOMUŞ DEMEKKİ DEMİ..=)
Ara
BiRiciGim
arkadaslar ne oluyorr yaa yapmayin allah askina ..
Ara
CaNaT
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...21071.html
Ara
MorciveT
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:türk bayrağı konusu kötüde yakma falan abi açmayın böyle konular ya birbirinizi rencide etmekten başka bişey değil yani :S

Öncelikle ''türk'' değil, Türk.

Bu konuyu kilitliyorum. Yaptığım onca uyarı sanırım boşa gitmiş. Yönetimle konuşup, bu karşılıklı hakaretlere bir son getirilmesi için düzenlemeler yapıp, uygulamaya sokacağım.

Lütfen, zaten bizi birbirimize düşürmeye çalışanlar var bari biz kendi kendimizi birbirimize düşürmeyelim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  100'ünüz ak olsun !!!! Ñ•qρα кJмя 2 287 04-13-2022, Saat: 05:35 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi! Pessimist 13 565 04-12-2022, Saat: 07:18 PM
  Işte Dünya'nin En Zengin 10 Kulübü Ñ•qρα кJмя 2 285 04-11-2022, Saat: 08:22 AM
  İşte Fenerbahçe'nin borcu! Ñ•qρα кJмя 1 289 04-08-2022, Saat: 07:51 AM
  Gargamal Serhata Kapak Montaj! Ñ•qρα кJмя 1 376 04-01-2022, Saat: 10:28 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:24 AM