:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte FB İşte Rezillikleri Kapak Olsun Fenerlilere
GCLRNFNS
Beşiktaş'ın 8-0'lık Liverpool yenilgisinden sonra kendilerini çok büyük bir malzeme çıkaran Ezikler bir an da herşeyi unutup kendilerinin rezikleler dolu geçmişi göz yumup Beşiktaş ile uğraşan eziklere 1-2 hatırlatma önce kendi pisliğini temizleyin.

Devler Liginde 0 Puan
saskinbjkarena.gif
Yıl 2001 Fenerbahçe Devler Liginde oynadığı 6 maçta avaraj takımı olan Fenerbahçe oynadığı tüm maçlardan yenik ayrılarak Şampiyonlar Liginde hiç puan toplayamadı. Bu bir rekor demekte şampiyonlar liginde bu güne kadar sadece 2 takım oynadığı 6 maçtada hiç puan alamadı bunlardan biri Fenerbahçe işte işte rezillikleri ve puan durumu
  • Fenerbahçe - Barcelona 0 - 3
  • Fenerbahçe - Olimpik Lyon 0 - 1
  • Bayer Leverkusen - Fenerbahçe 2 - 1
  • Olympique Lyon - Fenerbahçe 3 - 1
  • Fenerbahçe - Bayer Leverkusen 1 - 2
  • Barcelona - Fenerbahçe 1 - 0
bjkarenamp4.jpg

Beşiktaş'ın 8-0 Yenilgisiyle Kendinden Geçen Eziklerin Geçmişine Kısaca Bi Göz Atalım
baybaybjkarena.gif

Devler liginde daha önce "0" puan toplayarak tarihe geçen eziklerin yüz karaları sadece bu kadar mı tabi ki hayır işte bir kaçtane rezil sonuç

* 1975-76 Sezonu Şampiyon Kulüpler Kupası Karşılaşması Yani Şimdiki Adı İle Şampiyonlar Ligi:
Benfica - Fenerbahçe 7-0

*1978-79 Sezonu Şampiyon Kulüpler Kupası Karşılaşması Yani Şimdiki Adı İle Şampiyonlar Ligi:
PSV Eindhoven - Fenerbahçe 6 - 1

[SIZE=2]* 1992-93 UEFA Kupası: [/SIZE]
Sigma Olomouc - Fenerbahçe 7 - 1

* 1994 UEFA Kupası Karşılaşması Cannes Karşısında her 2 maçta da ciddi fark yiyen ezikler Türkiye'nin Avrupa sıralamasındaki yerini kaybetmesine neden olur.
Cannes - Fenerbahçe 4 - 0
Fenerbahçe - Cannes 1 - 5

* 2004-2005 Sezonu Şapmiyonlar Ligi Karşılaşması:
Manchester United - Fenerbahçe 6 - 2

Eziklerin öyle bir destanı var ki hem de evlerinde Shevchenko oynadı ezikler izledi
Avrupa Şampiyonlar Ligi E Grubu 5. maçında AC Milan, Fenerbahçe'yi Shevchenko'nun 16, 52, 70 ve 76'ncı dakikalarda attığı gollerle 4-0 mağlup etti

bjkarena58zy3.jpg

Sadece Beşiktaş Logosunu mu Yaktılar?
olmadibjkarena.gif

Tarih 24 Ekim 2007 Beşiktaş İnönü Stadında Beşiktaş Taraftarı Dün Dünya'ya PKK örgütüne örnek oldu tüm düya Beşiktaş'ı Çarşı'yı ayakta alkışladı. Açılan dev Türk bayrağıyla herkezin tüğleri diken diken oldu milli duygu içinde gözlerimizden yaşlar geldi.
Peki Fenevbahçe taraftarları ne yaptı tabi ki kendilerine yaşışanı yaptılar. Beşiktaş'ın 2-1'lik Liverpool destanından sadece 10 gün sonra işte Fenevbahçe tribünleri akıllarınca Beşiktaş atkısını yakıp egoları tatmin ediyorlar ama milli duygudan uzak rezillikleri diz boyu olan Fenerhaçeliler logosunda TÜRKİYE BAYRAÄžI olan Beşiktaş atkısını nasıl büyük bir zevkle yakıyorlar buyrun bu resim arasındaki onlarca farkı siz bulun.
selamyk9.gif

bjkarena2gf2.jpg

Acayip Derece de Tezahürat Çalma Yeteneğine Sahiptirler
keyifbjkarena.gif

Daha önceki yıllarda İnanın Çocuklar Tezahüraratımızı çalıp kendilerinin yazdıklarını iddia etmişlerdi bakın KANAL D nasıl rezil ediyor Edit Canat Fenerlileri

Fenevhahce tribünlerinin Feyenoord karşılaşmasında söylemeye çalıştığı hatta sürekli yanlış söylediği tezahüratı bakına bakalım sadece 15 gün önce kim söylemiş hem da doğru bir şekilde nasıl coşkulu bir şekilde söylenir buyrun izleyin

Tüm Bunca Rezilliğe Rağmen Hangi Yüzle Beşiktaş İle Dalga Geçebiliyorlar. Önce kendi pisliğinizi temizleyin Sonra Düşünürüz 8-0 Malzeme Yapmanızı

Bir de unutmadan Biz Asla Cumhuriyet İçin de Cumhuriyette Kurmuyoruz.
Ara
ѕqρα кJмя
bunLarada uyarı gELir umarım??
Ara
AfrâsyâB
türk bayrağı konusu kötüde yakma falan abi açmayın böyle konular ya birbirinizi rencide etmekten başka bişey değil yani :S
Ara
CaNaT
Arkadaşlar karşı tarafı tahrik ve rencide edici kelimeler kullanıp tansiyonu yükseltmeyiniz...
Ara
ѕqρα кJмя
Ben acsam bu konuyu direk kitlenirdi yazılar silinirdi vs

ama nse
Ara
CaNaT
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben acsam bu konuyu direk kitlenirdi yazılar silinirdi vs

ama nse

Mert senin konularında da bu konuda da sadece küfür içerikli yada buna benzer sözleri editledim burada da aynısını yaptım...
Ben konuları kilitlemek yada mesajlarınızı silip editlemek istemiyorum ama sende
diğerleride bunun için bir şey yapmalı ...
Ara
ѕqρα кJмя
Ezik lafları niye editlenmiyor o zaman?

Zaten konu başlığı bi kere sorunlu..

Konu başlığında sorun olan bi konunun silinmesi lâzım..!
Ara
CaNaT
Bu kelimeyi hepiniz sen yada bir başkası ali yada veli hepiniz kullanıyorsunuz.Merak
etmeyin ama bu kelimeyi kullananlarada artık kullanmamaları konusunda özel mesaj atıp
uyardım. Dediğim gibi ben ne konu kilitlemek nede mesajlarınızı editlemek istiyorum ama bu
benim isteğimle değil sizin isteğinizle olur...
Şimdilik sadece konu başlığından bu kelimeyi kaldırıyorum...
Ara
..TuuCe..
ercan konu başlığını bi kere daha düşünmek gerek sanırım??
bu kelimeyi belki biçok kişi günlük hayatında kullanıo ama dogru diil ve tamamen tahrik edici..!
Ara
AfrâsyâB
atilla abi beşiktaşlı duruşunu çok iyi bilirsin abi sen böyle konular açma ne başkası rencide olsun nede söylenenlerden sen rencide ol abi saygılarımla Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  100'ünüz ak olsun !!!! Ñ•qρα кJмя 2 289 04-13-2022, Saat: 05:35 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Aziz Yıldırım’ın teşvik tarifesi! Pessimist 13 565 04-12-2022, Saat: 07:18 PM
  Işte Dünya'nin En Zengin 10 Kulübü Ñ•qρα кJмя 2 285 04-11-2022, Saat: 08:22 AM
  İşte Fenerbahçe'nin borcu! Ñ•qρα кJмя 1 289 04-08-2022, Saat: 07:51 AM
  Gargamal Serhata Kapak Montaj! Ñ•qρα кJмя 1 377 04-01-2022, Saat: 10:28 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:44 PM