:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aLLahım bi daha yapmıcam ouff resiLLik
Rüya Güzeli
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demek öyle tamam sen kaşındın kesin hemide %100 kesin Big Grin

ha bu arada gaza gelmedim ona göre Big Grin
Big Grin demekki qeLdin ki qeLmedim diosun ßn sna qaza qeLdin weya qeLCeksin die ßişe demedim Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bazen rezillikler hep tatlı anılar halinde kalırBig GrinMesela şu varBig GrinBir keresinde yağmur yağıyor bardaktan boşanırcasına ben dışarda top oynuyorum arkadaş bi çelme taktı okul kıyafetleriyle pat suyun içineBig GrinHoca sordu Yılmaz oğlum sizin evde sularmı kesikti neden burda banyo yapıyosunBig GrinHocam dedim sırtımı keseleyecek kimse yoktu ben burada siz gelip iki kese atarsınız diye yıkanayım dedim..Big GrinSınıf koptu düştüğüm ıslanan çamurlanan elbiselerimi yanayım sınıfın gülmesine sinirlenip kulağımı çeken hocayamıBig Grin
Allah razı olsun Esra ya sayende anılarımı tazeledimBig Grin
Big GrinBig Grin aßi snnde süper anıLarın warmışş keşke si konu açıp hepsini koysanda ßizde peşin qüLsek Big Grin Sndende aLLah razı oLsun aßi Big Grin
Ara
adyge55
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin demekki qeLdin ki qeLmedim diosun ßn sna qaza qeLdin weya qeLCeksin die ßişe demedim Big GrinBig Grin

bende önünü kesmek için dedim sen şimdi nasıl gaza getirdim falan dersen diye önceden tedbir aldım yani Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lisede bizde de öyleydi sınıf 1. kattaydı hep camdan girerdim sınıfa Big Grin sorun olmazdı TongueSmile ama süperdi senin hikaye
hikaye deqiL yhaf yaşanmış ßi dumurLuk Big Grin
ßisim sınıf en üst katta o yüzden şansızım Big Grin ne ßacıdan nede camdan qireßiLirim Big Grin
Ara
YARGIÇ
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin aßi snnde süper anıLarın warmışş keşke si konu açıp hepsini koysanda ßizde peşin qüLsek Big Grin Sndende aLLah razı oLsun aßi Big Grin

Ben onları yazmaya kalkarsamBig GrinBig GrinOoooBig GrinHem böyle daha güzel oluyor yaBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende önünü kesmek için dedim sen şimdi nasıl gaza getirdim falan dersen diye önceden tedbir aldım yani Big Grin
ßnm önümü hiç ßir şekiLde kesemezsin Big Grin Çünkü ßn qaza fLn qetirmem Big Grin
ßak ßnm sni qaza qetirceqimi sandın yanıLdın yine yanıLan sn oLcaksın Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben onları yazmaya kalkarsamBig GrinBig GrinOoooBig GrinHem böyle daha güzel oluyor yaBig Grin
Big Grin ewt ßncede qüseL oLuyo konuyLa iLqiLi oLunca herkesinde dumurLuqu karışınca Big Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben onları yazmaya kalkarsamBig GrinBig GrinOoooBig GrinHem böyle daha güzel oluyor yaBig Grin

ben sana normal dıgılsın dıyorum da sen ınanmıyosun bana :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
adyge55
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßnm önümü hiç ßir şekiLde kesemezsin Big Grin Çünkü ßn qaza fLn qetirmem Big Grin
ßak ßnm sni qaza qetirceqimi sandın yanıLdın yine yanıLan sn oLcaksın Big GrinBig Grin

hadi hadi inkar et gaza gelmedim falan yazmasaydımda gaza geldin diyecektin Big Grin

demek o kadar iddaalısın hep yanılan ben olacam konusunda ama ben pek sanmıyorum canım unutma son gülen ii güler Big Grin
Ara
adyge55
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin ewt ßncede qüseL oLuyo konuyLa iLqiLi oLunca herkesinde dumurLuqu karışınca Big Grin

evet bencede ii oluo ama sanırım ben pek konu ile alakalı yazmıorum Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Daha dumur olmadım ama .. ask_sehidi 17 3,058 04-18-2011, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  bi daha iiLik yapmııcam ! xD PesmisT GirL 17 1,559 05-30-2008, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:18 PM