:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bi daha iiLik yapmııcam ! xD
PesmisT GirL
biz biqün arkiLerLe woLeyboL oynamak için stada qidiorduk.stad kapaLıymış qeri dönerken bi ew qördüm duwarına "karabeLa" yazmışLar bende iiLik oLsun sewaba qiriim fLn die eLimdeki anahtarLa kazımaya başLadım yazıyı Big Grin [ne haddimeyse banane eLaLemin duwarından ! Big Grin] sonra kadın duymuş sesLeri içeriden çıktı cama baırmaya başLadı Tongue Big Grin ben hemen uzakLaştm ordan qaLiba beni qörmedi kadın eLifnur'u qördü barınırdı barınırdı qirdi içeri...
bi daha iiLik yapmıcam insanı iiLikyapmaktan biLe soqutuyorLar Tongue
Ara
speedy_girl
Big GrinBig Grin YeRinDee iiLiiK oLmu$ seNiNKiDe Big GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
yazık..Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Patikli_Penguen
hep böle dewam etBig Grin
Ara
_AL0n3_
haketmşsn bhe cnm sende ... Tongue:yikildim:
Ara
PesmisT GirL
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haketmşsn bhe cnm sende ... Tongue:yikildim:
napmı$ım ben ona yha miLLede iiLikte yaramıoR Tongue terbiyesizLer die baırdı bize Big Grin
Ara
_AL0n3_
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:napmı$ım ben ona yha miLLede iiLikte yaramıoR Tongue terbiyesizLer die baırdı bize Big Grin
kendn kaşnmşsn sananee aLemn duvarndan kabq yne snn bşna patLam$ bncede iiLq yapma saLLa gtsnn :yikildim:
Ara
_PssmsT_aLoNe_
ßide waryaa o zaman yanınDa ßende waRdım ezqiNin ezqi KaçTııı Kadın ßana ßaqıRıooR :yikildim: ' Terßiyesiizz köpekLer !! 'die ßende öLe KaLdım ßişe derDim ama Kadın Ya$lıyDı Çok siniR oLdum amaa Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
PesmisT GirL
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßide waryaa o zaman yanınDa ßende waRdım ezqiNin ezqi KaçTııı Kadın ßana ßaqıRıooR :yikildim: ' Terßiyesiizz köpekLer !! 'die ßende öLe KaLdım ßişe derDim ama Kadın Ya$lıyDı Çok siniR oLdum amaa Big GrinBig GrinBig Grin
çok sinir oLdun ama hiç bişey diyemedin kadına Big Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok sinir oLdun ama hiç bişey diyemedin kadına Big Grin

yha ßi anDa Dedi Her$eyii SaF Kadın yhaa...ya$Lıydıı o yüzDen Demedim...TongueBig GrinBig Grin ßüyüğüm o ßenim Hooh TongueTongue Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Daha dumur olmadım ama .. ask_sehidi 17 3,050 04-18-2011, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  aLLahım bi daha yapmıcam ouff resiLLik Rüya Güzeli 123 9,335 01-19-2009, Saat: 11:56 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:30 PM