:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aLLahım bi daha yapmıcam ouff resiLLik
Rüya Güzeli
ßisim okuL kahretsin kii çok çok disipLinLi sıra oLuyorus içeriye qiderken 4 tane hocanın + müdürün kontroLünden qeçiyorus o ßişey deqiL spor ayakkaßı yasak neymiş corcik qiycekmişiz peee ßn qiyemem ki ayakLArım aqrır yürüyemem ßiLe neyse corcik aLdım sonunda yürüyemiorum 15 dkLık yoL ßna yarım saatLik yoL oLuyo qiydim corciqimi qeçtim sırama sınıfa qirdek öqretmen aferin kısım çıkarmışın conversLeri dedi ßnde >> Smile << aynen ßöyLe teßessüm ettim ztn o ayakkaßıLarLa yürüme şekLim deqişmiş neyse ysınıfa çıkıorus merdivenLerden ark.Larım hayret Esra corcik qiymişin diyip daLqa qeçtiLEr sonra qüLdüm qörürsünüs dedim sınıfa qeçtik derse qirces hocayı ßekLiorus ßn o anda conversi çıkardım çantamdan sıranın aLtında ayakkaßımı deqiştiriorum ßi ayaqıma qiydim conversi daha diqerinide qiyiniyim dedim ki hoca qeLdi çßk aşaqıya inin video isLetces dedi herkes ßi ßaktım hazır qidiyo ßnm ayaqımın ßirinde corcik ßirinde convers hoca ßna ßakıyo Esra sn nie haLa ordasın hocam ßi dk sıranın aLtına kaLemim düştü dedim heycandan herkes qitmiş sınıf kapısının önünde sıra oLmuş ßna ßakıoBig Grin öqretmen yürü kısım aLırsın ark.ından oLmas hocam hatırası war o kaLemin :yikildim: Öqretmen: qeLince aLırsın hadisene Esra deLirtme ßni hocanın karşısına ßi çıktım ßi ayaqımda corcik ßi ayaqımda conversBig Grin sınıftakiLErde qördü taßi hepsi qüLmeye ßaşLAdı hoca qüLmekten kızamadı ßiLe Big Grin

:$:$:$
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:manaqsın kısımm sennn yaa
Ara
adyge55
Big Grin Big Grin senin neyine kız corcik giymek sen en iisi converslere devam et Big Grin

hem daha az rezil olursun Big Grin
Ara
Qetesh
Bu conversle, corcik ayakkabı oluyor dimiBig Grin ...

Herneyse geçmiş olsun bundan sonra daha dikkatli olursun artık Tongue
Ara
Rüya Güzeli
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:manaqsın kısımm sennn yaa
Big Grin hyr hocaLar manyak her ß.ka karışıoLAr Big Grin ßide herkes video isLiceqimisi duyunca fır nsL 1 dk içinde uçtuLar dışarı Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin senin neyine kız corcik giymek sen en iisi converslere devam et Big Grin

hem daha az rezil olursun Big Grin
ßnde diyom ßnm neyime corcik neyse çantama koycam yine conversLErimi okuL yoLunu tutcam Big Grin
Ara
adyge55
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßnde diyom ßnm neyime corcik neyse çantama koycam yine conversLErimi okuL yoLunu tutcam Big Grin

ama yine aynı duruma düşme sakın Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu conversle, corcik ayakkabı oluyor dimiBig Grin ...

Herneyse geçmiş olsun bundan sonra daha dikkatli olursun artık Tongue
ewt convers aşaqıdaki
18509.jpg
corcikte önünde püsküLü war düz siyah ßi ayakkaßı ıygg Big Grin

Ewt daha dikkatLi oLcam öqLe tenefüsünde deqiştircem ayakkaßımıBig Grin
Ara
EndLess
aslında dısarıda gunluk hayatta converse ler guzel ama okulda sarmıyo takım elbıseın altında converse Big GrinBig GrinBig Grin
olmuyol neyse sana gecmıs osun umarım bı daha yasamassın aynı seyı Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
akıLLandım yaşamam Big Grin yha yok ßisim formanın aLtında hoş duruyoo Big Grin etekte yasak pantoLon dar paça yasak düşük ßeL yasak ninemin qiydiqi pantoLonLara ßensio corcikte ßerßat duruyo :yikildim: convers kurtarıyo durumu saqoLsun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Daha dumur olmadım ama .. ask_sehidi 17 3,027 04-18-2011, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  bi daha iiLik yapmııcam ! xD PesmisT GirL 17 1,545 05-30-2008, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 07:54 PM