:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Yakın Arkadaşınız Sevgilisini Size Tercih Etse Ne Yapardınız??
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yollarda okyanuslarda senin Wink
daha diyecek hic biseyim yohkkkk bundan boyle olmazda zaten Wink

Eyw oLmasin zaten istemem Wink Ama dün mesj yazdin ya geLicem die bekLedim görmek için fln deiL Sana bisi vermem Lazimdi getirmistim yanimda ama sen geLmedin fazlada bekliyemedim okuLa gec kaLicaktim Neyse biara ugrarsan veriyim yada evde oldugun zamani solersen cocuklarla yollim.. buda sana son yazim olsun
Ara
Selin :)
ne güzel yapmışsın pembe ama benım içim hala çok acıyo...
Ara
chatlaq
En Yakın Arkadaşınız Sevgilisini Size Tercih Etse Ne Yapardınız?? ,

ßu $oRuDa AnLaTıM ßoZuKlUğU VaR mI......? Tongue Big Grin ???

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
vaLLa benCe bi anlatim bozukLugu yok beLkide senin anLama bozuklulugun var Tongue Yada benim anlamama bozukLuLugUm ikisinden biri iste nebilim Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne güzel yapmışsın pembe ama benım içim hala çok acıyo...

Benim yaptigim birsey yok Selin hersey kendiliginden gerceklesti bole olmasi gerekiormus ki bole oldu ama artik biz duzelttik arayi tamam sevgilisine beni tercih etmis olabilir ama yinede ben onu seviorum napalim artik beklemeye alindik ve bende alistim galiba :S
Ara
Foreverdie
salla gitsin düşünmeye degmez
Ara
_AyLin_
heralde düşünürüm bn onn yeerinde olsa napardım die bide onu zor durumda bırakmak istemezdim öle samimi olmazdım biterdi bnim içinSadSad
Ara
vatan_sever
valla mutlu olsunlar ne deyem
Ara
AfrâsyâB
defolup gitsin çok sertim bu konuda Big Grin
Ara
chatlaq
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vaLLa benCe bi anlatim bozukLugu yok beLkide senin anLama bozuklulugun var Tongue Yada benim anlamama bozukLuLugUm ikisinden biri iste nebilim Big Grin

Haa Şimcik AnaDım ben frklı bişi olarak bakmışım ßen OlaYa
ßende o kişiyle konuşmazdımm heralde.Onlar bigün ayrılır ßenimle knuşmk ister diede düşünebilirim......:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdiğiniz Bir İnsan Size Tokat Attı ? €BeRimSin 48 2,007 04-14-2022, Saat: 06:20 PM
Son Yorum: wildfang
  İlk AŞkinizi Ayrildiktan Yillar Sonra GÖrsenİz Ne Yapardiniz??? experiance 31 1,644 04-10-2022, Saat: 03:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayat size ne öğretti ? CaNaT 4 750 01-05-2015, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: Beyaz
  Çocukken İstediğiniz Bir Şey Alınmadığında Ne Yapardınız? MeLeksi 9 808 05-17-2011, Saat: 01:14 AM
Son Yorum: Qetesh
  Doğa üstü güçlerin olsa ahngisini tercih ederdin?? Seyduna 36 2,171 04-19-2011, Saat: 05:08 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 07:39 AM