:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: En Yakın Arkadaşınız Sevgilisini Size Tercih Etse Ne Yapardınız??
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şahsen Başıma Geldi,,Ve O Arkadaşım Sandığım Kişiyi SİLDİM..!Sad
benımde geldııı we o ana bıttı
ama kızı guzel dovukten soraaaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hiçbi şey yapmazdım açıkçasııı
ii o zmn ßna ihtiyacın yok sewqiLine ihtiyacın warsa ßişey diyemem onunLa oL derim
ya valla bende dövmeyı dusunuyorum ama okulların kapanamsına dogru :d
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya valla bende dövmeyı dusunuyorum ama okulların kapanamsına dogru :d
selıncım bız dowduk 10 kısı dowduk kızı hastaneık ettık suan ıyı ama saglam yanıı:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ya nergiz'cim ben onu tek başıma hallederimde,hastanelık etmek ıcn yardımınıza ıhtıyacım var galıba :d
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya nergiz'cim ben onu tek başıma hallederimde,hastanelık etmek ıcn yardımınıza ıhtıyacım var galıba :d
hemen gelıyoruz selıncıım ordu gıbı dolasıyoruz zaten adresıı werr gelıyooz hemenBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hemen gelıyoruz selıncıım ordu gıbı dolasıyoruz zaten adresıı werr gelıyooz hemenBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
tmm Smile ben size gereklı zmanda adresı verıcemSmileSmileSmile ama hakkaten içimde kaldı dövücem yanı :d
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm Smile ben size gereklı zmanda adresı verıcemSmileSmileSmile ama hakkaten içimde kaldı dövücem yanı :d
dov dov cok ıyı gelıyoor bız dovduk rahatladıkkk:yikildim::yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10