:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: İlk AŞžkinizi Ayrildiktan Yillar Sonra GÖrsenİz Ne Yapardiniz???
Heralde iyi bir süzerdim neler degişmiş nasıl bırı olmuş gibiSmile)
40.00%
4 40.00%
Allah yuzunu gostermesın beledıyee baksın ona Smile)
10.00%
1 10.00%
iLK Aşk der' yanına gıdıp bi mrb derdım eskiye bi bakardık
20.00%
2 20.00%
Zamanında ilk aşkımdı belkı sımdıde son aşkım olabılır :Smile)düşüncesiyle yanına gıderdım
30.00%
3 30.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk AŞkinizi Ayrildiktan Yillar Sonra GÖrsenİz Ne Yapardiniz???
experiance
oFF ofF derın konu sohbet ederdım belki nasıl bıttıgınee baglı dımıı ama ?
Ara
..TuuCe..
cidden nasıl bittiğinede bağlı..
yıllar sonra karsıma cıktıgında onun tepkilerine bakarım.hı ama benim hayatımda baskası varsa hiç görmesem en güseli olur Big Grin
ama yoksa bilmemki_aslında gecmiş gecmişte kalmıstr..ama slmımı esirgemem..işte ööle bişiler SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Onu hatırlamazdım SmileSmileSmileSmile
yaraliyureq
yhaa biladerim onu hatırlamzdım hımmmm hecc olurmuu yhaa beraber olmusunuz qusel qunler yasamısınız en önemliside birbirinizi sevmişiniz onu hatırlamazdım dıosun ımmmm olabilirWink)

ayrıldıqtan sonra onaa baqamazdım heralde..ndn bilmıorumTongue
Ara
!i!CaSNıN!i!
herhalde hiç ilgilenmemiş gibi yapar ama iyice süzerdim onu eee sonuçta ilk aşkım...
Ara
experiance
Evet Süzme Işi Oluyoo Bana Ilk Aşkim Dediigim Kiz Onu Yapti Iyi Bir Suzduu Baktii Yicek Gibi Smile
Ara
TAT_LI CA_DI
BEN BUNU GECENLERDE YASADIM AMA BENIM ILK ASKIM PLATONIKTII OKUL CIKIISNDA GORDUM ONU HER ZAMAN KI GIBI HAVALI HAVALI GECIP GIITI YANIMDAN BENI GORMEDI BILEE AMA ICIMDE ONA KARSI SUAN BISI HISSETMEDIGIM ICIN SADECE BAKMAKLA YETINDIM HATTA YANIMDA SEWGILIM VARDI ONA DA SOLEDIM SU GECEN BENIM ILK ASKIM DIEEEEEE:p KISKANC FALAN DEILDI HODUK BENN NAPIM ZATEN AYRILDIKKK:p
Ara
blue
walla aynı mahalledeyis hb görüom..konusuosda.4yıl cıktık hem..ilk we sondu.2yıl önce bitti..onun gibi daha kimsyi sewemedimm.ama artık ona karsı hiç bişe hissetmiommSmileama insan olarak cok değerlidir gözümde.seferim keratayııı..öle iştee
Ara
tugce66
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla aynı mahalledeyis hb görüom..konusuosda.4yıl cıktık hem..ilk we sondu.2yıl önce bitti..onun gibi daha kimsyi sewemedimm.ama artık ona karsı hiç bişe hissetmiommSmileama insan olarak cok değerlidir gözümde.seferim keratayııı..öle iştee
helal süper cevaptı kerataSmile
Ara
kı@ymı@k=)
çok iyi muhabbetim vardır kendisiyle. eski sevgiliden dost olmaz derler ama mazin 13 yıllıksa olmalı Smile oluyoda.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uyku'dan kaLktıktan Sonra Yatak topLama İşini Kim Yapar? My_LiFe 7 887 01-05-2015, Saat: 06:16 PM
Son Yorum: Beyaz
  Çocukken İstediğiniz Bir Şey Alınmadığında Ne Yapardınız? MeLeksi 9 788 05-17-2011, Saat: 01:14 AM
Son Yorum: Qetesh
  Siz ne yapardınız ? CReATuRE 1 407 07-01-2009, Saat: 12:56 PM
Son Yorum: seni seviyorum
  sevgilinizden ayrıldınız ama onu hala seviyorsunuz ne yapardınız??? canı@sı@52 15 929 02-10-2009, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: orhande
  aileniz sevgilinizle görüşmenizi istemiyor ne yapardınız? seni seviyorum 16 816 02-09-2009, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: _G@MSeeMM_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:54 AM