:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumdaki Hedefim...
Rüya Güzeli
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eksik ne kadar söyle , halledelim abisi ....Smile

Sevg ...
Sendemi aßi yha Confusedmiley13:
ßn ßu konuyu öyLe tecruße puanım hoşuma qitmedi kendime ßi hedef ßeLirLedim komik qeLdi we payLaştım itiraf ettim o kdr Sad
Ara
adyge55
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßiLiyorum ama ortada emek oLucak mecaz anLamda ter dedim Smile
ama Lütfen kimse rep wermesin :S

istesen rep yok sana demek benden gelecek 3000 i istemezsin sen ha taş koyacam önüne o 3000 ne ulaşma die Smile

dur şimdi şurdan iki üç kişi çağırıyımda taşları getirsinler çalışmalara başlamak lazım hemen yoksa iş işten geçer Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa uzduler esramıı yaa canım benıım yaa asma suratının bakıım bak bendee asarıım SadSad
dmm cnm ßnm Smile sn üzüLme ßn üzüLmüyorum ztn Smile sizLer ßnm canımsınız söyLediqiniz hiç ßi Laf ßni derinden üzmez etkiLemez Smile
Ara
Rüya Güzeli
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi ben o zaman bi hamama gidiyim geliyim sen repleri hazırla Big Grin
ehehe oda qüseL Big Grin
Ara
mhanyaxx
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehehe oda qüseL Big Grin
teşekkürler Big Grin
Ara
mhanyaxx
BENimDE BİR HEDEFİM VAR TECRÜBE PUANIM 1903 OLSUN Smile
Ara
Rüya Güzeli
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:istesen rep yok sana demek benden gelecek 3000 i istemezsin sen ha taş koyacam önüne o 3000 ne ulaşma die Smile

dur şimdi şurdan iki üç kişi çağırıyımda taşları getirsinler çalışmalara başlamak lazım hemen yoksa iş işten geçer Big Grin
hemen iş işten qeçer diosun çünkü ßiLiosun hızLıyım dimi Big GrinBig Grin
Hızıma kapıLma nezLe oLursun aßim Big Grin
Ara
rocker_nergiz
[quote=Rüya Güzeli]dmm cnm ßnm Smile sn üzüLme ßn üzüLmüyorum ztn Smile sizLer ßnm canımsınız söyLediqiniz hiç ßi Laf ßni derinden üzmez etkiLemez Smile[/quot
canımm benım sende bızım canımıssın haa şole gulmek sana çok yakışıyorrSmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
Ztn en mutLu üye seçiLdim Big Grin ne kdr tuhaf Tongue
Ara
mhanyaxx
zaten beni hiç bişi seçmemişşiniz :'(
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  forumdakı kılerın bebeklıklerı:D:D:Dsok sok sok sudenaz 36 1,213 09-12-2007, Saat: 08:38 PM
Son Yorum: sudenaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 12:56 PM