:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumdaki Hedefim...
Rüya Güzeli
İtiraf ediyorum ...
yha şu tecruße puanım hiç hoşuma qitmiyo. Hedefim puanımı 3000 yapmak çünkü 2444 sayısını sewmiorum sürekLi qözüme ßatıyo Big Grin
Şimdi diceksiniski tecruße puanının ne önemi war önemLi oLan qönüLLer ßir oLsun ßiLiorum çünkü ßnde öyLe düşünüorum ama sewmiorum şu sayıyı 3000 yapıyım isterse ondan sonra artmasın öyLe kaLsın Big Grin
Ara
rocker_nergiz
wayyy bak sennn oluur yawrum yaa sıkma canının esracıım Smile
eet dediğin gibi gönüller bir olsuun iyi arkadaşlıklar warr buu
hedefim super moderatorlüktee dermişimm şaka şaka Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wayyy bak sennn oluur yawrum yaa sıkma canının esracıım Smile
eet dediğin gibi gönüller bir olsuun iyi arkadaşlıklar warr buu
hedefim super moderatorlüktee dermişimm şaka şaka Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
yoq yhaf moderatörLükte feLan qözüm yok Big Grin
Tecruße puanıda istemiorum öyLe fasLadan feLan ama uyus oLuyom tecruße puanıma Big Grin 3000 oLsa süper oLur Big Grin
En kısa zamanda daha da çok payLaşım yapcam sırf şu sayıdan kurtıLıyım die Big Grin
Ara
rocker_nergiz
hıhıhı tabbii canım yaa paylaii olursuun 3000
eet şu sayıda ortada yaa 3000 olsa daha güzel gözukecekBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
ewt şekiL durur ßiras :yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewt şekiL durur ßiras :yikildim:
bızzde desteklerızz hanııSmileSmile esraaSmile
Ara
adyge55
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İtiraf ediyorum ...
yha şu tecruße puanım hiç hoşuma qitmiyo. Hedefim puanımı 3000 yapmak çünkü 2444 sayısını sewmiorum sürekLi qözüme ßatıyo Big Grin
Şimdi diceksiniski tecruße puanının ne önemi war önemLi oLan qönüLLer ßir oLsun ßiLiorum çünkü ßnde öyLe düşünüorum ama sewmiorum şu sayıyı 3000 yapıyım isterse ondan sonra artmasın öyLe kaLsın Big Grin

hadi 3000 den sonra kanaat geleceğini bilsem benim tecrübe puanlarını sana veririm ama sen şimdi 3000 güzel durmuor 5000 olsun bişey istemem dersin Big Grin
Ara
mhanyaxx
hedefe bakarmısın Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bızzde desteklerızz hanııSmileSmile esraaSmile
yannış anLaşıLmasın ama yhaa Confusedmiley13:
anLımın teriyLen kazanıcam :yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi 3000 den sonra kanaat geleceğini bilsem benim tecrübe puanlarını sana veririm ama sen şimdi 3000 güzel durmuor 5000 olsun bişey istemem dersin Big Grin
yhaw snden qeLcek 3000i istemem ßn Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  forumdakı kılerın bebeklıklerı:D:D:Dsok sok sok sudenaz 36 1,213 09-12-2007, Saat: 08:38 PM
Son Yorum: sudenaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:03 PM