:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forumdakı kılerın bebeklıklerı:D:D:Dsok sok sok
sudenaz
28200785127PM.jpg

tanjuuuuuuuu elımde merdane beklıom senı cbk gelBig Grinnie beklıon dıe sorma ıcımden döfmek geldı senıBig Grinnerdesinnnnnn?(esraa)
tanjuuuuuuuuu
dunyanin-en-temiz-cocugu_624200783336AM.jpg
burdayım askımBig Grinnoldu noldu hırsızmı gırdı hoff noldu cnm eymın sen ıh ıh ben sımdı o hırsızı tokatlayım gel bakım senı gıdı gıdı hıysızBig Grin(tanju)
29200710106AM.jpg

cok fena asık oldum şudeeeeeBig Grinveymıolar kızı bana.. neim eksık hı söle hıBig Grin(canat)

25200735127PM.jpg

sude bnm gösleyim o kızın gösleyınden daha güsel bı keye bakkkkkk göydünmü Big Gringöydünmü bakkk yaklas hıh(canat)
25200792804PM.jpg
dogustan fenerlıyım bea nabeyyy forum görün ıste fener askını mertım yakısıklıyam sarı lacıvert tutkunıyamBig Grin(mert)

1210200631923AM.jpg

sunuda cektımmı taamdır artık bişi yapamasBig Grinyasasın kötülük zuhaaaa serseriBig Grin

izin almadan yapmak ıstemedım oyusden herkesı koymadım sersiden ızın almadım ama affet sersiBig Grin

9202006104618AM.jpg
hoff zate ıste calısıom bıde ev ıslerı bıtmek bılmıo bu elemı takılıodu ayagamı elıme sıgmıo ayaga sanırım hofff kafam karıstı aslında bılodum hoffff(siboşum)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinkoptumBig GrinBig GrinBig Grin

10212006124913PM.jpg

gencım güselım sızı üserim üstelık güsel sırıtırım hıhBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin(leylamızzz)))

11132006102458AM.jpg
hıh havamı atıosun bende yaparım aynısını(sibelll)
09112006133758.jpg

gel buraya senı gadesıme götüytücem o sefer böle selerı(mert)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinyok acaba götürmeyıp kesıp yesekmıBig Grinarkılerle hoff yanındada bıra yemede yanında keyıf catBig Grin

11242006100611AM.jpg

şude taam vasgectım ugrasmıcam senle canı kız cıkart nen benı pişioyum eyvahhh ölüomuyum ne burası cok sıcak oldu yoksa yerım cennet deılmı nan sudee cıkar bıras ıyılık yapıp tekrar sokBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin(canat)

11200781701PM.jpg
açim diorum açççç catalın tersı daha lezzetlı oluo ılk ordan baslıyım hımss bölede yıyemıomkı alala(ben)seeeTongueTongueTongueTongue:yikildim:

218200784319PM.jpg

böle daha iyi oldu sanırım taam sımdı cek kardesım efet cek hıh oldu sok olucak herks gencım güselım pozun alasını verırımBig Grin(öle biri işte)Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara
can6745
süper oıollmus emegine saglık yaaaa
Ara
CaNaT
çok güzel olmuş Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
blue_belial
Ben buraya cocukluk fotomu koysam olay olur Big Grin

gulmekten kalp krızı gecıren gecırene Big GrinBig Grin
ÇiLeK
tşklerr sude çok güzel olmuşşSmile