:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haydi bütün üyeLer TanışaLım !!!
PCKoPaT
Ruya güSeLiiiiiiiii duy duy ߀n aSiS deinCe onun aDı Aziz diodun aL ßak aSiSmi$Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim:
Âh be.
Ara
Rüya Güzeli
Tamam o zaman Big Grin
Sizi de tanıdıqımıza sewindik Asis ßey Big GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
bu ne yaf işe basvurumu yapıoz yoksa arkadasmı arıozzzBig GrinBig GrinBig Grin:

tabe saka bi ara bnde settiririmBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GECEMAVİSİ
Güzel Bir Şey Düşünmüşsün Kardeş Emeğine Sağlık.

1-Adınız :Serkan
2-Doqum tarihiniz :06 Nisan
1987
3-kiLonuz we ßoyunuz :50, 1.72
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :Siyah, Kahve
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :Lise
6-ßurçLara inanıyormusunuz :Fala İnanma Falsız Kalma Derler ya Evet Kısmen
7-ßurcunuz nedir :Koç
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :Alanya Yaşıyorum
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :Müzik ve Eğlenmek
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :Yemek Seçmem
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :Mavi
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :Yok
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :Yok
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir : Bakalım Kısmet
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :Pop, Slow
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :Evet Haliyle
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :Sevdim mi Tam Severim, Sevmeyincede Uğraşmam
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :Bence AŞK, Parayı Bi Şekilde Bulursun
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :Hayır.
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :İfade Ettim Ama Olmadı.
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :Bi Zamanlar İnanırdım.
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :Hayır.
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :Beni Sevmesini İsterdim Ama Olmadı.
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :Güzel Bir Duygudur.
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :Olunca Söylerim.
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :Güzel Bir İşim Olmasını vede Dünyalar Tatlısı Birde Eşim Olmasını İsterim.
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :Ya Çok Var Şimdi Ya Yazmiyim.
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :Müzik Dinlerim,Nete Takılırım.
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :İkiside Var Bende.
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :Eğer Gerçekten Sevmişsem Bir Süre Beklerdim.
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :Dürüst Olması Benim İçin Yeterli.
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :Benim İçin Hiçbir Sözün Anlamı Yok Artık.
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :Evet Önemlidir, Bayanlar Birkaç Yaş Küçük Olmalıdır.
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :Kardeş Seni Tanımadığım İçin Birşey Yazamıycam Ama Böyle Bi Şey Hazırlamışsın Emeğine Sağlık Diyorum.
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :Güzel İçerikli Bi Site
Ara
~uqqaLa~
1-Adınız : yAqmuR

[b]2-Doqum tarihiniz : 1o TemmuZ[/b]

3-kiLonuz we ßoyunuz : 4o kiLoyum boyum aNoniM Big Grin

1.50*Lerdeimdr heraLde caNıım Big Grin

4-Saç renqiniz we qöz renqiniz : kahwerenGi ama Sarı qißi ßiŞey oLuo || qözLerim de kahwerenGi ama o Sarı oLmuo Big Grin

5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL : ßeN eGe üNi. w€a ßoÄžaziÇi üniwerSteSine qiTmek iStiorM Confusedmiley18:

6-ßurçLara inanıyormusunuz : qißi qißi Big Grin

7-ßurcunuz nedir : YenGeÇ

8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz : arkeoLoq oLmak istiorm weya öÄžretmenim ßana mimaR oL fLn dio reSmim iidr de :tolga: iStanbL güzeL ama antaLya, izmir iSterdm

9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir : hoßiLerm müZq dinLemek aLıŞweriŞ para harCamak wS. =)

10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir : maKarNaaaaaaa zuH:kop:

11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir : YeŞiL we turunCu çoK SewooruM :tolga:

12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir : GeorGe CLooney haStaSıyıMMmMm Confusedmiley16: ama akLıma fzLa geLmOo TürK

13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr : titaniC demicEm :yikildim: Gün ßatımındaN ŞafaÄža - oKuL -ßiraz da ßarda:tolga: güzeLdii

14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir : GüzeL ßi meSLeqe Sahip oLmak iLerde ßi yuwa kurarSam -ki kurcam - mutLu we rahaT oLmak Big Grin

15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar : GeneLde raPp onun dışnda hoşuma gideNLeri dinLerm

16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir : ÇoK duyquSaLım ÇaßuCak aLınıormm Sad romanTik demeeLim de ormanTiq Big Grin

17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir : ßen KendiMdeN mutLuyum kmSe de deiŞtiremeZz =)

18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı : ßu dewirde para oLnca otomatikman aşk da oLuo ama ikisi de oLsa tam süper oLur :tolga:

19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz : SewdiÄžim 1 kiŞi heNüz yOk aMa pCko waR :yikildim: ama o sanaL oßJeqTif oLaLm Big Grin

20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz : ßaaane ne itiraf etCem o ßana etSn Tonguep

21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir : SaÇmaLık !! ßana ndenSe SaÇma geLoo :S

22-iLk aşkınızı anLatır mısınız : komŞumuz kußiLay :yikildim: ÇoCuÄžu ßi döwüodummm :yikildim: koCaman SopaLarLa. pLatonik de deiLdi aŞk ama beN döwüodum heß :tolga: onA qöreeeeeee Big Grin

23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz : somurtup durmaSn hani eÄžLenCeLi oLsun ßenim dayıM öyLe meseLa onun qißi ßiri oLsa çok ii oLrdu =D

24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur : GüzeeL tawSie ederiM zuh

25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu : qeÇiCi ßi qöNüL oyuNu GeLio ßaNa ŞmdiLiq =)

26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir : yaSdm yaa mesLeim oLsn mutLu oLuum :o

27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir : o kadaR süpeR, eÄžLenCeLi arkadaşLarm, çewrem warKi =) aLLah onLarn ekSikLiğini GösTermeSin Sad

28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz : ßiLqiSayarda oLooruM

29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız : ikiSinin araSı ama duyquSaL dawranırm geneLde Confusedmiley18:

30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz : eÄžer GerÇekten SewioSam taßi ßeni üzer ayrıLmak ßi süre ßekLerm ama iStemioSam ßitmiŞse de gideNe ßyßy geLene hay hay :yikildim:

31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır : ii qüNde kötü qüNde yanında oLaN, neŞe kaynaÄžınız qißi işte amaN pff Big Grin

32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir : Çok tatLısın *D ßunu sewqiLm oLmayanLardaN duyabiLioruM :S

33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir : ßen 24 - 26 yaŞ araSı diorum ßayanLar iÇin ama erkei ßiLmem =)

34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız : Sen kimSiniz Big Grin

Çok ii ßirine ßenZioSun rüya qüzeLi Seni ne kdr tanımaSamda ßu kadaR hiSSedebiLiyoruM . SeSsiz SaKin ßiriSine ßenzioSun + pCkonun kandırdııı kızLardanSın ߀n qißi Sad Big Grin

35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız : Şmdi herkeS qißi ßen de aman çok güzeL aman harika deSem kLaSik oLcak . ama gerçekten öyLe Big Grin

aÇıkCaSı inSana GerÇek hayatta ßuLamadığı iLqiyi fLn GöStereßiLio Wink

I*m finiSheeeD ğööH Big Grin
Ara
Rockmanyagi
Nen bende en yasli cikdim be eheuheueheueheu
Ara
rapunzel
nan yaşın daha küçük Big Grin
Ara
yeşilgözlü
1-Adınız :emel
2-Doqum tarihiniz :
02.12.1991
3-kiLonuz we ßoyunuz :50 1.65
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :saç=kumral yeşilgöz
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :a.y.t.i.m
6-ßurçLara inanıyormusunuz :evet
7-ßurcunuz nedir :yay
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :----
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :---
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :-----
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :mavi, yeşil,lila
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :----
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :----
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :-----
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :pop,arabeks,rock
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :evet
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :çok kıskancım
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :aşk
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :esmer, uzun boylu, yeşil gözlü. evet beğeniyorum
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :etmedim. sen hayatımın vazgeçilmezlerindensin derim
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :inanırım bence aşk herşeyi göze almaktır ayrılığı bile
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :hayal kurmak iyidir ama fazla abartırsan gerçek olduğuna inanırsın
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :şuan öyle bişey yokk
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :ailem ve sevdiğim kişi
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :gezerek ve kitap okuyarak
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :beklerim
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :dürüst, güvenilir,
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :sen benim herşeyimsin
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :20-30 yaşları arasında bence yaş önmeli değil
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :---------
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :duygusuzu çok seviyorummm çok güzel bi site burda ve sizlerle olduğum için mutluyum
Ara
ismail_y
adım tuncay soy isimi ışık ankardan katılıyorum duygusuz girdim ve arkadaş bulmak için gözlerim ela ten beyaz melim Forumda msn adresi wermek yasak. !!!
Ara
Rüya Güzeli
Forumda msn adresi wermek yasak. !!! ßurası dostluk sitesi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yeni üyeler biraz bakabilirmi_? Rüya Güzeli 18 1,223 04-10-2022, Saat: 05:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Selamlar Tanışalım mı ? Aydos37 37 2,441 07-05-2011, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: adyge55
  tanışalım mı?? semi 16 918 10-27-2008, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: My_LiFe
  Tanışalım Kaynaşalım millet Tr-laz 10 826 05-28-2007, Saat: 12:30 PM
Son Yorum: Tr-laz
  bütün aşklaraa:D TAT_LI CA_DI 0 631 03-07-2007, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: TAT_LI CA_DI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 11:20 PM