:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Haydi bütün üyeLer TanışaLım !!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
ßütün üyeLer doLdurursa ßirßirimizi daha da ii tanırız diye dü$ündüm.Umarım ßütün üyeLerLe de yakından tanışmış oLucaz WinkWinkCevapLarı ßaşka yazı renqinde yazarsanız ii oLur.

1-Adınız :
2-Doqum tarihiniz :
3-kiLonuz we ßoyunuz :
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :
6-ßurçLara inanıyormusunuz :
7-ßurcunuz nedir :
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :

ßUNLARI CEVAPLIYCAK OLAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TŞK. EDERİM.

NOT: YöneticiLer konuyu uyqun ßöLüme ta$ıyaßiLir.
1-Adınız : ERCAN
2-Doqum tarihiniz : 1980
3-kiLonuz we ßoyunuz : 62 KG - 1,72 CM
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz : KAHVERENGİ SAÇIMDA O RENK(Big Grin)
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL : YOK - YOK
6-ßurçLara inanıyormusunuz : EVET KISMEN
7-ßurcunuz nedir : BAŞAK
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz : YASADIÄžIM YER IYIDIR MESLEKTE
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir : İNTERNET
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir : AYIRT ETMEM
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir : SARI KIRMIZI MAVİ YEŞİL
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir : SANDRA BULLOCK
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr : BRAVEHEART - MELEKLER SEHRI
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir : ÖLÜM (Big Grin)
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar : SLOW OLSUN ÇAMURDAN OLSUN
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir : BİLMEM Kİ ÖLEYİMDİR HERALDE
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir : İNATTAN HİÇ HOŞLANMAM GENELDE SAKİNİMDİR AMA BAZI DURUMLARDA ÇOK ÇABUK SİNİRLENİRİM KENDİME HAKİM OLAMAM
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı : HER İKİSİDE
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz : YOK MALESEF
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz : ABARTISIZ VE BEKLEMEDİÄžİ BİR ANDA
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :İNANIRIM AŞK AYRILIKTIR . YADA SEVGİNİN ULAŞABİLECEÄžİ EN ÜST NOKTADIR AŞK
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız : HAYIR
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz : BENİM OLSUN BANA İNANSIN SEVSİN
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur : BULUTLARI AYAKLARININ ALTINA ALMAKTIR . ANLATMAKLA BİTMEZ BENİM HAYALLERİM
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu : GÖNÜL OYUNLARINI SEVMEM
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir : BEKLEMEYİ ZAMAN NE GETİRİRSE ARTIK. HAYAT AKIŞINDA İLERLER
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir : VALLA BİR SÜRÜ KİŞİ VAR HAKSIZLIK ETMEK İSTEMEM KİMSEYE BURAYA YAZARAK
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz : İNTERNETTE VE BİRŞEYLER YAZARAK
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız : İKİSİNDEN DE VAR BİRAZ AMA GERÇEKÇİLİK BİRAZ AÄžIR BASAR SANIRIM BENDE
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz : BEKLEMEKTE YARAR VAR
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır : BENİ BENDEN FAZLA DÜŞÜNMELİ
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir : SENİ SEVİYORUM KLASİK AMA NE YAPALIM Big Grin
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir : HİÇ FARKETMEZ AKLI BAŞINDA OLDUKTAN SONRA .YAŞ FARKI ÖNEMLİ DEÄžİLDİR. ÇOK ABARTILIDA OLMAMALI AMA 30-40 GİBİ
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız : SANA ÇOK SEVİYORUZ
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız : ONUDA ÇOK SEVİYORUZ SİZLERİ TANIMAMIZI SAÄžLADIÄžI İÇİN
1. nergiz
2 kazi
3.1.67boy 48 kilo
4.açık kahve göz rengim saçım kestane
5.şuan lise bitti ya üni olarak akdeniz universitesi
6.ınanırım
7.ikizler
8.new york fotorafcı
9.rock muzık dınlemek ve fotoraf çekmek
10.pizza elma
11.siyah kırmız mor
12.nurgül yeşilçay drew baryymore
13.mutluluk türk filmi yabancı olarak.leon killer
14.dunyaca unlu fotorafcı olmak ve vokal yapmak
15.arabesk dıyıım barı var başka sevemedigım arkadaşlar kırmıyım şimdi solemıyım
16. bence mum ışığında yemek yemek yada bir çiçek vermek romantızm degiildir......başka şeylerde var beraberrbirşeyler yapmak da romantizimdir ama bu arada ben sevmem romantizimi bellırtiyim......
17.kendim hakkımda yorum yapmayı pek sevmem...
18.aşk sonuna kadar... aşk olursa parayı gözün gormez .... cunku o aşkın verdigi mutluluk zaten herşeyden degerlidir...
19.bana kalsın olmazmı....
20.ettim tabbıkıde içimde yaşamayı severim ama herşeyi degıl ....
21.aptallaştırıyor ama aşk kadar ateşli sevgi kadar kuvvetlı birşey daha yoktur şu dunyada..
22.acı
23.anlayışlı benim ona verdigim kadar deger vermesi zor anlarımda yanımda olması...
24.hayaller en son ölür hayatımızın son sanıyesine kadar biz hayallerle yaşarız
25.eger sevdıgın kişiyle evlenirsen hayatının sonuna kadar mutlu olursun ama yalnış secım olursa işte canın o zaman çok acır çok ...
26.istediklerımı gerçekleştirmek ve ve sevdıgım ınsanların yanımda olmasını ..
27...... annem babam abım tuba devran ..
28.kitab okuyorum fılm ızlerım forumumuza gırerım
29.gerçekçi her zaman ...
30.beklerım eger çok seversem sonsuza kadar beklerım ...
31.ıı degıl kotu gunumde yanımda olmasıdır paylaşımı bilmelidir...
32.hayatım da en çok seni sevdim
33.kadın 24-25 yaşlar erkek için 30 -35 aşk olduktan sonra yaşın bir onemi yoktur...
34.tatlısın kuzucum
35. çok sevıyorum baglandım uyeleri coğu cok tatlı aile gibiyiz dugusuzmu sevıyorum ....
1-Adınız :Mustafa
2-Doqum tarihiniz :
01,11,1990

3-kiLonuz we ßoyunuz :60-1,69
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :Sarı ve Yeşil
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :Meslek Lisesi Bilişim bölümü.. Ad olarak değilde Bilgisayar mühendisliği olabilir.
6-ßurçLara inanıyormusunuz :Sapına kadar
7-ßurcunuz nedir :Akrep
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :Bilgisayar Dalındaki herşey.. Şehir olarakta sevdiğimin istediği şehirde tabiki..
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :Herşeyi önceden kafadan kurmayı severim mesela ..
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :ISPANAK Big Grin ve EkŞi Meyveler örnek limon mandalina portakal kivi vs. Big Grin
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :Kırmızı...
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :Yabancı AL PACİNO Yerli Genco dizisindeki Genco karakterinde oynayan adam..
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :Karagöz ve Hacivat bu yerli yabancı olarak çok var ama en güzeli Aşk ve Gurur
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :Şirket sahibi olup orayı yönetmem olabilir..
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :New age tarzı rock gibi..
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :Orasına ben girmeyim Big Grin
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :Düşündümde aklıma gelmedi.. Tongue
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :Aşk
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :Anlatılmaz o ya buraya sığmaz bi kere herşeyini beyeniyorum o kadar deyim Smile
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :Yorumsuz
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :Hayat boyu yaşayacağın kişiyle sevgiyi yaşamak olabilir..
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :Cocukluk aşkıydı aklımda pek bişi yok
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :Doğal davranmasını isterdim..
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :Güzel bi duygudur hayallerim ileriye yatkın daha çok..
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :Tabiki evlenmeyi istiyorum ne düşünmesi Smile
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :Yorumsuz
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :Yorumsuz..
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :Bilgisayar başında.. Arkadaşlarımla..
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :Gerçekçi olabilir..
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :Ayrılmam !
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :Kendi gibi davranan olabilir..
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :Seninle birlikte yaşlanmak istiyorum olabilir..
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :Para kazanmayı başladığı zaman ve yaşayacak yerleri olduğu zaman .. yaş önemli değil
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :Yorumsuz..
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :İlk Forum Hayatım diyeyim Big Grin
1-Adınız : murat
2-Doqum tarihiniz :
102
3-kiLonuz we ßoyunuz : 1.84 boy kılo 95
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz : kestane sac rengım kahve goz rengım
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL : sabancı universitesi
6-ßurçLara inanıyormusunuz :evet
7-ßurcunuz nedir :koç
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz : ıstedıgım sehırde yasıyorum

9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir : muzik dinlemek
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir : elma imam bayıldı
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir : sıyah ve beyaz
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir : kadir inanır
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr : hayattan umudum kesıldı
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir : elektronik muhendisligiyi
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar : ferdı tayfur
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir : bir cıcek bir söz ıncelıktır
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir : hem var hem yok
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı : aşk her zaman için
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz : o bana kalsın olmazmı................20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz : her zaman karsıdekı ınsana duygularımı solemişimdir
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir : aşk dünyada hiç birşeye degişemiyecek kadar güzel duygudur
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız : kucuktum hatırlamıyorum
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :ilgili dıkkatli biri olmalıdır
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :hayal kurmak çok guzeldır bazen yaşamamız ıcın sebeblerımızdir
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu : tabbı kı duşunurum..
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir : her ınsan kadar benımde vardır ellbet
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir : ailem
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz : foruma gırerım arkadaşlaımla muhabbet ederiz muzik dinlerim
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :geçekçi
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz : beklerim tabikde
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır : dürüst olmalıdır
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :seni seviyorum yeterlidir o söz binlerce söze bedeldir
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :aşk olduktan sonra onemlı degıl yaş farkı 25 kız 35 erkek için idir...
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :sitemizin sevilen üyelerinden birisin
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız duygusuz vazgeçilmezim......
tamamı oldumu
nasılımm? ????Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
1-Adınız :Emre
2-Doqum tarihiniz :
1989

3-kiLonuz we ßoyunuz :56kg 1.74 m
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :siyah siyAh
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :İstanbul Üniwersitesi..
6-ßurçLara inanıyormusunuz :HAyır
7-ßurcunuz nedir :Terazi
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :ElekTRİk Müh. isTAnbul
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :Yok Big Grin
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :haTirlamiOmBig Grin
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :yESİl,Siyah
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :yERli yoq. YAbancı b2k Unit,50 cENt,Llody BAnks,yoUng Buck,Jay-Z seAN paul,Shaggy,
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :SewmiOm hic biriniSmile
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :..............
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :RAp RaP raPBig Grin
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :eH iSte.. Yeri Gelince OluOZ
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :bEGENmedigim Yerim yoq..Big Grin
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı : heR ikİSiBig Grin
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :sEWdigim kisi yoq Ki
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :OlmayaN sEye NE sÖlicem..SmileSmile
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir : .............
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :MAwi GÖZLü Siyah SAclı 10 Numara kıZdı.. 7 yaSINDayken OLmustuBig Grin ilkokul 1.sıNıfBig Grin
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :FArkYapmazZz.
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :iyi gÜSell
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :...........
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :İŞ GÜC saHİBİ oL.. Ewlen Coluk Cocuk CArt Curt İsteeBig Grin
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :Ailem VE rUŞen
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz Tonguec,gezmek,dERS CAlismak
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :tAMAmen Gercekci
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :.............
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :..............
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :................
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :Erkek Kadından bi KAc yas büyük olmalı YAda Aynı Yasta Olmalı
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :A$kına SAdık birisinBig Grin
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :GÜzEl FOrum. iNsaNLArı Mükemmell,sEMPatik..GÜzEL iNSANlaR tOPLULUGU isteBig Grin
1-Adınız :ezgi
2-Doqum tarihiniz :
20.11.1987

3-kiLonuz we ßoyunuz :58 kg.1.66 boy
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :kizil -siyah
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :uni.hazirlik lojistik ve ticaret
6-ßurçLara inanıyormusunuz :evet
7-ßurcunuz nedir :akrep
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :edebiyat ogretmenligi-ankara
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :siir yazmak muzik dinlemek kitap okumak ve en buyuk hobim duygusuz forumSmile
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :kayseri mantisi-erik
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :kirmizi-siyah-beyaz-pembe-sari
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :ugur isilak-emre aydin -seanpaul-
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :kasimda ask baskadir
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :okulu bitirmek sevdigimle mutlu olmak ve kimseye boyun egmemek rabbim kardesime bile muhtac etmesin
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :slow-tarkan unutmamali-ayna beni koyumun yagmurlarinda yikasinlar en cok icimi acitan sarkilar
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :evet romantigimdir bence en buyuk romantizm sevdiginin basina gogsunu yaslayip gozlerinin icine bakmaktir ...
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :cok iyi niyetliyim ve bu yuzden cok aci cekiyorum en sevmedigim ozelligim bu en sevdigim ozelligimde birseyi istiyosam mutlaka elde ederim
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :her ikiside
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :kara kasli kara gozlu boyu boyuma huyu huyuma uygun karakterli konustugu zaman dinlenilen cok olgun biri bana karsi hareketlerinide begeniyorum cunki o benim nisanlim begenmesem zaten bu noktaya gelmezdik Smile
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :ettim
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :inanirim .bence ask karsilikli anlayis varliginda yok olmak ve bu yok olusta huzur bulmaktir ask hasretindeyken bile sevdigini yaninda bilmektir ask atesten gomlegi giymek evin anahtarini ciftlemektir ask takimdir Smiletek basina olmaz oldugunda olumdur ask tarifsizdir ya anlatmaya yetmezki .....
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :Smile anlatilmaz yasanir Big Grin
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :ilk once saygi sevgi.bi bakisi yeter eger o bakisi ictense nasil davranmasi gerektigini o bilir zaten .
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :olmayacak duaya amin demem olmayacak hayal kurmam kurdugum hayallerimide gerceklestiririm en son hayalkim gerceklesti simdi son hayalim evlenmek nisanlimla mutlu olmak ins. olur .hayal kurmak guzel bulutlarda olmak gibi bisey
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :tabiki evlenicez insan kalbiyle oynamak ne karakterime nede insanligima sigmaz
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :cok buyuk bi beklentim yok kucuk seylerle mutlu olmayi bilen bir insanim kimseye muhtac olmayim bide allahin bi kulu kapimi caldiginda bos gondermeyim bu bana yeter .gelecektede bi kizim olsun bu bana en buyuk hediye mutlu oluyum cunki hak ettigimi dusunuyorum
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :annem ve nisanlim
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :kitap okuyup muzik dinlerim bazen arkadaslarla cikarim geneldede burdayim Smile
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :her ikiside diyebiliriz
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :sevdigim ilkim ve sonumdur bir kere sever bi kere olurum gerekirse ugrunda ayriligi dusunmek olumden daha aci
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :iyi gundede kotu gundede yanimda olmali.bugunluk degil omurluk olmali agladigimda basimi omzuna yaslayabilmeliyim en onemlisi anlattigim seylerde beni yargilamamali
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :helalimsin_gulum
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :en fazla 7 yas fazlasi iyi olmaz bence .kendini evlilige hazir hissettigi yasta evlenebilir
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :ruya guzeli seni seviyorum bence cok tatli bi insansin ayrica cokta duyarlisin canim
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :tek kelime iyiki boyle bi yere rastladim iyiki var !!!
1-Adınız :ERKAN
2-Doqum tarihiniz :
1990

3-kiLonuz we ßoyunuz :55.. 1,70
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz : SİYAH-KAHVERENGİ
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :LİSE BİTTİ-KONYA SELÇUK.
6-ßurçLara inanıyormusunuz :HAYIR
7-ßurcunuz nedir :ASLAN
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :BİLGİSAYAR ÖÄžRT.-ANTALYA
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :BİLGİSAYAR,ARASTIRMA
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :PİLAV ÜSTÜ KURU,ARMUT
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :EFLATUN,YEŞİL
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :GÖKHAN ÖZEN,BURUCE WILSS
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :KURTARICI(aklıma gelmedi dierleri)
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :-
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :rock,duygusal
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :gibiyim,anlatamam cok uzun
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :çok şakacıyım ve bundan hoşlanmıyorum
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı : yerine göre deyişir
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :düz saçlı,kumral,normal boylu v.s,evt
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :ettim
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :inanırım,aşk yeri geldiğinde her şeyi geride bırakmaktır..gözleri kapamaktır..gittiğin yeri bilmemektir ama ucundaki sevgiyi görebilmektir
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :sarışın,tatlı,hoş biri
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :naparsam yapıyım hoş görülü karsılamasını
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :güzel...
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :tabiki evliliğe kadar cok zaman var o zamana kadar neler değişir bilinmez ama şu anki aklımla sorsanız evet derim
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :güzel bir iş sahibi olmak ,düzenli bir yuva kurmak
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :annem,kardeslerim,babam
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz : test çözerek diyceğimi düşünmeyin bilgisayar basındayım ama bırakıcamm..
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :herikiside
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :bir süre beklerim
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :sevdiğini ıspatlasın yeter benim için
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir : (belki enteresan gelebilir ama) bırakma beni
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :25 yası idealdir ,yas farkının önemi yoktur bence
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :sen kimsinBig Grin şaka şaka sen cok iyi birisin onu biliyorummSmile
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :gerçek kardesliklerin olduğu bir mekan
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8