:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haydi bütün üyeLer TanışaLım !!!
rocker_nergiz
tamam o zaman esracım soruun yok emegıne saglık ellerıne saglık yazan ellerıne ..evet erkan neden ???
Ara
ask_sehidi
1-Adınız :TANJU
2-Doqum tarihiniz :29.01.1988
3-kiLonuz we ßoyunuz :65 & 1.80
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz : SİYAH SİYAH
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ
6-ßurçLara inanıyormusunuz :HAYIR
7-ßurcunuz nedir :KOVA
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :PİLOT İSTANBUL ŞİRİN EWLER :tolga:
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :FİLİM İZLEMEK--BİL. OYUNLARI--FUTBOL--GALATASARAY Big Grin--İNTERNET
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :-İMAM BAYILDI-PİLAV-FASÜLYE-MERCİMEK ÇORBASI-YUMURTA Big Grin
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir : SİYAH-KIRMIIZI-SARI
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :POLAT ALEMDAR Tongue
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :
SAYSAM BİTMEZ Big GrinBig GrinBig Grin
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :
düşünmek için erken
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :rap--pop--yabancı
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :-EWET..ANLATAMAM SADECE AŞIK OLDUÄžUM KİŞİ BİLEBİLİR
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir ÇOK UTANGAÇIM VE ÇOK DUYGUSALIM BU ÖZELLİÄžİMDEN NEFRET EDİYORUM
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :AŞK AMA PARASIZDA OLMUYO BEN ABİ Big Grin
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz : ESRAMI ANLATAMAM
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz : ettim... ama kendimi ilk buluşmamıza saklıyorum :tolga:
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir: aşk onu ilk kez gördüğünüzde içinizde fırtınalar kopmasıdır..
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz : tek beklediğim bana sadık kalsın benı bir ömür sewsin yeter..karşığını görcektir Smile
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur : tek hayalim esram gibi bir sewgilim olmasıydı allah şükür oldu :tolga:Smile
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu: şuan ben aşkımla ilersini düşünüyorum mesala SmileSmile
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir:: sewdiklerimle beraber olayım yeter
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir : esra-ailem
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :internet ve aşkımla Smile
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız : karşımdakıne bağlı ama karşımdakı esram olursa %110 romantik Smile
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz : bana tanju bekle desin bir öbür boyu beklerim
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır : dinlemeli ve dertleşmeli
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir : ewlenme teklifime ewet demesi olur her halde Big GrinBig Grin
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir : 3 yaştan bişi olmaz ya Big GrinBig Grin 23-24 olabilir
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız : gerçek aşkımı burda buldum Smile iyiki bu foruma üye olmuşuım :tolga: hepinizi sewiyorum ama esrayı daha çok Big Grin
Ara
TutkuM
1-Adınız :sibel
2-Doqum tarihiniz :
10 04 1978

3-kiLonuz we ßoyunuz :1.55 47kg
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :siyah sarı karışık gözlerimin rengi kahve yeşil karışımı
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :hayat okuluna devam Smile)
6-ßurçLara inanıyormusunuz :çok fazla inanmam
7-ßurcunuz nedir :koç
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :istanmul olmazsa antal ya yada ege tercihim
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :balık tutmak nette takılmak şiir yazmak
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :balık,salata,dolma,çilek,muz,erik
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :kırmızı,siyah,beyaz,
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :necati şaşmaz,mehmet aslantuğ,mehmet günsür,john travolta,nicolas cage,george clooney,tom cruise,brad pitt,jodie foster
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :hayalet,yüzyüze,tango ve cash,hotel,kasımda aşk başkadır,melekler şehri,matrix
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :şuan son noktadayım ...
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :pop. bayılıyorum sana,konuşamıyorum,gülüm,
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :atillama sormak lazım.
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :insanları sevmem.değer vermem.cana yakın olmam.esprili olmam.çok çabuk sinirlenmem
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :ikiside lazım.
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :adı yeter atillam.evetSmile)
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :evet
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :inanırım atilladır..
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :atillamdan başka aşk tanımıom
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :dört dörtlükSmile)
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :hayale krmak güzel bişey bnm hayallerimin sınırı yok anlatamam.
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :evet düşünürüm olursa sizide çağıracağımSmile)
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :bütün beklentilerim elimde ..
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :önce ailem aşkım ve duygusuz.com
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :çok fazla olmuyor olursada aşkımla ve siz duygusuzlarla geçirim arada dışarıda çıkıom tabiSmile)
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :ikisi bir arada..
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :zaman neyi gösterir bilemem...
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :dürüstlük,yalansız ve anlayışlı olmalıdır,
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :her sözü benm için güzel
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :çok fazla yaş farkı olmamak şartıla önemli değildir 40 a kadar evlenmenin yolu var ama 25,30 arası uygunu benceSmile
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :canım kardeşim iyi insansın sevecensin yardım seversin aşıksın seni seviyorum esram
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :tesadüfen üye olduğum bir form ama burda önce atillamı buldum ve çok değerli insanlala tanıştım duygusuz.com süper bir site yönetimde ki arkadaşlara teşekkür ediyorum böyle saygılı sevginin çoğaldığı arkadaşlığın arttığı bir site kurdukları için. esram böyle bir konu açtığın için sanada teşekkür ediyorum ...:k:
Ara
TutkuM
esram teşkkürler emeğine.....
Ara
asuuu
1-Adınız :asu
2-Doqum tarihiniz :29 01 1989

3-kiLonuz we ßoyunuz :62 170
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :kumral ela
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :lise bıttı inş seneye ercıyes unıversıtesı sınıf öğretmenlıgı
6-ßurçLara inanıyormusunuz :pek degıl
7-ßurcunuz nedir :kova
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :öğretmenlık KAYSERİ
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :gezmek dans etmek
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :kayseri mantısı-karpuz
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir Confusediyahh
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :türkan soray
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :yeşil yol
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir Confusedevdıgıme kavusmak
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :arabeks-sabahcı kahvesi
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :pek anlamam o konudan kız olmama ragmen
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir Confusedınırlı olmam kotu tabı,bazı seylerı umursamadan yasamamda super tabı
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :AŞK
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz :mutluluk sacan olaganustu bır kısılıge sahıp,evet hemde cokk
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :ettım
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :ınanırım,bence tarıh edılmez yasanır
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :ılk askı sımdı yasıyorum ve herkesın tatmasınıda dılerım
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :bekledıgımden fazlasını goruyorum zaten
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur :???
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu :dusunuyorum
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :okuyup adam gıbı bır yasama sahıp olmayı ıstıyorum
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :basta annem sonra sevdıgım kışi
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :gezerek sevdıgımle vakıt gecırerek
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :gercek
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :bı sure degıl omur boyu beklerım
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır :
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir :hep benımle ol ayrılma yanımdan
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :22 falan bence hıç önemı yok
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :ya gercekten anımıyoum senı ama tanısmayı ısterım forma yenı katıldımda Smile
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :guzel bı yer eglencelı
Ara
Simge
ne uzun FoRum kafayı ydımm:d
Ara
Simge
1-Adınız Confusedimge
2-Doqum tarihiniz :bşvrsene

3-kiLonuz we ßoyunuz :90 60 90
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :kumral kahve
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :lise 3 çnglköy lsesi.MaRmaRaSmile))
6-ßurçLara inanıyormusunuz :Eetttt
7-ßurcunuz nedir :AkRep
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :Mühendis,istanbuL=)
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :YusmekkkSmile
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :HamBuRger.....
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :pmbe.moR
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :Kmseeee
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :Hç brıı
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :bu soruların btmseını istemekk=)
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar TongueoP-Rap
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :Mum ışığı...Brıyle sewişmeq=)
Ara
Rockmanyagi
1-Adınız : Sevim-rOCKMANYAGI Big Grin
2-Doqum tarihiniz :
16 temmuz 86

3-kiLonuz we ßoyunuz : kilom 59 boyum 176 Big Grin
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :saclarim siyah gözlerim ela
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL : yüksek okul, bilgisaray müy.
6-ßurçLara inanıyormusunuz : hayir be daha neler
7-ßurcunuz nedir : yengec Big Grin
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz : su an almanyadayim ve istanbula tasinip müyendizlik yapmak istiyorum.
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :gitar calmak, fanky, disco ve electro house müzigi yapmak ve tiyatro, alis veris, dalgic su siporlari,
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir : manti tabiyki Big Grin meyve ise ananas
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir : siyahdan haric mor
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir : ohoo tabiyki jonny depp Big Grin
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr : yüzüklerin efendisi
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir : su studio islerini ilerleyip sarkici olmak.
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar : soft, alternatif, hard, metal, gothic ve black rock, disco house music.
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir : yorum yok Big Grin
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir : beyendigim sey istedigim seyi elde edebilmem beyenmedigim sey ise cok kabiz oluyorum.
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı : para lazim ask degil sevgide cok önemli
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyor musunuz : yorum yok Big Grin
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz : soru cok sacma ya Big Grin
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir : ask alev alev yanar sönüp kül olup gider püff diye eheueheue
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız : ilk askim türkiyede olmusdu ve tam dört sene sürdü, sacma sapan birseydi ya Big Grin
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz : beyinsiz olmasin yeter hahahaha
24-HayaLLeriniz neLerdir hayaL kurmak nasıL ßir duyqudur : hayalsiz yasiyan insan bence kesinlikle bos yasar. hayallerim olmasaydi bu yerlere gelmezdim Wink
25-Sewdiqiniz kişiyLe ewLenmeyi düşünüyor musunuz Yoksa qeçici ßi qönüL oyunumu : öyle durum olsa zaten gecici falan olmaz, isimmi yok insanlarla urascam Big Grin
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir : hayatdaki beklentim müzik beni birakmasin, param güzel yasiyacak kadar bol olsun ve yanimda ömür boyu icin iyi dostlarim, ailem ve iyi bi sevdigim olsun yeter. dünya savassiz olsun Smile
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir : önce annem, ablam, en iyi kizarkadasim ondan sonra gitarim Tongue
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz : müzikden haric, sipor yapmak, hava almak, nargile ve keyif yapmak, clubda oturup samata yapmak, yeni ortamlarla tanismak, konserlere gitmek falan filan ya büssürü sey isde Big Grin her boku yapiomBig Grin
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız : orta sekerliyim ben yA Big Grin
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz : salak dilim ben unutmak icin baskasina bikere aci cekdirmem bikere beni salak yerinede koymam, her bir aciyla basa edebiliyorum cünkü benim icin hayat cok deyerli Wink
31-Sizce qerçek ßir arkadaşın özeLLikLeri neLer oLmaLıdır : nerde elin yanarsa yansin yaninki dostun herseyi göze alip ellerini yanindan ayirmasin.
32-Sevdiqiniz kişiden duymak istediqiniz en qüzeL söz nedir : gel lan dondurma yemeye gidek Big Grin
33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir : ikisde yasli olduklari zaman bence yas önemli dil ama kiz cok kücükse ve erkek büyük bi yasda olursa acmalik. bence insan 27 yasinda flan evlendiklei zaman iyidir. benim evlenmem uzun zamanlar alir, cok pilanlarim var.
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız : senmi?? hehe seni tanimiyorum cnm ya Smile galiba cok romantik seyler sordugun icin asiksin sen ucmussun Big Grin
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız : gercekden cok zevkli bi site, burdaki dostlar cok sicak kanli insanlar gibi. ilk geldigim zamanda beri cok kisi bana yazdilar. burda insan kendini yanliz hissetmiyor bence hele kimse disda kalmaz gibi. admin isini becermis ve yardim eden üyeler moderatörlere tebrikler. süper bi ekip Big Grin
Ara
Rockmanyagi
EHEUEHEUEHEUEHEUE BAYA DEYISIK YAZMISIM NAPIM BÖYLEYIMBig Grin
Ara
sudenaz
1-Adınız :sudenaz
2-Doqum tarihiniz :3 agustos

3-kiLonuz we ßoyunuz :45 50 civarı(hiç bakmadım)Big Grinboy 1.68
4-Saç renqiniz we qöz renqiniz :kızıl sıyah fılan ucları kızıllasıo nedense bende anlamıom?? gös kahve ela karısıkBig Grin
5-Okuduqunuz okuL, qitmek istediqiniz yüksek okuL :lise bilkent üni.ege üni valla arkeolojı yada lehce hocası olarak bölüm olan her yerWink
6-ßurçLara inanıyormusunuz :herkesın ınandıgı kadar bende ınanırım
7-ßurcunuz nedir :aslan
8-Hanqi mesLeqi seçmek, hanqi şehirde yaşamak istersiniz :arkeolojı ınceleme yada ünide kalıp hoca olmak arkeolojı dalında üni hocsı bursada yasamak ısterım
9-HoßiLeriniz var mı ? Varsa neLerdir :var gtar calmak müsik dınlemek ösellıkle rock rep pasta yapmakWinksadoyla kankılerle göyüşmeKWink
10-Sevdiqiniz yemekLer we meyveLer neLerdir :pizza kıymalı pideTonguehıms bıdeeee salataTonguemeyve muzz kivi elma
11-Sewdiqiniz renkLer var mı ? Varsa neLerdir :mor siyah yesil
12-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı artistLer kimLerdir :leonarda di caprio ve cagkan culha
13-Sewdiqiniz yerLi we yaßancı fLimLer neLeridr :halka büyü okul
14-Hayattaki ideaLiniz, uLaşmak istediqiniz en son nokta nedir :profluk meslegım alanında ve gtarda ılerıye gıtmek
15-ßeqendiqin müzik türü we şarkıLar :rock kalsık ve reppppp
16-Romantikmisiniz Sizce romantizm nedir :romantıkmıyım sanırım efet baya romantısım sefgılınle geırdıgın her yer her zaman onunla oldugun her vakıt ask ya ask hoffBig Grin
17-Kendinizde ßeqendiqiniz weya ßeqenmediqiniz özeLLikLeriniz neLerdir :begendı8gım sagduyuluyum begenmedıgım vurdumduymaz ve cokkk duygusalım
18-MutLuLuk sizce aşk mı para mı :valla ıkısıde önemlı paran yoksa sıkıntı cekersın askı unutursun kı ask artık bu devırde samanlıkta olmuoBig Grin
19-Sewdiqiniz kişiyi tarif eder misiniz sewdiqinizin size karşı hareketLerini ßeqeniyormusunuz?sefdıgım kısı dünyada bırdafa görülebılen neslı tükenmıs bırı olarak görüorum nedendır bılınmes ve onsuz sankı nefes alınmas dıe düsünüorum hareketlerı bana karsı cok güsel bende oda benı bende onu kaaybetmemek ıcınelımısden gelenı yaparıs benımle konusmak benı usmemek ıcın bı sürü alıskanlıgında vazgectı(kuzenını ektıkı cok sık görüsemıolardı uzak olduklarından)TongueTongue
20-Sewdiqinize aşkınızı ifade ettiniz mi ? Etmediyseniz nasıL söyLemek isterdiniz :ettım ama etmeseydım heralde cok daha ıyısını ederdımBig Grin
21-Aşka inanır mısınız Sizce aşk nedir :aska daha düne kadar inanmıodum halada ınanmıorum ask var ona taamda ask bıten bı kavramSadask nedırmı ask mutlu olmak bırrrrıyle konusurken farketmeden tebessüm ederek dalmak ask heyecan ya daha nolsunTongue
22-iLk aşkınızı anLatır mısınız :ılk askım hımss:S saftı bıkere öle aldatma aldatılma yoktu öle sık kavgalarda cok duruydu heb ben kavga cıkarırdım ama oo ölece bakardı göslerıme ben gecmısımden utanmıorum keske olmasaydı demıorum ne kadar kötü bıtmıssede o gecmıstır ama bnmkı kötü bıtmedı yalvardı resmen yınede bu kadar bıttı dedım neden bıttı dedım hala anlamıs deılım cocukmusm ıste nesekı sımdı meytımle mutluyumTongue
23-Sewdiqiniz kişiden neLer ßekLerdiniz ? Size nasıL davranmasını isterdiniz :ya aslında ben bılmeden askını anlatan bısıler yapabılr eger uzaksak deılsek bana sarılması ve senı swefom demeseı yetey uzaksa ne bılım askını ılan edebılır herkesın ıcınde örn telefonda bagırarak yada ınternette duygusuzda bılmıom bı cok sey var yeterkı yapmak ıstesın onun aklına gelıySmile
24-hayallerınız nelerdır hayal kurmak nasıl bı duygudur?hayallerım dedıgım gıbı dünyayı gesmek eger arkeolok olursam muhtemelen gezıcem hemde mertleSmileSmilehayal kurmak yapamadıklarını ılerde yapacanı hayal etmek daha nolsun süper bı duygu yapamasan bıle onla yasıosun o yetıoSmile
sefdıgınıs kısyle evlenmeyı düsünüomusunus yoksa gecıcı bı gönül oyunumu?onu zaman gösterır tabıkı hayal kurdugum oluo
26- qeLecek için ne düşünüyorsunuz ? Hayattaki ßekLentiLeriniz neLerdir :gelecegım ben basarmak ıstersem parlak olucak ama ınanıorum hayattan cok beklentım var azım herseyın bası hayal ettıklerım olucakWink
27-Hayatta en çok sewdiqiniz kişiLer kimLerdir :ailem,gadeslerım,sefgılım,ali hocam ,ibrahım hocam ,duygusuz ,abimmmmm ,bundan grısı yok gerisi yalanSmile
28-ßoş wakitLerinizi nasıL deqerLendiriyorsunuz :pc basında soru cöserek konu tekrarı yaparak yada sefgılımle konusarak yada kankılerle bulusarak hemen bıtıo Smile
29-Romantik mi qerçekçi mi sayıLırsınız :ıkısının arasıBig GrinWink
30-Sewdiqinizden ayrıLmak zorunda kaLırsanız ßaşkasını ßuLup qününüzü qün mü edersiniz weya ßir süre ßekLer misiniz :depresyona gırerım ne beklemesı ne gününü gün etmesı pöfff:S:S:S
31-sizce gercek bir arkadasın ösellıklerı nası olmalıdır:bı kere gades gıbı davranmalı aynı kandan aynı candan benı kıskanmalı kımse bakmamamlı bana onun yanındayken sahıplenmelı yada eger kızsa bısey oldugunda bana satasana erkek gıbı olup oda satasmalıTongue
32-sevdiginis kısıden en cok duymak ıstedıgınıs sey nedır:gelıyorum yanına otobüsteyim bıdeee askım senı bıyakamam artık ben ayrılamk ıstesemde o bıyakama demesı yeter hııı bıde cadım desın melem desın hyoff:SSadSmile

33-Sizce ßir kadın weya erkek kaç yaşında ewLenmeLidir Aradaki yaş farkı sizce önemLi midir :kadın bence 25 yasında eflenmelı meslek önemlı o olmassa esılırSmileerkek de bence aynı yaslarda eflenmelı ne acelesı varkı ılk bı söle sefglılılıgın tadını cıkartın dımıBig GrinTongue
34-ßenim hakkımda neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :bücür caduu mannak psıko aynı zamanda cok cana yakın kurtarıcı memek lolıpop Big GrinBig Grinhatıylaaaaa
35-Duyqusuz.com hakkında neLer düşündüqünüzü yazar mısınız :valla süpey bıyey abımın yoklugunda ati abim canımın ıcı sıbelım esram canatım askısım meytım kolera tanju ve sayamadıgım bı cok kısı yetıo buraya süpersını sızi asıgımBig GrinBig GrinBig Grinyanlıs sızı asıgım sızlere asık deılım ehuehue sızı asıgım anlayın esprıyı bea dımam sustumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yeni üyeler biraz bakabilirmi_? Rüya Güzeli 18 1,185 04-10-2022, Saat: 05:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Selamlar Tanışalım mı ? Aydos37 37 2,359 07-05-2011, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: adyge55
  tanışalım mı?? semi 16 900 10-27-2008, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: My_LiFe
  Tanışalım Kaynaşalım millet Tr-laz 10 805 05-28-2007, Saat: 12:30 PM
Son Yorum: Tr-laz
  bütün aşklaraa:D TAT_LI CA_DI 0 582 03-07-2007, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: TAT_LI CA_DI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:17 AM