:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Da Yardim Edermisiniz Arkadaşlar
Yorgun Yürek
helen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:esracım gerçekten zor bi durum ama hayat bu işte bazen zorluklarla başa çıkman gerekir tek başına savaşabilmen gerekir..
bak bide şu yönünü düşün ya 3çocugun olduktan sonra seni aldatsaydı ...
şimdi en azından 1tane bebeğin var bebeğin için hayata sımsıkı tutun..
Allah yardımcın olsun sıkma canını zamana bırak biraz

haklısın canım çok saolasın
Ara
kamikaze18
en iyisini aypmısın boş ver seni aldatıysa bazı şeyleri gormek gerekir.... belkide bi yanlış anlaşılma vardır... bilemiycem artık hayorlısı neyse ooo olsun
Ara
artist_rose
dua et bence ii olursun Smile
Ara
Askacisi
ah canim benim, sana tek diyecek seyim bir kere yapan dahada degismez iyi olupda bir sans verirsen tamam ama degismediyese artik kendini yakmayi birak. Bende evliydim. O kadar birlesdik o kadar ayrildik en sonunda yanan ben oldum .. sonunda kendini yakmis oluyorsun. insanlar kolay sansin boyle seyleri ama gelcekden kolay degildir hayat yoldasini birakmak ama saglikli dehil ne senin icin ne cocugun icin bunu unutma. allah sabir versin insallah sana olan en iyi olani yaparsin !
Ara
Firari Fırtına
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben eşimden ayrıldım nedeni ise beni aldatmasıydı ve başka nedenler de vardı 2 ay oldu resmen ayrılalı neyse ayrıldıktan sonra 10 gün sonra tekrar geldi ve deneyelim dedi bir daha da aynı hataları yapmayacam dedi ve bende kabul ettim çünkü bir oğlumuz var tekrar dan denedik taki 2 gün öncesine kadar telefonda mesaj yakaladım ve yine beni aldattı söz verdiği halde ve artık onu istemediğimi söyledim en sonunda ama gitmedi beni sevdiğini söyledi tekrar ben de sevmiyorum artık beni aldattığı için ne yapabilirim yardım edermisiniz bana Sad

Tipik Türk Aile Yapısında Olan Normal Şeyler ....

Tek sorun ise şu :

Siz bu sorunu forumlarda deva aramaya kadar ele aldıysanız , yada forumlardan medet bekleyecek kadar düştüyseniz , Vardız sizde hatalar diyorum . Keşke eşinizde cevap hakkını burda kullanabilseydi . Eminim daha farklı şeyler ortaya çıkardı ...

Ne demek istediğim umarım anlaşılmışdır .

Yinede insanlık namına bir akıl verebilirim size ; Sadece elinizi vicdanınıza koyun ve tüm yüreğinizle hayatı düşünün , onlu ve sonrasında olaacak onsuz hayatı . Gücünüz var ise , elinizden geleni arkaya koymayınız . Gücünüz yok ise susup kaderinize boyun eğiniz .

Türk toplumunda boşanmış bir kadına bakış açılarınıda iyi düşününüz , Son olarak kendi ailenizi Annenizi ve babanızı varsa kardeşlerinizi . Ama en önemlisi oğlunuzun geleceğini ...

Şimdilik bu kadar ...

Sevg ...
Ara
CReATuRE
Her defasında bahaneler buldu diyosun...Unutma ki bahaneleri aciz ve çaresin kalan insanlar bulur...Bahanede bir tür yalandır.

Sana tavsiyem şudur eğer kendi ayakların üstünde sağlam durabiliyosan yada ailenin yanında kalabilme şansın varsa bir dk bile çekmeye değmez o insanı...
Yorgun Yürek
Askacisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ah canim benim, sana tek diyecek seyim bir kere yapan dahada degismez iyi olupda bir sans verirsen tamam ama degismediyese artik kendini yakmayi birak. Bende evliydim. O kadar birlesdik o kadar ayrildik en sonunda yanan ben oldum .. sonunda kendini yakmis oluyorsun. insanlar kolay sansin boyle seyleri ama gelcekden kolay degildir hayat yoldasini birakmak ama saglikli dehil ne senin icin ne cocugun icin bunu unutma. allah sabir versin insallah sana olan en iyi olani yaparsin !

ben canım eşime çok şans verdim 2004 yılından beri sürekli affettim ama inan ki artık dayanamadım bu bir deil di son da olmadı oyüzden sadece oğlum için yaşamayı düşünüyorum
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tipik Türk Aile Yapısında Olan Normal Şeyler ....

Tek sorun ise şu :

Siz bu sorunu forumlarda deva aramaya kadar ele aldıysanız , yada forumlardan medet bekleyecek kadar düştüyseniz , Vardız sizde hatalar diyorum . Keşke eşinizde cevap hakkını burda kullanabilseydi . Eminim daha farklı şeyler ortaya çıkardı ...

Ne demek istediğim umarım anlaşılmışdır .

Yinede insanlık namına bir akıl verebilirim size ; Sadece elinizi vicdanınıza koyun ve tüm yüreğinizle hayatı düşünün , onlu ve sonrasında olaacak onsuz hayatı . Gücünüz var ise , elinizden geleni arkaya koymayınız . Gücünüz yok ise susup kaderinize boyun eğiniz .

Türk toplumunda boşanmış bir kadına bakış açılarınıda iyi düşününüz , Son olarak kendi ailenizi Annenizi ve babanızı varsa kardeşlerinizi . Ama en önemlisi oğlunuzun geleceğini ...

Şimdilik bu kadar ...

Sevg ...
ben foruma daha yeni üye oldum medet ummuş olsaydım eğer 3 yıl önce medet umardım arkadaşım, ha eşime gelelim ben hamile iken beni aldatmaya başladı umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir...

Ben 3 yıldır yapmadığım fedakarlık kalmadı ama sen de bilirsin ki artık sevgi kalmayınca istesen de olmaz beraberlik ...

türk toplumuna gelirsek hiç de umurum da ddeil neden mi çünkü ben kendimi bilirsem ve kimseye muhtaç olmadan yaşarsam oğlum için oğlumun geleceği benim için başka da bişi yok arkadaşım..

annem ve babam ve ailem yanımda olsaydı zaten ben evlenmezdim tşk ederim yine de bana vaktini ayırıp yorum yazdığın için arkadaşım
Ara
Yorgun Yürek
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her defasında bahaneler buldu diyosun...Unutma ki bahaneleri aciz ve çaresin kalan insanlar bulur...Bahanede bir tür yalandır.

Sana tavsiyem şudur eğer kendi ayakların üstünde sağlam durabiliyosan yada ailenin yanında kalabilme şansın varsa bir dk bile çekmeye değmez o insanı...

saol arkadaşım yorumun için
evet kendi ayaklarımın üstünde duruyorum durmaya devam edeceğim oğlum için kimseye muhtaç olmadan
Ara
Firari Fırtına
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben foruma daha yeni üye oldum medet ummuş olsaydım eğer 3 yıl önce medet umardım arkadaşım, ha eşime gelelim ben hamile iken beni aldatmaya başladı umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir...

Ben 3 yıldır yapmadığım fedakarlık kalmadı ama sen de bilirsin ki artık sevgi kalmayınca istesen de olmaz beraberlik ...

türk toplumuna gelirsek hiç de umurum da ddeil neden mi çünkü ben kendimi bilirsem ve kimseye muhtaç olmadan yaşarsam oğlum için oğlumun geleceği benim için başka da bişi yok arkadaşım..

annem ve babam ve ailem yanımda olsaydı zaten ben evlenmezdim tşk ederim yine de bana vaktini ayırıp yorum yazdığın için arkadaşım

Ben şahsım adına hala suçun sizde olduğunu üzerine basa basa söylüyorum . Vaktim olduğunda size bunların gerekçelerini yazacağım . O zaman anlarsınız beni ...

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 989 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,101 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 800 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 750 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  peki bana kim çare bulacak romantiq_exelance 21 1,736 04-12-2022, Saat: 07:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 05:54 AM