:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bana Da Yardim Edermisiniz Arkadaşlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Ben eşimden ayrıldım nedeni ise beni aldatmasıydı ve başka nedenler de vardı 2 ay oldu resmen ayrılalı neyse ayrıldıktan sonra 10 gün sonra tekrar geldi ve deneyelim dedi bir daha da aynı hataları yapmayacam dedi ve bende kabul ettim çünkü bir oğlumuz var tekrar dan denedik taki 2 gün öncesine kadar telefonda mesaj yakaladım ve yine beni aldattı söz verdiği halde ve artık onu istemediğimi söyledim en sonunda ama gitmedi beni sevdiğini söyledi tekrar ben de sevmiyorum artık beni aldattığı için ne yapabilirim yardım edermisiniz bana Sad
Sen daa napCan ßea... "Sewdiinin SenLe mutSuz oLduunu görmekten daa aCı ßi$e WarSa o da ßa$kaSıyLa mutLu oLduunu görmektir" demi$Ler.. öZgür ßırak gitSin!

kanına girmi$ gißi oLmiim AmaBig Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen daa napCan ßea... "Sewdiinin SenLe mutSuz oLduunu görmekten daa aCı ßi$e WarSa o da ßa$kaSıyLa mutLu oLduunu görmektir" demi$Ler.. öZgür ßırak gitSin!

kanına girmi$ gißi oLmiim AmaBig Grin

bende git dedim ama gitmiyo hep bahane buluyor
pckopata katılıyorum çocuk olmasa zaten teredütsüz bırak gitsin derdim aslında
ama onun için birşey diyemiyorum çocuğunuda gözönünde bulundurarak kararını ver
eğer ayakların yere sağlam bir şekilde basıyor ve onu tek başınada büyütebileceğine
inanıyorsan bunu yap ve hayatının çocuğunun üzerine kur
umarım kaybettiğin mutluluğu tekrar bulursun
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pckopata katılıyorum çocuk olmasa zaten teredütsüz bırak gitsin derdim aslında
ama onun için birşey diyemiyorum çocuğunuda gözönünde bulundurarak kararını ver
eğer ayakların yere sağlam bir şekilde basıyor ve onu tek başınada büyütebileceğine
inanıyorsan bunu yap ve hayatının çocuğunun üzerine kur
umarım kaybettiğin mutluluğu tekrar bulursun

evet bn hep oğlumu gözönünde bulundurdum şimdiye kadar ayaklarımın üstünde durabiliyorum oğlumu büyüteceğimede inanıyorum allahım yardım eder bana ama mutluluğu tekrar bulurmuyum bilmiyorum canat
üzüldüm be esra nediyimm yaa allah yardımcın olsun
esracım keşke elimizden bişi gelse yaa valla şimdi janım çok sıkıldı
bu böle olamas ya bu türbiri insan olamas ya ama ne yasıkki esra bu hayatta
artık herşeyi beklemelisin ne sevgiye güveniliyo ne aşka devir artık deişiyo esra
şimdi kimse gerçek sevgiyi taşımıyo taşıyamıyo ne bulundugumuz ortam nede başka bişi
bizlerin içindeki şeytanı dizginleyemiyoruz bu herkes için geçerli senin başına böle bi olayın gelmesi ne ilk nede son olacaktır esracım ben adımın atilla olduguna ne kadar inanıyorsam
artık bu devirde kimseye güvenilmiyceginide biliyorum aşk benim için sahtedir sevgi gerçektir ama galiba en degerli olan hazinemiz olan sevgimizide kaybediyoruzz bna göre bu böle keşke sevgimizee sevdigimize degerlerimiz olan sizlere ve çocuklarımısa sahip çıkabilsek allah senin yar ve yardımcın olsun esra bizler belki sözlerimizle seni bilgilendirebiliriz ama en iyi bilen kişi sensin şu an tek düşüncen bebeginin gelecegi olsun
ortada o varsa şimdi bu hayat içinde bulundugun hayattan çok daha sorumlulukların var inşallah allahtan dilegim ne istiyosan allah gönlüne göre versin dedimya allah yar ve yardımcın olsun esrajım...............
Cok uzucu ve tatsiz bir durum gercekten adina zuldum..

Ne yazikki aile degeri bilmeyen ve bir kisi ile yetinmeyen kisiler tarafindan o kadar cok yuva sarsinti sonucu yikiliyor...

Sizin konunuza gelince sen zaten yapacagini yapmissin erdemlik edip ikinci bir sansi sunmussun o sahis bu sansi kullanamamis sanirim pek kale almadi nasilsa bu sansi veren yine verir gibisinden dusundu..

Yuva yikmak kolay degil ama bu tur kuskular icerisinde bu evliligi devam ettirmekde mumkun degil, mutlaka bir yerde patlaklik verecektir..

En son ve en dogru karar senin acizane benim fikrimi sorarsan hemen son noktayi koy ve asla geri adim atma..Birdaha mutlu olabilirmiyim diyorsun..Olursun tabiki neden olmayasin, mutluluk tek kisi yada tek birsey adina kurulmamistir insanlar yeterki nasil mutlu olmayi bilsin..

Hersey gonlunce olsun kararlarin ve adimalrinin dogru ve sabit olmasi dilegimle..Mutlu kalSmile
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet bn hep oğlumu gözönünde bulundurdum şimdiye kadar ayaklarımın üstünde durabiliyorum oğlumu büyüteceğimede inanıyorum allahım yardım eder bana ama mutluluğu tekrar bulurmuyum bilmiyorum canat

umudumuz sadece ömrümüzün bitti zaman bitecektir.Onun için mutlu olurmuyum diye düşünme sen sadece doğru oldupuna inandığın kararını ver
gerisi nasıl olsa zaman içerisinde kendiliğinden gelecektirç ve hiç şüphen olmasın ki
mutlu da olacaksın sen yeterki buna inan
esracım gerçekten zor bi durum ama hayat bu işte bazen zorluklarla başa çıkman gerekir tek başına savaşabilmen gerekir..
bak bide şu yönünü düşün ya 3çocugun olduktan sonra seni aldatsaydı ...
şimdi en azından 1tane bebeğin var bebeğin için hayata sımsıkı tutun..
Allah yardımcın olsun sıkma canını zamana bırak biraz
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üzüldüm be esra nediyimm yaa allah yardımcın olsun
esracım keşke elimizden bişi gelse yaa valla şimdi janım çok sıkıldı
bu böle olamas ya bu türbiri insan olamas ya ama ne yasıkki esra bu hayatta
artık herşeyi beklemelisin ne sevgiye güveniliyo ne aşka devir artık deişiyo esra
şimdi kimse gerçek sevgiyi taşımıyo taşıyamıyo ne bulundugumuz ortam nede başka bişi
bizlerin içindeki şeytanı dizginleyemiyoruz bu herkes için geçerli senin başına böle bi olayın gelmesi ne ilk nede son olacaktır esracım ben adımın atilla olduguna ne kadar inanıyorsam
artık bu devirde kimseye güvenilmiyceginide biliyorum aşk benim için sahtedir sevgi gerçektir ama galiba en degerli olan hazinemiz olan sevgimizide kaybediyoruzz bna göre bu böle keşke sevgimizee sevdigimize degerlerimiz olan sizlere ve çocuklarımısa sahip çıkabilsek allah senin yar ve yardımcın olsun esra bizler belki sözlerimizle seni bilgilendirebiliriz ama en iyi bilen kişi sensin şu an tek düşüncen bebeginin gelecegi olsun
ortada o varsa şimdi bu hayat içinde bulundugun hayattan çok daha sorumlulukların var inşallah allahtan dilegim ne istiyosan allah gönlüne göre versin dedimya allah yar ve yardımcın olsun esrajım...............

çok tşk ederim atilla arkadaşım güzel allahım hepimizin yardımcısı olsun
Sayfalar: 1 2 3 4