:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
namaz kılmamak bir kötülük değil bin kötülüktür
adda
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağol sibel abla güzel bir konu ile ilgili paylaşım yapmışsın sağol Smile
bencedee ----
Ara
TutkuM
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen isteğin saat kıl namazını günde 5 kere kabul olur Big Grin bence Big Grin

ALLAH ın işine karışmak gibi olmasın ama bence Allah kabul eder :tolga:
SECO CANIM BÖLE HASSAS KONULARI ARAŞTIRMADAN KAFANA GÖRE YAPMAK OLMAZ
Ara
TutkuM
adda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencedee ----
SAÄžOL CANIMConfusedmiley17:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Sad ya ordaki saatlerle burdaki saatler cok farkli mesela en ufak bi ornek siz iftari gecen sene yedide acarken biz 9 9 30 gibi aciyoduk !!!
Ara
CaNaT
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sad ya ordaki saatlerle burdaki saatler cok farkli mesela en ufak bi ornek siz iftari gecen sene yedide acarken biz 9 9 30 gibi aciyoduk !!!

siz nerede yaşıyorsunuz öncelikle orası ile burası arasındaki saat farkını bi öğrenmek gerek

bu arada sibel paylaşımın için sana teşekkürler
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
fransada yasiyorum orasi ile burasi arasinda tam bir saat fark var su anda turkiyede saat 13:11 burada 12: 11
Ara
CaNaT
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fransada yasiyorum orasi ile burasi arasinda tam bir saat fark var su anda turkiyede saat 13:11 burada 12: 11

o halde istanbuldaki namaz saatlerini öğrenebilir bundan bir saat sonrada sen vakit namazlarını kılabilirsin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
daha once karsilastirdik namaz vakitlerini ama alakasi bile yok aslinda dusundum bes vakit kiliyim kendime gore die ama biliyosunuz bazi vakitlerde namaz kilmak gunah sevap kazanalim derken gunah islemeyi istemedim son care olarak yarin camiye gidip ordan bi takvim alirim artik ...
Ara
CaNaT
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha once karsilastirdik namaz vakitlerini ama alakasi bile yok aslinda dusundum bes vakit kiliyim kendime gore die ama biliyosunuz bazi vakitlerde namaz kilmak gunah sevap kazanalim derken gunah islemeyi istemedim son care olarak yarin camiye gidip ordan bi takvim alirim artik ...

tamam o halde şuradaki linki tıkla sağ üst köşeye yaşadığın şehiri yaz

http://www.namazvakti.com/CityChar.php?c...cityChar=F
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
sen cok iyi bir dostsun tesekur ederim kardesim inan cok mutlu oldum allah gonlune gore versin Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Kılıbık" değil; "Kalbi Ilık" Hasretiim 2 955 09-01-2011, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: soyle
  Namaz Kilmayandan Hayvan Bile Kaçar MaSaL 0 703 02-17-2011, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: MaSaL
  Namaz Hiç Bu Vakte Bırkalır mı? Hasretiim 0 690 09-20-2010, Saat: 02:14 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Ayağını Değil Başını Koy BiRiciGim 0 559 03-19-2008, Saat: 10:32 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  namaz kıLanLarLa iftar _? aMyLee 4 578 09-24-2007, Saat: 10:53 AM