:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz Kaldim Sana .....
GCLRNFNS
[SIZE=6][SIZE=3]
Anlatılır gibi degil sana hissettiklerim.Ne nefretim kadar güçlü nede sevgim kadar degerli.Duygusuz kaldım sana karsı,ama bir o kadar da çok agladım.Çünkü her adını duydugumda her okudugumda duygulandım.Ama duygusuz kaldım sana.O kadar çok günler geçirdik ki..O kadar saatler tükettik ki düsünmesi bile yorar beni.
Ama anladım...Canımdan çok sevmisim seni.Öyle büyük bir can ki,bütün iyiyi kötüyü içinde hapsediyor. Bütün kötüleri unutuyor...Bütün mutlulukları ikiye katlıyor.Iste sana olan bu sevgiyi orada saklıyorum.
Orası bile layık degil sana.Terk edip gittin sen beni.Belki de ben çoktan terk etmistim seni.
Habersizce sogudum senden,habersizce aradım baskasını.Gizlice sevdim baskalarını.Yabancıyı degil...Eski seni sevdim ben.Ne yapsam gülen..Üzülsem üzülen..Yanımda olan eski seni istedim.Alamayınca kendim almaya karar verdim...Buldum.Aldattım seni haklısın.Bul eski kendini.Ama geri dönme...Benliginle mutlu kal.Ben yine özlerim seni.Unutamam seni.Kendine iyi çok iyi bak....Umarım hiç özlemezsin beni.

[/SIZE]
[/SIZE]
Ara
deryalım
yüregine saglık....
ne bu ya aglatacan beni sen biraz daha yazarsan :'(
Ara
GCLRNFNS
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüregine saglık....
ne bu ya aglatacan beni sen biraz daha yazarsan :'(

agla agla birsdan gülersinnnnnnnn........:hihi :hihi
Ara
deryalım
güldüm bileeeBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 413 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 469 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 346 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 764 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 330 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 11:31 PM