:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Duygusuz Kaldim Sana .....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=6][SIZE=3]
Anlatılır gibi degil sana hissettiklerim.Ne nefretim kadar güçlü nede sevgim kadar degerli.Duygusuz kaldım sana karsı,ama bir o kadar da çok agladım.Çünkü her adını duydugumda her okudugumda duygulandım.Ama duygusuz kaldım sana.O kadar çok günler geçirdik ki..O kadar saatler tükettik ki düsünmesi bile yorar beni.
Ama anladım...Canımdan çok sevmisim seni.Öyle büyük bir can ki,bütün iyiyi kötüyü içinde hapsediyor. Bütün kötüleri unutuyor...Bütün mutlulukları ikiye katlıyor.Iste sana olan bu sevgiyi orada saklıyorum.
Orası bile layık degil sana.Terk edip gittin sen beni.Belki de ben çoktan terk etmistim seni.
Habersizce sogudum senden,habersizce aradım baskasını.Gizlice sevdim baskalarını.Yabancıyı degil...Eski seni sevdim ben.Ne yapsam gülen..Üzülsem üzülen..Yanımda olan eski seni istedim.Alamayınca kendim almaya karar verdim...Buldum.Aldattım seni haklısın.Bul eski kendini.Ama geri dönme...Benliginle mutlu kal.Ben yine özlerim seni.Unutamam seni.Kendine iyi çok iyi bak....Umarım hiç özlemezsin beni.

[/SIZE]
[/SIZE]
yüregine saglık....
ne bu ya aglatacan beni sen biraz daha yazarsan :'(
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüregine saglık....
ne bu ya aglatacan beni sen biraz daha yazarsan :'(

agla agla birsdan gülersinnnnnnnn........:hihi :hihi
güldüm bileeeBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin