:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz & Duygusuz ( Youtube )
Firari Fırtına
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emegine saglık firarii_gercekten cok güsel olmuss=)
iiki sizlerde burdasınızz_iiki hep birlikteyzz=)
el ele dha ii günleree=)

Bizler yada Sizler ,

Sadece bir yürek kabulümdür . Biz yada siz değilde , duygusuz olanlardır en yürekliler . Duygusuz kimlerdir ? Hepimiziz güzel yürekli , Hepimiz .....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:H€Rk€z SüSlüyor ß!$€yL€r !Le ßizd€m! süsl€$€yD!k Ne Big Grin

Varlığın yeter desem , inan bana .....

Sevg ...
Ara
mhanyaxx
İnanıyorum Abi
Ara
Firari Fırtına
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnanıyorum Abi

İşte buda bana yeter ...

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Hersey o kadar guzel soylenmis, yazilmis, cizilmis ki..

Bana soyleyecek bir sey kalmamais..
Degerli firari Firtina her gidisinizde boslugunuz farkediliyor her donusunuzde herkesin gozunde mutluluk sevincleri parliyor ne mutli ki size boyle bir sevgi ile ic icesiniz ve ne mutluki sizi sevenlere boyle saf sevgiyle seviliyorlar..
Donusunuz mutlu olsun, donusunuz sevgi olsun ve donusunuz yureklere derman olsun..

Tekrar hosgeldiniz sefalar getirsiniz..Yureginize saglik efendim...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hersey o kadar guzel soylenmis, yazilmis, cizilmis ki..

Bana soyleyecek bir sey kalmamais..
Degerli firari Firtina her gidisinizde boslugunuz farkediliyor her donusunuzde herkesin gozunde mutluluk sevincleri parliyor ne mutli ki size boyle bir sevgi ile ic icesiniz ve ne mutluki sizi sevenlere boyle saf sevgiyle seviliyorlar..
Donusunuz mutlu olsun, donusunuz sevgi olsun ve donusunuz yureklere derman olsun..

Tekrar hosgeldiniz sefalar getirsiniz..Yureginize saglik efendim...

SmileSmileSmile

Sevgili can .....

Herşey yazılabilir , herşey çizilebilir . Hatta okunabilir de . Lakin sizin burda oluşunuz ve yüreğinizden dilinize lanse olan yorumunuz bir başkadır ben için . Ben yüreğimle sevdim duygusuzu ve onun yürekli dostlarını , onlarda eminimki yürekleriyle sevdiler , bir beni değil efendim , sadece duygusuzu diyelim .

Bizim için önemli olan bir tek şey vardı , sevgiyi yüreklerde yaşamak ve yaşatmak . Peki durum bu haldeyken , sevmemek , sevilmemek eldemi . Bizler yada sizler demek istemiyorum yine . Hepimiz için tek bir yol var , o yol SEVGİ yolundan başka bir yol değildir . Yolumuz belli , yüreğimiz belli . Varlığınla bu yoldakilere güç katıyorsun ya , seninde gönlün belli , yüreğin bellidir .

Can olanda can dedik , öylede kalacak bu can . O can bu can .

Sevg ...
Ara
GCLRNFNS
valla kelimeler kifayetsiz kalıyor
bence iyisi susmak konuşulması
gerekenleri konuşmussun firari fırtına
teşekkürler tüm bu güzellikler için.......
Ara
Firari Fırtına
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla kelimeler kifayetsiz kalıyor
bence iyisi susmak konuşulması
gerekenleri konuşmussun firari fırtına
teşekkürler tüm bu güzellikler için.......

Bizler duygusuz olarak , tanıtımlarımızda ;

Pek yakında
Az sonra
Şimdi
Yarın
yada
İşte başlıyor gibi jenerik kullanmak istemiyoruz . Duygusuz olan bilirki , bir yürek vardır birde o yüreğin içerisinde sevgi . Sevgi varmı bizlerde ? Var hemde Allahına kadar . O zaman oyalanmakda neyin nesi , işte başladık işte biz buyuz . Demenin zamanı geldi ve dedik güzel kardeşim ... Çok teşekkürler ve burda olmanda ayrı bir güzellik .

Sevg ...
Ara
GCLRNFNS
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bizler duygusuz olarak , tanıtımlarımızda ;

Pek yakında
Az sonra
Şimdi
Yarın
yada
İşte başlıyor gibi jenerik kullanmak istemiyoruz . Duygusuz olan bilirki , bir yürek vardır birde o yüreğin içerisinde sevgi . Sevgi varmı bizlerde ? Var hemde Allahına kadar . O zaman oyalanmakda neyin nesi , işte başladık işte biz buyuz . Demenin zamanı geldi ve dedik güzel kardeşim ... Çok teşekkürler ve burda olmanda ayrı bir güzellik .

Sevg ...

o güsellik sana ait eşşiz insan
tşk ederimm saol varoll.....
Ara
Firari Fırtına
Herşey gönlümüzce olsun ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz'da Fırtına Show ... Firari Fırtına 24 1,505 09-30-2008, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Asabiyim ... Firari Fırtına 18 1,703 09-16-2008, Saat: 01:42 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:45 AM