:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz Asabiyim ...
Firari Fırtına
[yt]RaPu1VCe0XE[/yt]

Duygusuz Asabiyim ...

Sen de sen olanı , sen için varolan sevdamı sevdim . Sen vardın ve varolmak zorundaydın . Sen bana ilham veren bir peri , yaşamımı devam ettiren hayat gibisin . Sen nefesim , sen ömrümsün .....

Asabiyim evet . Seni çok sevdim ondandır , kıskanıyorum seni herşeyden . Gözlerine kimseler bakmasın , saçlarını kimseler görmesin istiyorum . Sen o kadar güzelsin ki , sana ben bakmaya kıyamaz iken , ahh ahh anla işte be gülüm . İçimde senli sensiz ne var ise çoştu işte . Bırakıyorum kendimi senli olan divalara ve senli olan hayat yoluna . O yol ki senli olduğu müddetce güzel , birde yokluğunu düşünmek , ahh ahh bunu düşünemez oldum desem yeridir . Ne olur düşündürtme bana bunu .

Asabiyim evet . Yokluğunu taddım belki ondandır . Belkide sensiz geçen gecelerimin , sensiz olan saniyelerindendir . Evet gülüm , evet . Beklediğim sensin , yolunu gözlediğim sensin . Sen bendesin ama senli olan sen yoksun .

Asabiyim evet . Duygusuzum ondandır , aslında duygulu olan duygusuz desek , daha iyi olur . Özlüyorum ya seni ondandır be gülüm ...

Asabiyim , Asabiyim , Asabiyim
Duygusuz Asabiyim ......

Sevg ...

Yazan ve Hazırlayan : Firari Fırtına
Ara
Yorgun Yürek
mükemmeL olmuş abim yazacak bişi bulamıyorum..tşkler....
Ara
Firari Fırtına
Varlığın yeter güzel yürekli kardeşim ...

Sevg ...
Ara
_BarBie_
Gerçektenn çok hoş olmuş eklenicek söz yok Smile
Her zaman ki gibi mükemmelWinkemeğine sağlık...Tşkler
Ara
Firari Fırtına
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerçektenn çok hoş olmuş eklenicek söz yok Smile
Her zaman ki gibi mükemmelWinkemeğine sağlık...Tşkler

Gözlerine sağlık , buda bir emekdir ....

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
Yine fırtına gibi esmişsin nedenirki yürekten gelen bu sözleree sadece sonsuz teşekürler diyebiliyorum daha ötesi yok zaten bu güzel yazıyaa...
Ara
Firari Fırtına
Canımsın ,

Herzaman için yazılacak yada çizilecek birşeyler vardır . Bu yürekler susmak için burda değil , çoşmak bize yakışandır ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
İzlemeyen kaldımı ???
Ara
TutkuM
evet benSmile
Ara
Firari Fırtına
İzlesene duygusuzun ablası ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz & Duygusuz ( Youtube ) Firari Fırtına 53 3,910 10-07-2008, Saat: 09:55 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz'da Fırtına Show ... Firari Fırtına 24 1,510 09-30-2008, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:49 AM