:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Duygusuz & Duygusuz ( Youtube )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
[yt]blYCdcL9leE[/yt]

Duygusuz & Duygusuz

Gerçekden varolan bir duyguyu gizlemenin bir anlamı yok , gizlenen kendimiz değil isek bırakalım duygularımız duygusuz misali gün açığına çıksın . Çıksın ki duygusuz duygulu yürekler varolmanın heyecanı ile , duygulu yüreklerinde sevgiyi doyasıya yaşasın ve yaşatsın ...

Farklı bir tarz ve fark yaratan paylaşımlarıyla duygusuz bir lider niteliğinde , gönüllerimizin sultanı , yüreklerimizin sevgi kaynağı olmaya devam edecekdir . Tolga efendiye ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunmak ise bizler için bir borçdur . Onlar ellerinden geleni esirgemediler , bizler ise sadece yüreğimizi koyduk duygusuza , yoğrulsun diye . Yoğrulan duygulu güzel insanlarımızın duygusuz olan tarzları değildir , dışa açılamayan yüreklerdeki sevgileri ve sevdalarıdır .

Yukarıdaki youtube video ise , bunun bir anlatımı yada tanıtımı olsun istedim . Herşey duygusuz için , herşey sevenler için , herşey sevgiyi bilenler için ....

Yazan ve Hazırlayan : Firari Fırtına

suedsee17mh.gif
wwwantolojicom401938788ma5.jpg
Çook güzel olmuş firari fırtına...
Bişey yazamıyorum sadece şunu demek istiyorum iyiki burdayım ,iyiki burdasınız ve bize bu siteyi kazandıran leader'a ve tüm emegi geçenlere sonsuz teşekürler diyorumm....Tüm sözlerim bitmiştir...

O güzel yürekten duygu dolu ve sevgi dolu yürekten mutluluk umut eksilmesin..

Sonsuz saygılarım ve sevgilerimle..

000048737cx.gif
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Çook güzel olmuş firari fırtına...

Bişey yazamıyorum sadece şunu demek istiyorum iyiki burdayım ,iyiki burdasınız ve bize bu siteyi kazandıran leader'a ve tüm emegi geçenlere sonsuz teşekürler diyorumm....Tüm sözlerim bitmiştir...

O güzel yürekten duygu dolu ve sevgi dolu yürekten mutluluk umut eksilmesin..

Sonsuz saygılarım ve sevgilerimle..

000048737cx.gif

Gönül ne eyler ,

Gönül sevgi eyler , mutluluk eyler , insanlık eyler , sevilmek ve sevmek eyler . Eeee duygusuz ne eyler ? Hep aynı şeyleri ....

Hilal im yüreğinle yaşayasın hep , temennim budur ...

Sevg ...
Harika Olmuş xD
Bu güzel tebemmenin için yürekten tşklerr.......

Feryat ediyor yürekler
Işıgı aşkı söndürenlereee
Rengerek sevdaları kirletenlere
Tertemiz masum yüreklere vurulan ihanetlere
Işık umut ışıgını söndürenlere
Ne zaman gerçek sevdalar olucak o yüreklerde
Aşklar ne zaman yeniden masumca yaşanıcak...

O güzel yürekten duygu seli ,mutlluk ve tertemiz masum bi aşk eksilmesin "FIRTINA"..
emegine saglık firarii_gercekten cok güsel olmuss=)
iiki sizlerde burdasınızz_iiki hep birlikteyzz=)
el ele dha ii günleree=)
H€Rk€z SüSlüyor ß!$€yL€r !Le ßizd€m! süsl€$€yD!k Ne Big Grin
içinden geldiği gibi Wink
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Bu güzel tebemmenin için yürekten tşklerr.......

Feryat ediyor yürekler
Işıgı aşkı söndürenlereee
Rengerek sevdaları kirletenlere
Tertemiz masum yüreklere vurulan ihanetlere
Işık umut ışıgını söndürenlere
Ne zaman gerçek sevdalar olucak o yüreklerde
Aşklar ne zaman yeniden masumca yaşanıcak...

O güzel yürekten duygu seli ,mutlluk ve tertemiz masum bi aşk eksilmesin "FIRTINA"..

Gönüller bizim ,
Yürekler bizim ,
Bizim olmayan tek şey ise ,
Onlara sahiplenmekdir .
Sahiplenen ise bir tek sevgidir , O herşeyin en iyisine layık olandır , o bizi biz yapandır . O bazende içimizde dinmeyen bir yağmur , durmayan bir sel gibidir . O imkansız olanın ta kendisidir . O herşeydir .

Güzel yürekli Hilal ,

Temennilerimiz asıl olandır , yüreğimizden geldiği gibi , dilimize de gelmişdir . Varlığınla bu ispatlanıyor zaten . Yokluğunda , bunu düşünmek bile istemem .

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6