:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lanet Olsun
laneth
bn onu çok sewiodum hala dasewiorum onunla çıktığım ilk gün bni dudağımdan öptü onu öle çok sewiodum ki yaptıklarına hiç bişi diemiodum onunla çıkalı bi hafta bile olmadan ewine gittim ama aklımda kötü bişi yoktu onunda oturduk sohbet ettik sonra kalktıkk gezdikk ailem biliodu onu bi gün iki hafat mı ne olmuştu iş yerine gittik keşke gitmeseydim o an çok kötü şeyler yaptım keşke yapmasaydım bu bi iki daha oldu o kadar ciddiydiki sanki ewlencekmişiz gibi ara sıra kavgalarımız oldu
artık ona iyice bağlanmıştım onsuz olamıodumm bi gün çok sinirliydi kavga ettik neyse sonra geldi özür diledi barıştık ama bi hafta olmadan gen ekavga ettik ama bu çok ciddiydi bn gururumu hiçe sayarak hep onun yanına gittim oysa eski çıktığına buraya bnm için geldiğini düşünüolardı oysa o eski çıktığının yanına gidiodu ama artık ondan nefret ediorum yaptığı şeyden nefret ediorum bn barışmak isterken o gene o kısa gitti artık ona gururum izin vermio onun yanına gitmeme yapamıorum onu çok sewdim lanet olsun HERŞEYDEN ÇOK SEWDİM ONU DEÄžMEZMİŞ BE
ONA...
Ara
sevgi nehri özlem
boşver takma kafana gidene yol verki gelenin yolu acılsın.bence sen birbaskasını seversen onu unutursun.yeni aşklara yelken açmalısın.
Ara
PCKoPaT
dımam kaßuL çok kötü ßi durum ama ßence hiç ßişe için Lanet etme... ii ßiShe deiL, taße ßu ßenim fikrim... Wink
Âh be.
Ara
lazmurat
kaga yalan soylemek sana yakişmiyorr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzak olsun hersey DOSTUM sen ol yanimda yeter!! SessizRüzgar 2 589 04-14-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Onu tanıdığım güne lanet olsun.... CReATuRE 14 1,228 04-13-2022, Saat: 11:18 AM
Son Yorum: wildfang
  yeni bir başlangıç olsun... Destina_vbulletin3_import4576 2 582 05-23-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  Bir itirafta benden olsun... "Nı@HaT" 34 1,983 01-03-2008, Saat: 08:53 PM
Son Yorum: "Nı@HaT"
  İtirafım Özlemim Olsun ... Firari Fırtına 48 3,035 04-13-2007, Saat: 08:08 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:52 PM