:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lütfeen yardım edin!!!!!!!!!
cesaretsiz
sadecebrc merak etme konuşman bana ağır gelmedi.gerçek neyse onu yazmışsın.benimde gerçekleri duymaya ihtiyacım war.bari okursam buşekilde idrak edebilirim belki.saoll..estapitipiti çok tatlısın yaa.hem moral,hemde akıl werdin bana.belki boşlukta olabilirim ama bu yaptığımı ve yaşadıklarımı mazur göstermez.kendime hakim olabilmeliyim.ben öyle küçük kaçamaklar yapan yaramaz tiplerden değilim.lütfen öyle anlaşılmasın.farklı bi durum benimkisi.zaten sewgilimden ayrılırsam gidipte hocamla birlikte olmam,olamam.vicdanım bunu kaldıramaz.hocama karşı duygularım böyle dewam ederde sewgilimden ayrılırsam,onun yüzünden olduğu için hocamdan nefret ederim.sewdiğin insandan ayrılmak ve aşık olduğun insana nefret duymak..nekadar karışık bi durum dmi..bide düşünün böyle bişeyi yaşadığınızı.Allah umarım hiçbirinize böyle bişeyi yaşatmazSad
Ara
harbi87
arkadaşım çok kötü bi olay fakat kendini onun yerine bi koy aynı durumda seninde olabileceğini düşün ve mantıklı hareket etmeye çalış 3 yıllık bir ilişki bir günlük heves ve şehvete terk edilemez aşkına sahip çık ve onu asla bırakma hocanlada yanyana gelmemeye çalış başka şeylerle ilgilen
Ara
€stapitipiti
cesaretsiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sadecebrc merak etme konuşman bana ağır gelmedi.gerçek neyse onu yazmışsın.benimde gerçekleri duymaya ihtiyacım war.bari okursam buşekilde idrak edebilirim belki.saoll..estapitipiti çok tatlısın yaa.hem moral,hemde akıl werdin bana.belki boşlukta olabilirim ama bu yaptığımı ve yaşadıklarımı mazur göstermez.kendime hakim olabilmeliyim.ben öyle küçük kaçamaklar yapan yaramaz tiplerden değilim.lütfen öyle anlaşılmasın.farklı bi durum benimkisi.zaten sewgilimden ayrılırsam gidipte hocamla birlikte olmam,olamam.vicdanım bunu kaldıramaz.hocama karşı duygularım böyle dewam ederde sewgilimden ayrılırsam,onun yüzünden olduğu için hocamdan nefret ederim.sewdiğin insandan ayrılmak ve aşık olduğun insana nefret duymak..nekadar karışık bi durum dmi..bide düşünün böyle bişeyi yaşadığınızı.Allah umarım hiçbirinize böyle bişeyi yaşatmazSad

BEN SADECE İÇİMDEN GECENLERI SÖLEDIM ..AMA SEN ZATEN HERSEYIN FARKINDASIN ....UMUYORUM Kİ BU SIKINTILARIN ÜSTESINDEN EN YAKIN ZAMANDA GELIRSIN...GELIRSINNN ÇÜNKÜ KENDINI ELEŞTİREN BİRİSİSİN VE BUNU YAPARSIN.....DÜZGÜN GİDEN Bİ İLİŞKİN VARKEN HİÇ BİRŞEYİN KAFANI KARIŞTIRMASINAA SAKIN İZİN VERMEE....PİŞMANLIKLARIN VE KEŞKELERİN OLMAMASI DILEKLERIMLEE...MUTLULUK HEP SIZINLE OLUR İNŞALLAH......TEŞEKKÜR EEDRIM BU ARADA YORUMUMU DIKKATTE ALDIGIN İÇİN...KEENDINE İYİ BAK...Smile Smile ...MUTLU HABERLERINIDE BEKLIYORUZZZ....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acil durum hikayemi biliyosunuz yardım acil djseninim 7 396 04-14-2022, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: wildfang
  yardım bilmiyorum djseninim 13 1,102 04-14-2022, Saat: 06:36 PM
  itiraf edin :D duygusuz forumlarında en güsel imza kime ait ? |v|_U_S_T_! 37 2,319 04-11-2022, Saat: 05:22 PM
  Dikkat Edin.... ZeNiTH 17 1,473 04-11-2022, Saat: 03:31 AM
  itiraf edin en son kime ne yalan s?ylediniz d€n!z kısı 5 634 04-06-2022, Saat: 01:41 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 01:15 AM