:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lütfeen yardım edin!!!!!!!!!
cesaretsiz
öyle ikilemde kaldım ki...kimseye açamıyorum bu sarsıntımı.3yıllık yolunda giden bi ilişkim var.erkek arkadaşım 5 aydır askerde.bende açıköğretim üniv.de öğrenciyim ve dersaneye gidiyorum.buraya kadar herşey normal.olayın düğüm olduğu nokta ise benim hocalarımdan birine aşık olmam!!!sadakatimle 3 yıldır gurur duyan ben şimdi yıkık haldeyim.ne sıyrılabiliyorum bu duygumdan,ne de sıyrılmayı istiyorum.etrafımdaki kimseye,hiçbir arkadaşıma danışamam bu konuyu.herkes erkek arkadaşımı tanıyo ve onu çok seviyolar.bütün arkadaşlarım için o tam bi örnek sevgili.onların gözünde o böyle değerliyken birine duygumdan bahsetsem hepsi beni topa dikerler.haklılar..böyle bişeyi hiç haketmediğine inandığım erkek arkadaşımı sevmiyo değilim.ama sanırım aşk,heyecan bitmiş.kalbim onun için atıyo ama beynim başkasıyla dolu artık.işin kötü yanı hocamında bana karşı ilgisi var.ne yapcağımı bilemez haldeyim.okuyanlardan isteğim;lütfen bana bi yorum yapın!olumlu ya da olumsuz farketmez.yeterki birileri bana bu halimin kritiğini yapsın.çok yalnız kaldım bu konuda.
Ara
cadım_
erkek arkadasın ve sen kendını yanlız hısedıyorsun olay bu..bence bı anlık hevese kalp carpıntısına yenılme
bu heves deıl dıceksın o zamanda 3 senelık ılıskını bıtır sonra yap napıcaksan bence..
Ara
ÐŽeşaren
Erkek arkadasin 5 aydir Askerde, sende Hocana iLgi duyuyorsun, oda gaLiba sana...
Bu bir hevez Canim, erkek arkadasinin yokLugundan kaynakLanan bise!

Iyi düsün tasin, 3 seneLik bir iLiski bu, patt diye nokta koyuLacak bise degiL!!
Ya birde düsünsene erkek arkadasinin yerine koy kendini o seni cok seviyor, ne hayaLLer kuruyor seninLe iLgiLi vs.!
YanLis yoLdasin[bence]

BeLki Hocanin zekasina hayranLik duymusda oLabiLirsin, bir hevezde oLabiLir tabikiide. Bütün arkadasLarin, tanidikLarin senin erkek arkadasinida taniyor ayrica seviyorLar, senin hakkinda ne düsünürLer, bunLari ögrenirseLer...!
Cok kötü bise biran herkes senden uzakLasirsaLar kendini nasiL hissedersin, yanLiz, üzgün, perisan..!

AkLindan cikmiyorsa Hocan o zaman bir müddet okuLdan uzakLas hatta! Iyi düsünmen gereken konu bu. YanLis birsey yapma...
ILeride pisman oLmayacak bir karar ver!!!
Ara
ozgur_yasarim
Sevdiğinden 5 aydır uzaksın ve eskisi kadar çok görüşme şansın olmaz... buarada bir boşlukta kaldın ve bu arada hocan etkileyici geldi ve onunla ilgeniyorsun oda sana karsı bişeyler hissedebilir ama senin esas sorunun sevdiğinden uzak kalman bana göre... Sevdiğin yanında olsa bir boşluk yaşamazdın ...Bu yasadığın boşluğu hocanla doldurmaya calısıyon... sadece biraz kursa ara ver ve kafanı dinle emin ol herşeyi daha ii anlayacaksın ....Allah yardımcın olur...
ezoo20
arkladaşlarım hepside haklı sana düşen bence o boşluğu dolduracak başka şeylerle uğraşman ..
erkek arkadaşına da yazık Sad
Ara
cesaretsiz
beni çok mutlu ettiniz gerçekten.bu sıkıntı gittikçe büyüyor içimde ve ben önünü nasıl kesceğimi bilmiyorum.düşüncelerinize objektif olarak bakınca katılıyorum.bende benzer şeyler yazardım diye düşünüyorum.ama o hisleri hergün tekrar tekrar yaşarken kendime laf geçiremiyorum.ayrıca kursu bırakamamki.şurda 1.5 ay sonra mezun olucam.elimden gelebilcek şey;en fazla hocamın bana karşı olan ilgisini görmemezlikten gelmek olabilir.bunu başarabilmem içinde çok sabırlı ve takıntısız olamam lazım.off...o hergün gözlerimin içine gülüp,sıcaklığını hissettirirken,o güzel ela rengiyle aramıza köprü kurarken ben bunu nasıl başarıcam bilemiyorum.elimden birtek ağlamak geliyo..birtek bunu başarabiliyorum
Ara
ÐŽeşaren
Canim benim sen istekLi oLduktan sonra hersey ALLAHIN izni iLe düzeLecek, bundan emin oLabiLirsin...!

ALLAH senin yar ve yardimcin oLsun...
Herseyi basarabiLirsin bunu asLa unutma
Ara
PrinceSs
Sana bi örnek vermek istiyorum...
Benim abimde asker,yani sayıLırr..Abimin yaklaşık 1 yıldır bi sevgilisi var.Onun aiLesi,bizLer hep biLiorzz...Abimin sevgiLisi yurtdışında okuyor..DieLimki abim bu görevi yaparken vede deLi gibi severken bu kızı gitse bu kız hocasına aşık olsa...Abim intihar eder..Eminim ederr..Hem asker ocağında kalmış hemde sevgiLisi sırtından vurmuşş...

Bence sen bu hocana aşkından vazgeç..Görme onu nefret et ondan yoksa sevgiLini,yani asker sevgiLini çok feci bir şekiLde kaybedebilirsin..Wink
Shimariq_Shey
ya bencee çok yanlıs yoldasınnnn... erkek zarkadasına yazık yaa dersanedeki hocan sana ilği duyuyo olubaliri ama sonuçta o senin hocan öğretmeninn ask duyguları beslemememn lazımmm bence erkek arkadasınıı kırmaaa hocanıı unut o dersaneye de gitme bence yoksaa çok kafan karısacak ve sonundaa pişman olacaksınn...
Ara
gam-ze-li-m
erkek ark.yanında olmadıgı ııcn bole yapıosun.emın olki o senın yanında oldugunda kımseyı dusnmezsın.bırazda kalbıne soz gecır.zaten ben hocana duydugun seyın ask olduguna ınanmıyorum.ama eger yok ben sevgılımı dııl,hocamı sevıom gercekten dıorsan ozman bunu sımdı erkek ark. hemen soleme.onada umıt verme...ben sneın yerınde olsamm o dersaneye gıtmem.bıraz yalnız kalıırm ııce dusunurum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acil durum hikayemi biliyosunuz yardım acil djseninim 7 396 04-14-2022, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: wildfang
  yardım bilmiyorum djseninim 13 1,102 04-14-2022, Saat: 06:36 PM
  itiraf edin :D duygusuz forumlarında en güsel imza kime ait ? |v|_U_S_T_! 37 2,319 04-11-2022, Saat: 05:22 PM
  Dikkat Edin.... ZeNiTH 17 1,473 04-11-2022, Saat: 03:31 AM
  itiraf edin en son kime ne yalan s?ylediniz d€n!z kısı 5 634 04-06-2022, Saat: 01:41 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 07:32 AM