:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lütfeen yardım edin!!!!!!!!!
PrinceSs
Gamze abLama katıLıormm
Mesele bizim okulda çoook yakışıkLı bi hoca varr..Yada ii kaLpLii..Ben ona aşık olamam...Sadece kişiliğine hayran oLurum Wink
cesaretsiz
saol ezgicim.çok şekersin we çokta akıllısın.ama işte insan kalbine söz geçiremiyo istisna durumlarda.."hiçbizaman benim başıma gelmez" dememeyi öğrendim ben...
Ara
yasemin1
Yani arkadaşım kırılmayın ama yanlış yapıyorsunuz.yalnız kalman yanlış kararlar almana sebep olmuş.Tamam hocan iyi biri olabilir ama ona ilgi duyman yanlış.hocan yalnızca sana eğitim veren birisi.ona hayranlık duyuyorsun ve bunu aşkla karıştırıyorsun.askerdeki sevgilini artık sevmiyorsan ayrılabilirsin.ama tercihin öğretmenin olmamalı.sana fikir veren arkadaşların yazdıklarını okurken ağladığını yazıyorsun.bu olaya duygusallıkla baktığını ve mantığını kullanmadığını gösterir.mantığını kullan.:amp: :amp: :amp: :Smile
Ara
Masal_yuzLu
ben allahtan askerde değilim Big Grin yada Big Grin asker değilim AboWWW Big Grin
dersane hocaları artık eğitim vermiyorlar.
AŞk ta veriyor Big Grin mesala bir öğretmen İşi Eğitim ve öğretim olan biri..
öğrencisinie.. helede kutsal mesleğindeki.. EÄžİTİM terbiyeyi ön planda tutacakken..
böyle indirgenmesi..
Etik kuralların olduğunu düşünmeden İLGİ DUYMASI BİLE yanlış..

Bu arada Göz germese yürek katlanırmış.. diye biliyordum
Saolsun güzel arkadaşım BUNU değiştirmiş.

GÖZ GÖRMEYİNCE YÜREK BAŞKASINA KAYAR Big Grin

tşkler.
Ara
PrinceSs
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
PrinceSs
cesaretsiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol ezgicim.çok şekersin we çokta akıllısın.ama işte insan kalbine söz geçiremiyo istisna durumlarda.."hiçbizaman benim başıma gelmez" dememeyi öğrendim ben...
TşkrLer... Valla ben derimm..Çünkü böle bişey İHANET'tir..Asker sevgiLin biLmiyor deilmi..Bilmiyor dediğini hissediyorumm..Şimdi düşün biLdiqinii..Çok düşünn..
cesaretsiz
ne diyosanız haklısınız..bu yaptığım ihanete giriyo dmi??mantığım saf dışı kaldı.sadece vicdanım ve ben,başbaşayız.okadar kötü hissediyorumki kendimi erkek arkadaşıma karşı...böyle bişeyi haketmiyo ama benimde elim kolum,beynim yüreğim bağlandı resmen..yanımda olmamasının çok etkisi war tabiki.ama bundan öncede mecburi ayrılıklar yaşamıştık.ozaman böle bişey gelmemişti başıma.hiç başkası bana böyle şeyler düşündürüp hissettirmemişti.dedim ya sadakatimle gurur duyardım.ama şimdi bi gülüşle yıkıldı sadakatim.hergün,heran dahada batıyo,onarılamaz hale geliyo.yalnız hocamıda korumak zorunda kalıcam ama dersanede benimle kesinlikle öğretmen-öğrenci ilişkisi içinde konuşuyo.bana"siz"dye hitap ediyo,oda suçsuz.ona umut weren,yani kaşınan benim!!!!!çok kötü biri oldum ben yaaa,böyle değildim.tanıyamıyorum kendimi.yanlış olduğunu bile bile yapıyorum.vicdanımıda söküp atamıyorum.dersaneyide brakamıyorum.Allah ve sizler yardımcım oluyosunuz.sizlede paylaşamasam patlardım heralde..sağolun..
Ara
ÐŽeşaren
oLur öLe seyLer canim...ALLAHIN izni iLe gececek hersey...!Smile

Bazen insan yaptigi hataLari biLe farketmiyor geri dönüp baktiginda kendinden utaniyor....YaptikLarinin farkina vardin fazLa gecikmeden. tbrkLer!Smile
Ara
sadecebrc
bence seninkisi aşk falan degil 3 yıllık sevgiline olan sadakatsizliğin vefasızlığın, onu 5 ayda unutabilecek saçma sapan fikirlerin. belki bu konuşma sana agır gelecek ama gerçekler insanın canını yakar ama senin canının yanacagını düşünmüyorum ben. unutma sevdiğini satanlar bir gün çok acı satışa gelirler. 3 yıllık sevdiğinin sana yapacagı 1 günlük ah senin mutsuz olmana yeter bence kendine gel. o çocugun canını yakma. aslında bu bayanların psikolojisin de vardır duygusal anlamdaki düşüncesizlik ama sen sen ol cinslerin den bu seferliğine kendini ayrı tut.
Ara
€stapitipiti
bak herkes aynı fıkırdee...boşluktasın...ama şuda bi gercek her boşlukta oldugunu anladıgın zamanlarda farklı ınsanlar cıkmayacaktır umarım...tek söleyecegım şey kendını sevdıgın askerdekı ınsanın yerıne koy ve ona göre dogru yada yanlıs bı karar ver...hersey gönlünce olsun...umarım hersey yoluna girerr ve rahatlarsınSmile Smile....bak kursununda bitmesıne az kalmış zatenn bir an önce bıtiriıp mezunda olursun inşallahhhh...başarılar ve mutluluklar canım ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acil durum hikayemi biliyosunuz yardım acil djseninim 7 396 04-14-2022, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: wildfang
  yardım bilmiyorum djseninim 13 1,102 04-14-2022, Saat: 06:36 PM
  itiraf edin :D duygusuz forumlarında en güsel imza kime ait ? |v|_U_S_T_! 37 2,319 04-11-2022, Saat: 05:22 PM
  Dikkat Edin.... ZeNiTH 17 1,473 04-11-2022, Saat: 03:31 AM
  itiraf edin en son kime ne yalan s?ylediniz d€n!z kısı 5 634 04-06-2022, Saat: 01:41 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 01:21 PM